poster

Šerif a mimozemšťan 2

 • Itálie

  Chissà perché... capitano tutte a me

Komedie / Sci-Fi

Itálie, 1980, 99 min

Režie:

Michele Lupo

Střih:

Eugenio Alabiso
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • otík
  *

  Jeden z naprosto nejhorších filmů Buda Spencera. Z roztomilé jedničky nezůstalo téměř nic, kromě minimum bitek s nudnou choreografií film nenabízí ani špetku humoru, za celý film jsem se téměř nezasmál. Zemi ohrožuje nějaká skupina mimozemšťanů, kteří lidem zcela vymažou mozky a udělají si z nich své nástroje moci. Jenže přijde na to hodný malý mimozemšťánek shodou okolností pod ochranou Buda Spencera a je jasné, že osud lidstva bude v rukou této mlátičky. Tohle si u mně tvůrci opravdu za rámeček nedají - takovou nudu je možné vidět jen jednou a rychle dát od této příšery ruce pryč.(5.12.2008)

 • Pepinec
  **

  Co do obsahu není dvojka o nic horší než jednička. Nabízí se očekávatelný dodatek ´ale ani lepší´, leč já jedno zlepšení postřehl. A tím byla hudba. Zatímco jednička si vystačila s jedním prosťoučkým motivem, dvojka vám dovolí vnímat i jiné věci, než vlezlou melodii.(29.1.2011)

 • juta
  **

  Jednička byla dost průměrná, ale tohle už nemělo s komedií nic společnýho. Naprosto zbytečné pokračování, které z jedničky nic dobrého nepřevzalo a poslední půlhodinka je dost směšná a stupidní. Horší dvě hvězdy.(3.10.2015)

 • corpsy
  ***

  Pokračovanie, ktoré je mierne dynamickejšie ako jeho predchodca, a to zásluhou inej mimozemskej návštevy.(3.3.2011)

 • LiVentura
  ****

  Neméně roztomilé pokračování..(7.8.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace