• Španělsko

Dennis Paoli

Carles Cases

Brian Yuzna
  • Doudis19

Opravdu příšerný film ve všech směrech. Atmosféra nikde, triky nulový až k smíchu a celej film jedna velká a útrpná nuda. Ani ta slibovaná brutalita není buhví jaká, vlastně jsem na sebe hrdej že jsem tuhle ztrátu času vůbec dokázal dokoukat. Nedoporučuji!(7.6.2010)

Stuart Gordon je režisér, ktorý vie čo má hororový fanúšik rád. V tomto filme, ale neukázal všetku svoju kvalitu.(8.3.2011)

Španělé Ukázali, že i kdysi dávno, Točili silně Originální Filmy, které měli Šmrnc.. Tohle fantasy mělo Kouzlo, ikdyž to byl velice Amatérsky Film.. Atmosféra byla však Temná, nepředvídatelná, což je Obrovské Plus při tomhle Céčku, či Béčku?(24.8.2012)

• hirnlego

Filmová slátanina s tu a tam jakous takous pidilovecraftatmosférou, dobrými maskami, otřesnými triky a střídavě směšným a debilním chováním většiny zúčastněných (nevím, na kolik vinit Mistra L., protože už je to celá věčnost, co jsem na jeho povídky sáhla) - potěšil snad jen padre s výrazem á la pozdní Udo Kier. Cthulhu Fhtagn my ass, I am not amused.(12.2.2009)

Další Gordonova Lovecraftovka se skvělým příběhem a velmi dobře vystavěným napětím. Herci jsou neznámí, ale hrají obstojně a masky zmutovaných vesnických balíků jsou výborné. Kdyby nebylo těch příšerných digitálních efektů, šel bych s hodnocením výše, ale ty efekty jsou vážně neomluvitelné! Scénář by podle mého názoru mohl být taky ještě trochu lepší. V některých scénách mi připadalo, že není úplně využit jejich potenciál. Kdyby bylo do tohohle ambiciózního filmu vraženo víc peněz, bylo by to super. No nestalo se tomu tak, ale stejně jsem se moc dobře bavil.(28.7.2011)