poster

Hitman: Agent 47

 • anglický

  Hitman: Agent 47

 • německý

  Hitman: Agent 47

 • slovenský

  Hitman: Agent 47

Akční / Krimi / Thriller

USA / Německo, 2015, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  **

  Rozpočet $35miliónovTržby USA $22,467,450Tržby Celosvetovo $82,347,656Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ len a len akčná výplachovka, predošlí Hitman mal viac šmrncu, rovnako tak podobný žánrový film SALT /videl v kine: 40%/(1.9.2015)

 • Gemini
  **

  Vezmu to od pozitiv. Rupert Friend je (i přes svou vlasatost) nesporně lépe obsazen než Timothy Olyphant. Režisér a/nebo kameraman dokáží vytvořit působivou momentku, která dělá čest herní předloze a její mrazivě cool estetice. Občasné mrknutí na diváka znalého série Hitman (shockingly executed, manžeta od krve, nezbytná kachnička...) také potěší. A to je všechno. Pokud tedy nemám jako pozitivum brát to, že je to celé na úrovni pohledného, leč scénáristicky zoufalého Bessonovského eurovýplachu (Jürgen Prochnow included). A pak jsou tu jednoznačné průšvihy jako nesnesitelná frekvence do očí bijícího CGI, chybějící drajv nebo originalita akčních scén, bazálně dementní McGuffinová zápletka, a co je na celé čáře s přehledem nejhorší - Zachary Quinto jako "charismatický záporák - zabijácký kyborg"... je mi líto, ale tomu se opravdu můžete jenom smát:))) Bohužel ani napodruhé to nevyšlo, respekt ke značce se u filmařů opět nedostavil, a výsledkem je tak Bachovsky absolutní generikum, do kterého je zapíchnutý ranař se stříbrnými pětačtyřicítkami (a jeho kámoška, ehm - čímž navíc nemyslím šikmookou Dianu, ehmehm). Ostuda, že se takovým materiálem opět tak zmrhalo. I když o malý kousek lepší tenhle druhý pokus přece jen je, takže 50% a už nikdy víc.(18.8.2016)

 • Davies182
  **

  Nejvtipnější na tom je, jak všichni pořád jenom poslušně čekají, až v akčních scénách od Frienda buďto dostanou po držce anebo schytají kulku. Netrpěl jsem jenom díky Homelandu.(16.1.2016)

 • dO_od
  *

  // To abych se podíval, kdo že to ten shit napsal. Skip Woods? Aha, tím se to vysvětluje. 1/10 *vytahuje zbraň, přikládá si ji k hlavě, mačká spoušť"(30.11.2015)

 • KarelR
  **

  Čekal jsem tragédii, dostal jsem tragédii. Se scenáristou Skipem Woodsem (první Hitman, X-Men Origins: Wolverine, Smrtonosná past 5, Arnieho Sabotáž...) je to prostě nadmíru jednoduché. Vypadl z něj totiž další tupý akčňák, ve kterém vás nezajímá nikdo a nic a doufáte tudíž v jediné – co nejkratší stopáž. Agent 47 má naštěstí jen 96 minut. I tak se ale jen budete chytat za hlavu, protože Woods vymýšlí jednu kokotinu za druhou a nestydí se přitom okatě vykrádat Terminátora, Bournea a další žánrové klasiky. Chvílemi potěší snaha o to, budovat některé scény jako herní levely (musíš se tady vyhnout všem kamerám atd.). Když se v nich ale pohybuje totálně marné obsazení a akce vlastně nudí stejně jako kostrbaté dialogy, je to dost k ničemu. Tak nashle za dalších 8 let, Skipe! (4/10)(25.8.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace