• německý

• slovenský

Akční / Krimi / Thriller

USA / Německo, 2015, 96 min

• honajz

Jejdanánku, to bylo tupé. Ne že bych od podobného akčního filmu čekal nějaké filozofické úvahy, ale ono to bylo tupé i na tento druh filmů. Akce podaná mizerně, v střizích nebo blikání modrého světla. Příběh připomíná Terminátory jak z kopírky, včetně dilematu, kdo je hodný, a kdo zlý. Herci naštěstí jako geneticky upravení lidé nemusejí hrát, protože i toto nehraní jim činí nevýslovné utrpení. A koneckonců, stejně jsme se nedozvěděli, na co by té korporaci byli podobní agenti. Chtěli ovládnout svět? Chtěli je poslat na Blízký východ? Využít jako policisty v ulicích? Nebylo řečeno. Hlavně že byli ti zlí. Zachary Quinto se nějak nemůže zbavit své nálepky z Heroes, škoda.(7.10.2015)

Audi asi neplní kvóty třetího kvartálu, a tak má teď v kinech dvě celovečerní reklamy. Hitmanovo SUVéčko je ale o něco línější než to resetovaného Kurýra. Možná proto, že čtyřicet sedmička s sebou ustavičně tahá dva kapesní kanóny. To bych mimochodem taky někdy chtěl - pistoli, která se nabíjí když máš čas, ne když ti dojdou náboje. Spock se pekně mračil a Hanča má hezkou prdýlku; to je zbytek všech závěrů, které mi z tohohle Průměrňákova vzešly.(10.9.2015)

Rozpočet $35miliónovTržby USA $22,467,450Tržby Celosvetovo $82,347,656Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ len a len akčná výplachovka, predošlí Hitman mal viac šmrncu, rovnako tak podobný žánrový film SALT /videl v kine: 40%/(1.9.2015)

Nic velke som od Hitmana necakal, dal mi presne to, co som ocakaval, teda akcnu oddychovku, takze som spokojny.(13.9.2015)

• j.bena

Taková škoda... takový potenciál to mělo a takhle to celé zkazit...(4.12.2015)