Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jericho666
  ****

  I když česká filmografie kulhá a je svátek, když se objeví nějaký opravdu dobrý náš film/seriál, tak v dokumentech jsme moc dobří. Dopředu musím upozornit, že Hledá se prezident není jen tak pro koho. Kdo se o volby a jejich průběh nezajímal, toho to neveme a bude se nudit, nečekaně. Kdo ale volby sledoval, či dokonce u voleb byl, tak dokument Hledá se prezident se mu myslím bude líbit a uteče mu jako voda. I když není nějak extra dramatický, což by někdo mohl brát jako zápor, tak naopak "odstup", který Kudrna zvolil je daleko lepší. Nechová se totiž jako typický bulvární novinář, který šťourá do všeho a do všech, všude musí být, všechno musí vidět a slyšet. Naopak do dění nezasahuje a pozoruje ho z povzdálí, čímž má divák až pocit, že za tou kamerou byl tenkrát on a toto je jeho dílo. Jsem také rád, že Hledá se prezident není nějak jednostraně zaujatý. Je ale logické, že někdo v pozdější fázi voleb byl více na očích, proto má, hlavně v druhé půlce, více prostoru a některé věci, které hází na někoho špínu v dokumentu být museli (aféra s Benešovými dekrety např.). Je ale pravda, že některé věci se do dokumentu nedostali. Zda schválně či omylem je již otázka. Hledá se prezident krásně a srozumitelně divákovi nabízí průlet volbami, kde ukazuje "Takhle to začínalo - Takhle to pokračovalo - Takhle to skončilo". Celkově tedy působí jako hezká tečka za prvními přímými volbami prezidenta a jako jejich poslední připomenutí.(28.4.2013)

 • Radko
  ***

  Obstarožný strýco, ktorý ideové priority, prebúdzajúc sa z večného spánku, zo seba príliš nevydoloval vs. buranský ožran, bonmotujúci v závislosti od hladiny alkoholu, otravujúci aj večnou túžbou uspokojiť závislosť druhú - nikotínovú. A čože duelu predchádzalo? Gumený moralista - komunista, populárnejších nenávidiaci socialista, ezotericko toltécka dáma, buchta s nulovou popularitou a 100%nou ambíciou a ďalší strýcovia, tvoriaci štafáž. Aha, aby som nezabudol, ešte tam bol jeden avantgardný umelec, z ktorého sa po vstupe do ringu stala želéovitá figúrka, tvoriaca podržtašku opilcovi. Skvelý pohľad, stávajúci sa však časom o to nudnejším, o čo roztodivnejšie správanie týchto nesympatických figúr ukazoval. Vyvolení na politickú nôtu. Na Slovensku to však nie lepšie, len iné. Vyvolení 2 predstavujú geroja moci, čo si nevšimol november 89, diskusie s protivníkmi odmieta, bilboardového mága, zbohatnúceho na úžerníckych pôžičkách, ezoterikou predchnutú dámu, hlásajúcu presuny tela mimo hmotný svet, "skromných" pánov s cirkevnou agendou, štafáž a herca - revolucionára, varujúceho pred novodobou totalitou heslom: "Znovu ide o veľa.". Nejde. Ide len a len o túžbu byť hore.(21.2.2014)

 • Mrkvič
  **

  E? Nějaký názor? Něco nového? Něco objevného? Něco zajímavého? Takřka jen slepenec záběrů, které jsou oproti těm notoricky známým odlišné pouze umístěním kamery o metr vlevo nebo metr vpravo. Těch záběrů ze zákulisí je fakt minimum a většinou jsou ještě o ničem. Za hodnotnější pokládám každou komentovanou reportáž na téma prezidentských voleb.(9.1.2014)

 • Morholt
  ***

  Śmíra, která místy až okatě nadržovala knížeti. To by mi teď s odstupem času nevadilo, protože jsem ovarovou hlavu volil v naivní domněnce, že se podobně jako prezident Klaus vymezí proti některým hloupostem z EU. Chyba lávky. Nicméně koukat se na opilého Zemana mimo oficiální záběry nemusím, když nám ho TV servírují ožralého v hlavních zprávách, to samé platí o bodrém šlechtici a odměřeném Fischerovi. Kandidující dámy pak byly naprosto nudné. Nejvíce tak pobavila přesná analýza časů budoucích resp. přítomných od Karla Hvížďaly. Zkráceno na hodinu jako televizní projekt by to bylo určitě poutavější. 60%(6.1.2014)

 • Sinn
  ****

  Až mi bylo znovu smutno..(22.3.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace