poster

Šerif a mimozemšťan 2

 • Itálie

  Chissà perché... capitano tutte a me

Komedie / Sci-Fi

Itálie, 1980, 99 min

Režie:

Michele Lupo

Střih:

Eugenio Alabiso
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • blackrain
  **

  V tomhle případě platí pravidlo, kterého se bohužel drží většina dvojek. Moje hodnocení ani nezachrání fakt, že Bud Spencer ze svého šarmu nic neztratil. Opět rozdával rány na všechny strany a museli se mít před ním na pozoru i vetřelci, kteří chtěli ovládnout zemi. Ale dobrotivý šerif a mimozemšťánek Charlie zkáze zabránili. Gang motorkářů terorizující městečko vypadal spíše komicky než aby vzbuzoval hrůzu a strach.(11.11.2009)

 • Snorlax
  ****

  Klasika postavená na charismatu a silných pěstích Buda Spencera je tentokrát doplněna hloubavými momenty. Nejzajímavějším je zamyšlení se nad otázkou, kdo bude roboty programovat.(21.10.2013)

 • corpsy
  ***

  Pokračovanie, ktoré je mierne dynamickejšie ako jeho predchodca, a to zásluhou inej mimozemskej návštevy.(3.3.2011)

 • anli
  ***

  Pokracovani sci-fi komedie s Budem Spencerem,kde se rozdavaji rany mnohem vic nez v jednicce a musi byt na to pripraveni i vetrelci.Prakticky stejne roztomile jako jednicka a opet skoro o nicem,ale celkem zabavne.Zustanu u stejneho hodnoceni jako v pripade prvniho filmu,protoze myslim,ze jsou oba vyrovnane,tedy 55%.(20.11.2010)

 • Webb
  odpad!

  Tak u tohoto filmu jsem váhal mezi odpadem a jednou hvězdou, opravdu se mi to zdálo slabší než jednička. Posledních 20 minut filmu rozhodlo.(15.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace