Šerif a mimozemšťan 2

• Itálie

Chissà perché... capitano tutte a me

Komedie / Sci-Fi

Itálie, 1980, 99 min

Michele Lupo

Eugenio Alabiso
  • blackrain

V tomhle případě platí pravidlo, kterého se bohužel drží většina dvojek. Moje hodnocení ani nezachrání fakt, že Bud Spencer ze svého šarmu nic neztratil. Opět rozdával rány na všechny strany a museli se mít před ním na pozoru i vetřelci, kteří chtěli ovládnout zemi. Ale dobrotivý šerif a mimozemšťánek Charlie zkáze zabránili. Gang motorkářů terorizující městečko vypadal spíše komicky než aby vzbuzoval hrůzu a strach.(11.11.2009)

Klasika postavená na charismatu a silných pěstích Buda Spencera je tentokrát doplněna hloubavými momenty. Nejzajímavějším je zamyšlení se nad otázkou, kdo bude roboty programovat.(21.10.2013)

Pokračovanie, ktoré je mierne dynamickejšie ako jeho predchodca, a to zásluhou inej mimozemskej návštevy.(3.3.2011)

Pokracovani sci-fi komedie s Budem Spencerem,kde se rozdavaji rany mnohem vic nez v jednicce a musi byt na to pripraveni i vetrelci.Prakticky stejne roztomile jako jednicka a opet skoro o nicem,ale celkem zabavne.Zustanu u stejneho hodnoceni jako v pripade prvniho filmu,protoze myslim,ze jsou oba vyrovnane,tedy 55%.(20.11.2010)

• Webb

Tak u tohoto filmu jsem váhal mezi odpadem a jednou hvězdou, opravdu se mi to zdálo slabší než jednička. Posledních 20 minut filmu rozhodlo.(15.11.2008)