Šerif a mimozemšťan 2

• Itálie

Chissà perché... capitano tutte a me

Komedie / Sci-Fi

Itálie, 1980, 99 min

Michele Lupo

Eugenio Alabiso
  • otík

Jeden z naprosto nejhorších filmů Buda Spencera. Z roztomilé jedničky nezůstalo téměř nic, kromě minimum bitek s nudnou choreografií film nenabízí ani špetku humoru, za celý film jsem se téměř nezasmál. Zemi ohrožuje nějaká skupina mimozemšťanů, kteří lidem zcela vymažou mozky a udělají si z nich své nástroje moci. Jenže přijde na to hodný malý mimozemšťánek shodou okolností pod ochranou Buda Spencera a je jasné, že osud lidstva bude v rukou této mlátičky. Tohle si u mně tvůrci opravdu za rámeček nedají - takovou nudu je možné vidět jen jednou a rychle dát od této příšery ruce pryč.(5.12.2008)

• Webb

Tak u tohoto filmu jsem váhal mezi odpadem a jednou hvězdou, opravdu se mi to zdálo slabší než jednička. Posledních 20 minut filmu rozhodlo.(15.11.2008)

Neméně roztomilé pokračování..(7.8.2008)

Klasika postavená na charismatu a silných pěstích Buda Spencera je tentokrát doplněna hloubavými momenty. Nejzajímavějším je zamyšlení se nad otázkou, kdo bude roboty programovat.(21.10.2013)

• Pepinec

Co do obsahu není dvojka o nic horší než jednička. Nabízí se očekávatelný dodatek ´ale ani lepší´, leč já jedno zlepšení postřehl. A tím byla hudba. Zatímco jednička si vystačila s jedním prosťoučkým motivem, dvojka vám dovolí vnímat i jiné věci, než vlezlou melodii.(29.1.2011)