poster

Banánový Joe

 • Itálie

  Banana Joe

 • slovenský

  Banánový Joe

Komedie / Dobrodružný

Itálie / Západní Německo, 1982, 92 min

Režie:

Steno

Kamera:

Luigi Kuveiller
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • otík
  ***

  Klasická fackovací komedie s Budem Spencerem v roli tzv. Banánového Joa, který zásobuje malinkou vesnici prodejem banánů v městě. Jenže tam se setkává s byrokracií, která mu nedovoluje prodávat banány a tak živit vesnici. Jenže to by nebyl Bud Spencer, aby si toto povolení nevyřídil svým obvyklým způsobem. A banda zloduchů, kteří chtějí místo vesničky postavit moderní továrnu na banány a z domorodců udělat otroky se také velmi rychle se zlou potážou. Nikterak překvapivá, snad jen trochu více ukecaná, přesto ovšem vtipná tradiční podívaná s Budem „Slonem“ Spencerem a suprovou písničkou.(23.8.2006)

 • MJMilan
  **

  Tak tady udělali z velkého Buda Spencera vesnického Banana muže. Spíše pro děti.(27.7.2008)

 • gogos
  ***

  Prumerny film, patri k tem horsim s Budem Spencerem, pokud ho chcete videt samotneho, radeji kouknete na komisare Rizza... Tohle neni moc ono, i kdyz je tam dost svetlych momentu...(29.7.2006)

 • hladass
  *****

  Nejlepší film s Budem Spencerem...(27.4.2008)

 • Tosim
  *****

  Zatímco Terence Hill měl za svou samostatnou hereckou kariéru více dobrých filmů (Podivné dědictví, Mé jméno je nikdo, Superpolda), Bud Spencer se v podstatě pořád utápěl v podobných detektivkách (v osmdesátých a devadesátých letech.) Výjímku ovšem tvoří tento snímek. Příběh dobrosrdečného obchodníčka, nedotčeného civilizací, který zažije mnoho dobrodružství vlastně jen kvůli tomu, aby získal pro svou činnost povolení, nepostrádá jemný humor a sebeironii. No a bitek si taky užijete dost... ;-) BANÁNY HEJBOU SVĚTEM!(22.7.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace