Banánový Joe

Steno

Mario Amendola

Luigi Kuveiller
  • duklak2

Ano, není to ono. Samozřejmě, že tu chybí pan Hill. Je to škoda, protože film měl na víc. Zápletka působí zvláštně, i když musím uznat, že v některých momentech ten vtip nechybí. Pan Spencer zde rozdá pár ran, ale snímek to nezachraňuje.(24.2.2012)

Joe je prosťák (hodně velký prosťáček). Nerozumí světu (nikdy nikde nebyl), nebojí se mafie (nezná ji), vše převádí na banány (hýbou světem) a netuší, co je to boj s úředním šimlem. Joe má ale tvář a pěsti Buda Spencera, takže mafiáni mají po žížalkách (pardón po banánech). Rozhodně nejlepší Spencerovka nabízí vše, co jeho fanda potřebuje a díky přrozené zabržděnosti hlavního hrdiny by zde byl chytrák Hill zbytečný.(16.12.2008)

hej just banan joe,hej hej.tuhle kravinku mám i z nostalgie opravdu rád.jediný film se spencerem bez hilla který je opravdu povedený.(7.11.2008)

• - Když při závodu náklaďáků vjede jeden do vody, je vidět, že do vody vjela malá replika autíčka, se kterou si hrají malé děti. Také proto je záběr vidět jen na zlomek vteřiny. (Pepy)

• - Skript pro film zpracoval Bud Spencer pod svým civilním jménem Carlo Pedersoli. (Terva)

• - Natáčení probíhalo v Itálii a v lokalitě Bolivar v Kolumbii. (Terva)