poster

Into the Mind

 • slovenský

  V mysli

  (festivalový název)

Dokumentární / Sportovní

Kanada, 2013, 83 min

Hudba:

Jacob Yoffee

Hrají:

Joshua Pak
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kinghome
  ****

  Zase trochu jiný pohled na dokument, je to úžasně napsané a části dokumentu jsou geniální, nejvíc mě zaujala část Death, škoda že byla tak krátká :( Ale je fajn, že sportovní dokumenty nenatáčí jen Redbull, ale že se na to zmůžou i jiní a dokonce bych řekl, že tohle bylo lepší než kde jakej Redbull film. Nádhernej soundrtack, záběry a jediná chyba byla možná to, že to chtělo být až moc geniální a části s točením tou blbostí jsou nudné. Střih je dokonalý, naprostá špička. 85%(3.4.2014)

 • Luke7
  ****

  Pro mě rozporuplný snímek. Začátek natočen ve stylu videoklipu či reklamy. Střih až příliš rychlý, vizuál a kamera super. Bohužel střih nám jaksi rozsekal děj na kousky. Stopáž filmu bych zkrátil na polovinu. Titulky oč kráčí skoro žádné. Shlédnuto v rámci MFOF 2014 v Opavě.(11.11.2014)

 • erased
  *****

  Přestože nejsem žádným fanouškem sportovně laděných videí, už trailer na Into the Mind si mě získal parádní kombinací nádherných záběrů a povedené hudby. To, co pak dokázal samotný film ve svých třinácti kapitolách o překonávání hranic a učení se pokoře už se těžko popisuje slovy. Díky prvotřídní technické kvalitě by dokázal bez problémů stát i na samotných záběrech přírody zabírající krásy od mořských vln, přes mravenčí upravené sjezdovky až po vysokohorské planiny a čarokrásné vrcholky hor. Samotné sjezdy ale nejsou jenom akčním zpestřením, naopak se mi poprvé stalo, že se mi podařilo vžít se do pocitů vystupujících borců, a právě o těch pocitech Into the Mind je. A i díky hudbě se stal po Domově druhým nejkrásnějším filmem, který jsem viděl.(4.11.2013)

 • cashflower
  *****

  Adrenalínová bomba v úžasnom audio-vizuálnom prevedení dopĺňaná skvelým soundtrackom. “Dokument“ o extrémnym maníkoch na bordoch a lyžiach, ktorým slovné spojenie “State of Mind“ nie je vôbec cudzie. Ak sa raz naladíte, tak neodtrhnete oči ani uši (fakt, zožeňte si ak sa dá čo najlepšiu HD verziu a pripravte sa na tento skvost)... ...poetické priblíženie spirituálnej erupcii v adrenalínovom šate? Prečo nie... o čo je táto energia iná? O nič viac – o nič menej... ste v súlade so všetkým a všetko je v súlade s vami, oddávate sa životu a život ste vy... je to ako sopka pred mega erupciou, je to láska - je to stav bytia... si to Ty...(10.9.2015)

 • Duotone28
  *****

  TOP of TOP, nechápem tie troječky v hodnotení. Zrejme veľa z hodnotení je od priaznivcov zimnej papučovej kultury, čo majú každé toto obdbobie svoju prdel luxusne zazimovanú v gaučoch. Nazdar!(15.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace