poster

Into the Mind

 • slovenský

  V mysli

  (festivalový název)

Dokumentární / Sportovní

Kanada, 2013, 83 min

Hudba:

Jacob Yoffee

Hrají:

Joshua Pak
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • cashflower
  *****

  Adrenalínová bomba v úžasnom audio-vizuálnom prevedení dopĺňaná skvelým soundtrackom. “Dokument“ o extrémnym maníkoch na bordoch a lyžiach, ktorým slovné spojenie “State of Mind“ nie je vôbec cudzie. Ak sa raz naladíte, tak neodtrhnete oči ani uši (fakt, zožeňte si ak sa dá čo najlepšiu HD verziu a pripravte sa na tento skvost)... ...poetické priblíženie spirituálnej erupcii v adrenalínovom šate? Prečo nie... o čo je táto energia iná? O nič viac – o nič menej... ste v súlade so všetkým a všetko je v súlade s vami, oddávate sa životu a život ste vy... je to ako sopka pred mega erupciou, je to láska - je to stav bytia... si to Ty...(10.9.2015)

 • FFilipCZ
  *****

  Naprostý orgasmus pro nadšence extrémních sportů. Krásné přírodní scenérie točené z nejrůznějších možných i nemožných úhlů. Úžasný nevšední a místy hodně kreativní střih perfektně sedící k hudbě (resp. jejím tónům a beatům). NESKUTEČNÁ PASTVA PRO OČI! Nejde ani tak o těžké triky, jako spíše o užití si jízdy, volné přírody a metrů a metrů prašanu, na kterém před vámi ještě nikdo nebyl. Myslel jsem si, že Art of Flight už těžko něco překoná, ale po shlédnutí Into the Mind budu muset svůj názor přehodnotit. Můžete vidět záběry/šílence/umělce především z oblasti freeski a snb, ale mihnou si tam i záběry surfu a kajaku.(22.11.2013)

 • TeeAge
  ***

  Recyklácia toho, čo sme už videli v All.I.Can, akurát s pokusom o mystifikáciu a artového zaradenia. Napoprvý krát to ešte čiste z vizuálnej stránky fungovalo v The Art of Flight, ale tu je to už naozaj len hra na efekt, bez akéhokoľvek podtextu. Od dokumentu čakám viac, nie len videoklip s krásnymi zábermi... 60%(1.5.2015)

 • Chrustyn
  ****

  Vizuálně další z úžasných dokumentů, tentokrát z vrcholků hor a lidí, kteří se je pokouší zdolat pomocí lyží. Nutné vidět v HD, protože obrazy jsou naprosto jedinečné.(14.2.2014)

 • Slasher
  ***

  Artová oslava odvahy, rychlosti, pohybu člověka na sněhu - něco, co zdaleka přesahuje obvyklou trikovou sypačku z 'extrémně sportovních' videí. Neříkám, že jsem občas nebyl unešen, ale těch meditativních záběrů přírody a horských šamanů na mě příliš... Rozhodně ale zajímavá podívaná, plus ta jízda přes noční město - krása.(2.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace