poster

Banánový Joe

 • Itálie

  Banana Joe

 • slovenský

  Banánový Joe

Komedie / Dobrodružný

Itálie / Západní Německo, 1982, 92 min

Režie:

Steno

Kamera:

Luigi Kuveiller
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • slatkac
  ****

  Hm, taky bych si chtěl někdy zařídit občanku tak zábavně jako Bud Spencer v tomto filmu.(29.12.2011)

 • Superpero
  ****

  Pohodová sranda, kde se celej příběh skládá z toho, že si Bud Spencer musí zařídit občanku :D(12.5.2010)

 • duklak2
  **

  Ano, není to ono. Samozřejmě, že tu chybí pan Hill. Je to škoda, protože film měl na víc. Zápletka působí zvláštně, i když musím uznat, že v některých momentech ten vtip nechybí. Pan Spencer zde rozdá pár ran, ale snímek to nezachraňuje.(24.2.2012)

 • charge
  **

  Neni to vyloženě špatná spencrovka, ale jistě existují daleko lepší kousky s tímto hercem. Je vidět, že s kvalitnějším scénářem s propracovanějšími scénkami si tvůrci hlavu asi moc nelámali a konečný mix hitů s předchozích filmů S&H na kráse taky moc nepřidal.(25.3.2008)

 • otík
  ***

  Klasická fackovací komedie s Budem Spencerem v roli tzv. Banánového Joa, který zásobuje malinkou vesnici prodejem banánů v městě. Jenže tam se setkává s byrokracií, která mu nedovoluje prodávat banány a tak živit vesnici. Jenže to by nebyl Bud Spencer, aby si toto povolení nevyřídil svým obvyklým způsobem. A banda zloduchů, kteří chtějí místo vesničky postavit moderní továrnu na banány a z domorodců udělat otroky se také velmi rychle se zlou potážou. Nikterak překvapivá, snad jen trochu více ukecaná, přesto ovšem vtipná tradiční podívaná s Budem „Slonem“ Spencerem a suprovou písničkou.(23.8.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace