• německý

• slovenský

Akční / Krimi / Thriller

USA / Německo, 2015, 96 min

Nové předělání Hitmana tu sice sklidilo zřejmě více kritiky,ale co se týče akce (ten film je de facto jen akce,nebudeme si nic namlouvat,že...) tak ta byla slušná a určitě mi to sem tam připomínalo PC hru co jsem před lety chvilku hrál.Za mě tedy celkově 50% a tři hvězdy.(26.12.2015)

// Distribútor: Fox // Počet premietajúcich kín v USA: 3,273 // Otvárací Víkend v USA: $8,326,530 //(21.11.2015)

• KarelR

Čekal jsem tragédii, dostal jsem tragédii. Se scenáristou Skipem Woodsem (první Hitman, X-Men Origins: Wolverine, Smrtonosná past 5, Arnieho Sabotáž...) je to prostě nadmíru jednoduché. Vypadl z něj totiž další tupý akčňák, ve kterém vás nezajímá nikdo a nic a doufáte tudíž v jediné – co nejkratší stopáž. Agent 47 má naštěstí jen 96 minut. I tak se ale jen budete chytat za hlavu, protože Woods vymýšlí jednu kokotinu za druhou a nestydí se přitom okatě vykrádat Terminátora, Bournea a další žánrové klasiky. Chvílemi potěší snaha o to, budovat některé scény jako herní levely (musíš se tady vyhnout všem kamerám atd.). Když se v nich ale pohybuje totálně marné obsazení a akce vlastně nudí stejně jako kostrbaté dialogy, je to dost k ničemu. Tak nashle za dalších 8 let, Skipe! (4/10)(25.8.2015)

• Wysch

Jako skoro bych řekl, že to byla sračka, protože to vlastně i sračka je, ale má to svoje ale: 1) Je to krátký! Hurá. 2) Má to jednu celkem dobrou videoherní sekvenci ("vyhýbej se kamerám"). 3) Kretschmann má skvělej hlas, ale o to horší a hůř napsanou roli. Jinak je to fakticky totální vymejvárna mozku, kterou snad asi netřeba nějak rozpitvávat. Prostě přitažený za vlasy, co se příběhu týče, přitažený za ocas, co se akce týče, tahá to i chlupy na nohou, co se charakterů týče, a logiku to cestou od hry k filmu ztratilo někde ve fázi "uděláme Hitman movie, kde to bude mít s herní předlohou společný jen to tetování na hlavě". Hurá. Ale pokud je člověk zrovna v náladě, kdy ho nějaká s prominutím pýčovina nerozhodí, dá se to díky příjemný stopáži i zkouknout. Hurá.(31.1.2016)

Nic velke som od Hitmana necakal, dal mi presne to, co som ocakaval, teda akcnu oddychovku, takze som spokojny.(13.9.2015)

• - Členovia taktickej jednotky používajú paintballové masky Dye I3. (Game90)

• - Film je adaptáciou videohry od spoločnosti Io-Interactive. (toi-toi)

• - Film sa natáčal v Nemecku a v Singapure. (Laslo)