Mkfrlejn, kujón jeden, konečně překročil svůj stín a vymedvídkoval dokonalé humory. Abych zabránil dalším exotickým müslitelům v kurvení zdejšího hodnocení, vymyslel jsem jednoduchý test, který determinuje, zdalipak jste už zralí na tento typ laskavé lekrace nebo byste se měli nadále syndromaticky hihňat výhradně u romantických kokomédií s Dženyfer Anyston a opěvovat tu hnisavé, debilní taškařice Setha Rogena. Tak, zamyslete se nyní krátce nad pojmem „mastné krámy“. Pokud jste se zasekli pouze u uzenářského řetězce, pak jste nepochybně přesně tím prudérním sebestředným kokotem, za nějž vás okolí právem považuje, a nepomůže vám, ani kdybyste si na spánek přiložili všeléčivou sojku a nechali si proklovat lalok. Vy raději zůstaňte ve svém upjatém a bigotním světě a místo tohoto si raději počkejte, Až vyjde měsíc nebo jiná „duchaplná“ smaženice, při které si intelechtuálně poprskáte fiží. No a my, ostatní, co jsme se s kamennou tváří v pohodě dopracovali až k olejovité menstruaci, zapomeneme jen na okamžik, kdy Bárny nasral panu Tau do buřinky, směle si zapětkujeme a budeme příjemně naladěni z toho jemného, vytříbeného, milého, něžného a neskonale citlivého humoru, co tak rozkošně pohladí po šulínku každého nenapravitelného romancynika. A „Přilož si na to sojku“ by mělo okamžitě zlidovět.(31.7.2014)

• Wacoslav1

Všechny cesty vedou do hajzlu. Tak maximálně. Tohle je holt ten známý problém, že když někdo natočí komedii co se opravdu povede, tak má neotřesitelný pocit, že ať příště natočí cokoliv musí to být prostě vtipné. A to je přesně případ tohohle filmu a jeho tvůrce. Jako, že Méďa byla fakt pecka o tom žádná. Tohle je bohužel jenom přehlídka ovčomrdačského, fekálního a místy opravdu trapnýho humoru kterej je sice sem tam proloženej nějakou opravdu povedenou hláškou nebo situací, ale těch je pohříchu kurevsky málo. Navíc délka je těžce přestřelená. Kdyby to mělo aspoň tempo a po 90 minutách to skončilo, tak bych zamhouřil obě oči, ale takhle prostě nemůžu dát vyšší hodnocení než dávám. Ostatně tenhle film se mi od začátku moc nezdál a ani když byla možnost jít na CSFD projekci, tak jsem do toho nešel a dobře jsem udělal. Dál je zbytečný to rozepisovat. Radši si znova pustím masakroidní Sousedy než tenhle hodně slabej odvar.40%(29.6.2014)

Bohužiaľ, všetky vydarené vtipy boli v traileroch. Všetky. Zvyšok sú nechutnosti (nič proti vulgárnemu humoru, ale tu mi to aj v súvislosti s príbehom a obsadením prišlo fest cez čiaru) a scény, v ktorých sa výborní herci (Charlize je čarovná, Liam si úlohu záporáka vychutnal do dna) snažia hlavnému predstaviteľovi nahrávať tak, aby to aspoň trochu fungovalo. Našťastie sa im to často darí. Napriek tomu si predstavujem, aká pecka to mohla byť, keby Alberta hral niekto iný (napríklad nejaký skutočný herec) a keby sa z filmu vystrihali trápne zbytočnosti, napr. celá línia s Ribisim a Silvermankou. Plusové body za skvelé cameá, hlavne to záverečné. 5/10(16.6.2014)

Pro mě rozhodně pozitivní překvápko v podobě nejednoho over the top gagu, camea a špicovou dávkou parodování. Možná kdyby se Seth MacFarlane nehrnul do hraní hlavní role a zapracoval ještě na pár vtípcích, šel bych bez prblémů na plnou palbu. Dá se doporučit uživatelům se stejnou krevní. 80%(12.10.2014)

Dle mého ducha jednoznačně nej-bránicově-destruktivnější komedie za poslední minimálně dva roky a pro mě osobně jeden z nejzábavnějších filmů vůbec. Seth je prostě fekální borec se syslem pro tumor o velikosti černý díry (nemyslím takový ty malý černý díry co se schovávaj ve skříních a občas do sebe vcucnou třeba šálu nebo ponožky, ale takovýty obrovský ve vesmíru). Opravdu si už nepamatuju, kdy jsem naposledy chytal takový ultra-brutální záchvaty smíchu. "Gratuluji, je to chlapeček. - Super. - Chcete si ho pochovat? - Nasrat." (14.9.2014)

• - Spoiler: Celkový počet mrtvých ve filmu je 15. (SniperG1)

• - Albert (Seth MacFarlane) v jedné scéně říká: "Mi La Ku Nis, Mi La Ku Nis," což je v titulcích přeloženo jako "fine, fine". Jedná se o odkaz na herečku Milu Kunis, která je Sethovou dobrou kamarádkou. Zahrála si také ve filmu Méďa (2012) a namluvila hlas Meg Griffinové v seriálu Griffinovi (od r. 1999). Oba projekty jsou dílem Setha MacFarlana. (Dr Lizal)

• - Spoiler: Ve filmu se v cameo rolích objevila celá řada hvězd. Christopher Lloyd jako Doc Brown, jak opravuje "stroj času" DeLoreanze série Návratu do budoucnosti, Jamie Foxx v potitulkové scéně jako odpůrce rasistů Django z filmu Nespoutaný Django (2012), Ryan Reynolds si zahrál muže zabitého Clinchem (Liam Neeson) v baru, Patrick Stewart obstaral hlas ve snu a Ewan McGregor ztvárnil kovboje na pouti. (Salem)