• Itálie

Lori Hill

Pino Donaggio

Kostýmy:

Vera Marzot

Milá přihlouplá komedie z Itálie, no co více dodat... O jednom upovídaném knězi, který někdy víc mluví, než-li má, ale je dobrosrdečný a vždy jedná s lidmi upřímně i s Bohem... :-))(21.7.2007)

• Derek

pamatam si ze uz zaniknuta tv luna tento film vysielala stale dokola (asi nemalo dost penazi na nieco ine), ale ja som si to i tak vzdy rad pozrel. dnes by som sa asi nedokopal k tomu aby som pozeral cely film, ale je tam par pasazi ktore ma urcite rozosmeju (hlavne bitka na moste a vsetky futbalove zapasy).(8.12.2006)

• HoneyBunny

Don Camillo je ukázkový příklad blbého italského seriálu. Výstraha: sledovat jen na vlastní nebezpečí!(3.3.2003)

Nostalgická bomba. V detstve môj najobľúbenejší film, ktorý som poznal naspamäť. Možno čas do filmu zanechal riadne ryhy a v súčasnosti by sa mi už tak nepáčil, ale kašľať na objektivitu, nostalgia je pekelná vec a zbožňujem ju!(29.9.2005)

• d.beseda

Pouze krásná hudba :-)(1.8.2011)