poster

Hitman: Agent 47

 • anglický

  Hitman: Agent 47

 • německý

  Hitman: Agent 47

 • slovenský

  Hitman: Agent 47

Akční / Krimi / Thriller

USA / Německo, 2015, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dO_od
  *

  // To abych se podíval, kdo že to ten shit napsal. Skip Woods? Aha, tím se to vysvětluje. 1/10 *vytahuje zbraň, přikládá si ji k hlavě, mačká spoušť"(30.11.2015)

 • Pepinec
  ***

  Audi asi neplní kvóty třetího kvartálu, a tak má teď v kinech dvě celovečerní reklamy. Hitmanovo SUVéčko je ale o něco línější než to resetovaného Kurýra. Možná proto, že čtyřicet sedmička s sebou ustavičně tahá dva kapesní kanóny. To bych mimochodem taky někdy chtěl - pistoli, která se nabíjí když máš čas, ne když ti dojdou náboje. Spock se pekně mračil a Hanča má hezkou prdýlku; to je zbytek všech závěrů, které mi z tohohle Průměrňákova vzešly.(10.9.2015)

 • SeBig
  odpad!

  Hrál vubec nekdo tu hru? Nebo jenom vědel že se Hitman rád převlíká a napsal si svůj scénář, kterej byl mimochodem absolutně na hovno? Hitman vypadá uplně jinak, skoro vůbec nemluví.. tady mu ta huba mlela až moc. Při tý rádoby khůl scéně, kdy řekne: já tu nejsem zavřenej s váma, to vy semnou. Jsem myslel, že se pujdu zahrabat na hřbitov. Sračka(31.7.2016)

 • Paxxx.cz
  **

  Rok 2015 bych z filmového hlediska označil jako rok nepovedených filmových restartů (viz fantastická čtyřka, kurýr a hitman). Problém není v postavě je jedno jestli ho hraje Friend nebo Olyphant, ale v tom, že se tvůrci naprosto vykašlali na to, jak je myšlena postava elitního nájemného vraha, který v PC hře (dle které je film inspirován) zabije pouze svoje cíle a ne dalších 150 lidi jak v tomto filmu. Pokus číslo jedna pro agenta 47 dopadl alespoň průměrně, todle je podprůměr 4/10.(3.11.2015)

 • verbal
  odpad!

  Milé děti! Zdalipak jste věděly, že “mrdník“ je odvozen od krásného staročeského slovíčka “mrdat“, kterým vše prapraprababičky označovaly to, když se někdo příliš vrtěl? Takže kdybyste někdy v noci nemohly usnout a nebylo to výjimečně jen kvůli tomu zlému verbalovi, vrazte mamince a tatínkovi (nebo strýčkovi) do ložnice a hezky je poproste, ať se tolik nevrtí, protože nemůžete spinkat. Samy se pak ráno ve škole snažte mrdat co nejméně, abyste se mohly plně soustředit na výklad, byly chytré a pančelku z vás nevtrlo. *** Pokud se vám do jednoho filmu podaří sehnat mongoloidního „scénáristu“, který je z kupy slaboduchých hoven schopen uplácat ultradementní hybrid mentálně postiženého DžonaWika a Rezidentního debila, střihače, co dosud porcoval ve fabrice plechy, pro hlavní mužskou roli nesympatické ochotnické poleno a pro ženský part neméně nadanou a k tomu mimořádně slizkou krávu, jíž od začátku přejete, aby ji někdo šlápl okovanou botou do xichtu, no a celé to svěříte do velezkušených rukou nějakého otylého Poláka, jenž místo režie studoval obrábění kovů a má za sebou jeden odporný videoklip čínského chlapeckého homokvarteta a jednu špatnou reklamu na šprcky, vypadne vám na konci otřesný, neumětelský digitální mrdník plný hnusných Audin a natolik sofistikovaných dialogů, že by nad nimi nechápavě kroutili hlavou i v šimpanzím výběhu. Jsem upřímně vyděšený ze všech těch „erudovaných estétů“, kteří to okamžitě nekopli směr žumpa a razantně za tím nespláchli.(27.10.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace