Druhá míza

(neoficiální název)

Danny Collins

Komedie / Drama / Hudební

USA, 2015, 106 min

Film prý inspirovaný skutečnou událostí, doopravdy funguje jen proto, že právě před skutečností rázně zabouchl dveře.(12.7.2015)

Obsahuje spoiler: Začínám mít silné podezření, že snad mají hollywoodská studia nějakou skrytou dohodu s onkologickými centry v rámci prevence a proto tu rakovinu cpou do každého druhého filmu. Docela jsem si užívala Al Pacina a stejně tak skvělé Annette Bening, ale jak se začalo v druhé půlce hrát na tu sentimentální strunu a přibývalo stále více klišé, tak jsem věděla, že to půjde celé do kopru. Bohužel.(6.7.2015)

Al Pacino znovu nezklamal a i ve svém věku stále válí. Bavil jsem se, příběh příjemný, hudba pěkná a i dobrá vedlejší herecká sestava. Trošku pomalejší tempo, občas klišé a průhledné, ale nic výrazného, co by dokázalo zkazit dobrý filmový zážitek .. 8/10 = 80%(4.1.2016)

"this movie is kind of based on true story" ... Já jsem nadšená. Nevím, co z toho byla pravda a co z toho byla "kind of" pravda, ale moc se mi to líbilo. Dokonce ukápla slza, ale opravdu jen jedna :D Bylo mi líto, že film skončil... a to je vždycky dobré znamení. Moc pěkné. Takové nenáročně drama, které nehraje příliš na city. Typických klišé se tam vyskytuje díky bohu jen málo. 5*(5.6.2015)

Tvoje jiskra ke mně Ale již nikdy nevyhasne, navíc tvé charisma je pořád silné jak z doby Michaela Corleone. Za toho ti ostatně budu vděčná navždy a ještě jednou děkuji a přehluboce se klaním.☺(10.7.2015)