poster

Šerif a mimozemšťan 2

 • Itálie

  Chissà perché... capitano tutte a me

Komedie / Sci-Fi

Itálie, 1980, 99 min

Režie:

Michele Lupo

Střih:

Eugenio Alabiso
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • anli
  ***

  Pokracovani sci-fi komedie s Budem Spencerem,kde se rozdavaji rany mnohem vic nez v jednicce a musi byt na to pripraveni i vetrelci.Prakticky stejne roztomile jako jednicka a opet skoro o nicem,ale celkem zabavne.Zustanu u stejneho hodnoceni jako v pripade prvniho filmu,protoze myslim,ze jsou oba vyrovnane,tedy 55%.(20.11.2010)

 • SOLOM.
  ***

  Hraniční průměrnou úroveň už měla i samotná jednička a tohle pokračování se neslo v podobném duchu. Jak už jsem psal minule: tohle neurazí, ale dle mého to stačí vidět jen jednou. Spencer svým výkonem udržuje slabou zápletku nad vodou, ale zas na druhou stranu se mi tu více líbily akční pasáže (souboje) a to především díky všem těm maníkům, kterým musel dát přes hubu. Jen ten úplný závěr už byl dost mimo mísu…50%(8.11.2015)

 • Pepinec
  **

  Co do obsahu není dvojka o nic horší než jednička. Nabízí se očekávatelný dodatek ´ale ani lepší´, leč já jedno zlepšení postřehl. A tím byla hudba. Zatímco jednička si vystačila s jedním prosťoučkým motivem, dvojka vám dovolí vnímat i jiné věci, než vlezlou melodii.(29.1.2011)

 • juta
  **

  Jednička byla dost průměrná, ale tohle už nemělo s komedií nic společnýho. Naprosto zbytečné pokračování, které z jedničky nic dobrého nepřevzalo a poslední půlhodinka je dost směšná a stupidní. Horší dvě hvězdy.(3.10.2015)

 • otík
  *

  Jeden z naprosto nejhorších filmů Buda Spencera. Z roztomilé jedničky nezůstalo téměř nic, kromě minimum bitek s nudnou choreografií film nenabízí ani špetku humoru, za celý film jsem se téměř nezasmál. Zemi ohrožuje nějaká skupina mimozemšťanů, kteří lidem zcela vymažou mozky a udělají si z nich své nástroje moci. Jenže přijde na to hodný malý mimozemšťánek shodou okolností pod ochranou Buda Spencera a je jasné, že osud lidstva bude v rukou této mlátičky. Tohle si u mně tvůrci opravdu za rámeček nedají - takovou nudu je možné vidět jen jednou a rychle dát od této příšery ruce pryč.(5.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace