Nastala chyba při přehrávání videa.
 • SaNcHeZ_cz
  ***

  Ukázka toho, jak jedna velká fraška to vlastně celé bylo. Nic víc však než časosběrnou záležitost se zdravým odstupem však nečekejte.(17.2.2014)

 • Dannysek4U
  ****

  75% - http://kulturissimo.cz/index.php?hleda-se-prezident.recenze-filmu&detail=1174(22.3.2013)

 • dobytek
  **

  Bylo to o něco lepší než podobnej dokument Spřízněni přímou volbou od Klusáka a Remundy. Problém je v tom, že zatimco Klusák s Remundou to svoje veledílo zveřejnili poměrně rychle po volbách, tak tohle se do televize dostalo až zhruba o rok později, takže už to všechno bylo poněkud vyčpělý. Navíc nejzajímavější a nejvtipnější momenty jsem stejně už viděl v trailerech a různejch ukázkách. Vtipný akorát bylo, jak na konci nějakej študentík s červenejma až fialově zbarvenejma tvářema se skoro rozbrečel, když Želé podpořil před 2. kolem Zemana.(9.1.2014)

 • milka
  ***

  Tragikomedie s tím nejsmutnějším koncem a spíše než ryzí dokument hlavně celovečerní rekapitulace rok starých událostí. Pár zajímavých pohledů do zákulisí se zde rozhodně najde (Fischerova scénka s nespokojeným dobrovolníkem), ale jinak se jedná po většinu času o dokument, který svého potenciálu využívá bohužel jen z poloviny a ukazuje hlavně všechno, co už z televize moc dobře známe. V některých situacích je totiž až bolestivě vidět, že Kudrna zde hrál pozici pouhého pozorovatele, nerýpe a nedostává se tak v jistých situacích na dřeň. Navíc tvůrci až příliš počítají s tím, že divák celou tu mediální masáž moc dobře zná, a tak o některých důležitých událostech (Okamurovo odstoupení) vůbec neinformuje. Za pár let tak bude dokument svoji hodnotu paradoxně spíše ztrácet, než aby na ní více nabýval. 50%(11.1.2014)

 • smrt.ka
  ***

  No, obsazení vskutku "hvězdné". Projekt hodný Klusáka a Remundy. A taky kdyby to dělali oni, jistě by byl film aspoň o třídu lepší. Jenže tenhle párek dělal zas na svém Spřízněni, takže je svět asi v rovnováze. Nejde o špatný dokument, vůbec ne, je vtipný, je... vtipný a trochu smutný. Ale jedinou významnější provokací je zde Miloš - kouřící, pijící. Na zbytku je vidět, že si poučení manažeři dávali dobrý pozor, kam autory pustit a kam nikoliv.(3.4.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace