poster

Into the Mind

 • slovenský

  V mysli

  (festivalový název)

Dokumentární / Sportovní

Kanada, 2013, 83 min

Hudba:

Jacob Yoffee

Hrají:

Joshua Pak
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • cashflower
  *****

  Adrenalínová bomba v úžasnom audio-vizuálnom prevedení dopĺňaná skvelým soundtrackom. “Dokument“ o extrémnym maníkoch na bordoch a lyžiach, ktorým slovné spojenie “State of Mind“ nie je vôbec cudzie. Ak sa raz naladíte, tak neodtrhnete oči ani uši (fakt, zožeňte si ak sa dá čo najlepšiu HD verziu a pripravte sa na tento skvost)... ...poetické priblíženie spirituálnej erupcii v adrenalínovom šate? Prečo nie... o čo je táto energia iná? O nič viac – o nič menej... ste v súlade so všetkým a všetko je v súlade s vami, oddávate sa životu a život ste vy... je to ako sopka pred mega erupciou, je to láska - je to stav bytia... si to Ty...(10.9.2015)

 • Dragoni
  *****

  Naprostá bomba co se audio-vizuálního zpracování týče, s multikulturním nádechem a propracovanou režií, to vše určitě nadmíru potěší všechny fandy extrémních sportů, hlavně freestyle snowboardingu a freeskiingu. Tohle není film o nejlepších tricích nebo nejšílenějších skocích, tohle je příběh o pocitech z jízdy, příběh jezdce, krajiny a smyslů. 85 %(28.10.2013)

 • chelseaman22
  ****

  Vskutku fantastické shoty si pro nás duo kameramanů připravilo! Od Skalistých hor po vrcholky švýcarských velikánů se pseudo borci lopotí se skalními výběžky při sjíždění často netknutých černých sjezdovek (dokonce extrémnější, nežli slavný Hahnekamn!). Naneštěstí jste nuceni se dívat na jakéhosi šamana, jež si klohní něco k snědku a přitom se tváří jak vše vědoucí Dalajláma ve svém indickém exilu. Rétorikou mladých to bylo "epický" (jelikož dle mladých je to synonymum k slovu cool - jazykovědci zacpěte si uši!). No a honorář ve formě kanárkově žluté větrovky bohužel sráží um kameramanů! 83%(5.4.2014)

 • FFilipCZ
  *****

  Naprostý orgasmus pro nadšence extrémních sportů. Krásné přírodní scenérie točené z nejrůznějších možných i nemožných úhlů. Úžasný nevšední a místy hodně kreativní střih perfektně sedící k hudbě (resp. jejím tónům a beatům). NESKUTEČNÁ PASTVA PRO OČI! Nejde ani tak o těžké triky, jako spíše o užití si jízdy, volné přírody a metrů a metrů prašanu, na kterém před vámi ještě nikdo nebyl. Myslel jsem si, že Art of Flight už těžko něco překoná, ale po shlédnutí Into the Mind budu muset svůj názor přehodnotit. Můžete vidět záběry/šílence/umělce především z oblasti freeski a snb, ale mihnou si tam i záběry surfu a kajaku.(22.11.2013)

 • mr.filo
  ***

  telegraficky: SNB vyměněn za lyže - přibylo pádů - zmizel original zvuk a byl nahrazen písněmi - plus jeden pronajatý monk a hejno ptáků ....(22.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace