Banánový Joe

• slovenský

Banánový Joe

Komedie / Dobrodružný / Akční

Itálie / Západní Německo, 1982, 92 min

Laciná banánová fraška, kolísající mezi trapností a výbornými scénami (např. v armádě). Samostatnou kapitolu tvoří dabing z Barrandova, který vyšperkovali slovním humorem (za všechno, Véna) a zmršili personálním podobsazením, několik herců se střídá každý minimálně v desítce malých roliček, Bubníka, Šetenu, Bartákovou a Klapku poznáme všude!(15.3.2014)

Tak toto môžem. Bud to zvládol v pohode - pobavil...(23.11.2006)

• honz

Jeden z mála filmů s Budem Spencerem, který jsem v osmdesátých letech neviděl. Asi tehdy jako školáka by mě pobavil víc, ale musím uznat, že je to prostě klasika. Komedie, u které si jde odpočinout a zárověň se pobavit. "Véna":-)(25.2.2010)

Bud Spencer je v roli Joea neúvěřitelně roztomilý. Tady podává snad svůj životní výkon. A i vzhledem k nepříliš vysokému hodnocení jsem se fakt skvěl pobavil. Ve snímku je spousta nezapomenutelných scének u kterých jsem se smál hodně nahlas. Za nejlepší shledávám tu v kostele a tu ve které se Joe poprvé spatří televizi. Jednoduše, parádní zábava s nepřekonatelným Budem kterou mohu všem jeho příznivcům jenom doporučit.:-) P.S. Po dlouhém uvažování tu pátou hvězdu přidávám. Film je opravdu perfektní. Že bych objevil další kultovní záležitost? Možná...(10.8.2016)

Presne to co od neho cakal...do jedneho detailu splnil !!! Velky Buddy je kraaaaaaaaaaaaaaaal !!! Lahka lahodkova beckova komedijka...ktora sa ani kuskom nesnazi hrat na nejakeho drsnaka...a ani minuta v nej sa mi nezdala...ze by bola podana nasilu...ako v milion patsto trapnych komediiiiiiiiiiiiiiiii zrobenych za velkou mlakou,nazdar(23.7.2008)

• - Skript pro film zpracoval Bud Spencer pod svým civilním jménem Carlo Pedersoli. (Terva)

• - Pozorný divák si všimne několika melodií, které zazněly ve společných filmech Terence Hilla a Buda Spencera. (smrtubohem)

• - Když při závodu náklaďáků vjede jeden do vody, je vidět, že do vody vjela malá replika autíčka, se kterou si hrají malé děti. Také proto je záběr vidět jen na zlomek vteřiny. (Pepy)