poster

Into the Mind

 • slovenský

  V mysli

  (festivalový název)

Dokumentární / Sportovní

Kanada, 2013, 83 min

Hudba:

Jacob Yoffee

Hrají:

Joshua Pak
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TeeAge
  ***

  Recyklácia toho, čo sme už videli v All.I.Can, akurát s pokusom o mystifikáciu a artového zaradenia. Napoprvý krát to ešte čiste z vizuálnej stránky fungovalo v The Art of Flight, ale tu je to už naozaj len hra na efekt, bez akéhokoľvek podtextu. Od dokumentu čakám viac, nie len videoklip s krásnymi zábermi... 60%(1.5.2015)

 • mr.filo
  ***

  telegraficky: SNB vyměněn za lyže - přibylo pádů - zmizel original zvuk a byl nahrazen písněmi - plus jeden pronajatý monk a hejno ptáků ....(22.11.2013)

 • cashflower
  *****

  Adrenalínová bomba v úžasnom audio-vizuálnom prevedení dopĺňaná skvelým soundtrackom. “Dokument“ o extrémnym maníkoch na bordoch a lyžiach, ktorým slovné spojenie “State of Mind“ nie je vôbec cudzie. Ak sa raz naladíte, tak neodtrhnete oči ani uši (fakt, zožeňte si ak sa dá čo najlepšiu HD verziu a pripravte sa na tento skvost)... ...poetické priblíženie spirituálnej erupcii v adrenalínovom šate? Prečo nie... o čo je táto energia iná? O nič viac – o nič menej... ste v súlade so všetkým a všetko je v súlade s vami, oddávate sa životu a život ste vy... je to ako sopka pred mega erupciou, je to láska - je to stav bytia... si to Ty...(10.9.2015)

 • Dragoni
  *****

  Naprostá bomba co se audio-vizuálního zpracování týče, s multikulturním nádechem a propracovanou režií, to vše určitě nadmíru potěší všechny fandy extrémních sportů, hlavně freestyle snowboardingu a freeskiingu. Tohle není film o nejlepších tricích nebo nejšílenějších skocích, tohle je příběh o pocitech z jízdy, příběh jezdce, krajiny a smyslů. 85 %(28.10.2013)

 • maseer2
  ***

  spousta krásných záběrů, ale to je víceméně všechno.. nesmyslně přepálená snaha o uměleckost totiž totálně zabíjí sportovní či adrenalinovou stránku, jako celek to prostě dost dobře nefunguje a rádoby dojemný závěr je k nevydržení.. slabé 3*(20.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace