Banánový Joe

Komedie / Dobrodružný

Itálie / Západní Německo, 1982, 92 min

Steno

Luigi Kuveiller

Je to tak naivní a lehce pochopitelný film, až je geniální! Tato komedie funguje i dnes a spolehlivě mě rozesmála! Bud Spencer i bez Terence válel!! Prostě komedie s velkým KÁ!(27.7.2008)

Hm, taky bych si chtěl někdy zařídit občanku tak zábavně jako Bud Spencer v tomto filmu.(29.12.2011)

Klasická fackovací komedie s Budem Spencerem v roli tzv. Banánového Joa, který zásobuje malinkou vesnici prodejem banánů v městě. Jenže tam se setkává s byrokracií, která mu nedovoluje prodávat banány a tak živit vesnici. Jenže to by nebyl Bud Spencer, aby si toto povolení nevyřídil svým obvyklým způsobem. A banda zloduchů, kteří chtějí místo vesničky postavit moderní továrnu na banány a z domorodců udělat otroky se také velmi rychle se zlou potážou. Nikterak překvapivá, snad jen trochu více ukecaná, přesto ovšem vtipná tradiční podívaná s Budem „Slonem“ Spencerem a suprovou písničkou.(23.8.2006)

• Slavníkovec

Ať se snaží Bud Spencer, jak může bez Terence Hilla to prostě nejde. To je jako kdyby hrál Oliver Hardy bez Stanleyeho Laurela. Ale pořád je převozník banánů průměrnou rodinou komedií(25.4.2007)

• Politik

Tak tohle je hrozná kravina. Jednu hvězdičku za trochu té srandy, ale znova už to vidět nechci.(15.11.2013)