poster

Šerif a mimozemšťan 2

 • Itálie

  Chissà perché... capitano tutte a me

Komedie / Sci-Fi

Itálie, 1980, 99 min

Režie:

Michele Lupo

Střih:

Eugenio Alabiso
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Webb
  odpad!

  Tak u tohoto filmu jsem váhal mezi odpadem a jednou hvězdou, opravdu se mi to zdálo slabší než jednička. Posledních 20 minut filmu rozhodlo.(15.11.2008)

 • anli
  ***

  Pokracovani sci-fi komedie s Budem Spencerem,kde se rozdavaji rany mnohem vic nez v jednicce a musi byt na to pripraveni i vetrelci.Prakticky stejne roztomile jako jednicka a opet skoro o nicem,ale celkem zabavne.Zustanu u stejneho hodnoceni jako v pripade prvniho filmu,protoze myslim,ze jsou oba vyrovnane,tedy 55%.(20.11.2010)

 • blackrain
  **

  V tomhle případě platí pravidlo, kterého se bohužel drží většina dvojek. Moje hodnocení ani nezachrání fakt, že Bud Spencer ze svého šarmu nic neztratil. Opět rozdával rány na všechny strany a museli se mít před ním na pozoru i vetřelci, kteří chtěli ovládnout zemi. Ale dobrotivý šerif a mimozemšťánek Charlie zkáze zabránili. Gang motorkářů terorizující městečko vypadal spíše komicky než aby vzbuzoval hrůzu a strach.(11.11.2009)

 • juta
  **

  Jednička byla dost průměrná, ale tohle už nemělo s komedií nic společnýho. Naprosto zbytečné pokračování, které z jedničky nic dobrého nepřevzalo a poslední půlhodinka je dost směšná a stupidní. Horší dvě hvězdy.(3.10.2015)

 • SOLOM.
  ***

  Hraniční průměrnou úroveň už měla i samotná jednička a tohle pokračování se neslo v podobném duchu. Jak už jsem psal minule: tohle neurazí, ale dle mého to stačí vidět jen jednou. Spencer svým výkonem udržuje slabou zápletku nad vodou, ale zas na druhou stranu se mi tu více líbily akční pasáže (souboje) a to především díky všem těm maníkům, kterým musel dát přes hubu. Jen ten úplný závěr už byl dost mimo mísu…50%(8.11.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace