• Itálie

Mario Garbuglia

Kostýmy:

Vera Marzot
  • d.beseda

Pouze krásná hudba :-)(1.8.2011)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $3,900,000(10.4.2010)

Tohle mě moc nebralo ani když sem byl malej.(23.1.2005)

Zajimavé jsou rozhovory kněže a boha. Zajimavé je i prostředí Itálie s starostou Pepponem. Možna by to šlo převést i na dnešní český venkov. Farař by mohl být Slovák, nebo Polák - protože českých ubyvá. Mohl by mít i konkurenta třeba československo-husitského kněže nebo i českobratrského pastora. komunistický starosta by v našich geografických podmínkách taky nebyl problém.(21.3.2009)

Naprosto stejný pocit mám jako JohnnyD. Navíc si myslím, že ten poslední dabing je příšerný. Nakonec musím ubrat hvězdičku, protože jsem právě viděl originální "Malý svět Dona Camilla" s Fernandelem v hlavní roli a upřímně... Terence Hill se může jít zahrabat...(14.6.2008)

• - Film sa natáčal hlavne v mestečku Pomponesco. Niekoľko scén sa točilo v blízkom okolí, napr. v Brescello, Torre d'Oglio alebo Correggioverde. (smeke)

• - Snímek se u nás dočkal celkem tří dabingových verzí. První vznikla pro společnost MidoFilm v roce 1995 a hlavní postavu nadaboval Pavel Trávníček. V roce 2005 pro televizi Nova vyrobila nový dabing Česká produkční 2000 a.s. a Dona Camilla namluvil Petr Štěpánek. V roce 2010 film vyšel na DVD a byl vyroben třetí dabing, v hlavní roli opět Pavel Trávníček. (Stocki)

• - Peppone testoval Ferrari 308 GTSi. (smeke)