Všechny cesty vedou do hrobu

Million Ways to Die in the West, A

• slovenský

Všetky cesty vedú do hrobu

Komedie / Western

USA, 2014, 116 min (SE: 135 min)

Fakt jsem se po dlouhý době pobavila u něčeho tohodle stylu, promakanýho do posledního detailu. Režisér představuje svěží vánek do těch trapných komedií. Tohle mělo vtip, švih, charisma Charlize Theron ale i bad ass výraz Neesona. Prostě to mělo všechno, i tu ovci na střeše.(6.2.2015)

Pro mě rozhodně pozitivní překvápko v podobě nejednoho over the top gagu, camea a špicovou dávkou parodování. Možná kdyby se Seth MacFarlane nehrnul do hraní hlavní role a zapracoval ještě na pár vtípcích, šel bych bez prblémů na plnou palbu. Dá se doporučit uživatelům se stejnou krevní. 80%(12.10.2014)

Seth MacFarlane ma už po druhý raz dostal. Síce úvod je trochu nemastný neslaný a miestami sa tu ťaží zo zbytočného trápneho humoru, ale pokiaľ vydržíte príde jedna hviezdička, ktorá pridá hviezdičku navrch. Hej, hej hádate správne, Charlize Theron dostala film na zábavnejšiu koľaj a okrem toho, že sa to hneď lepšie pozeralo som sa aj zasmial, čo sa mi pri dnešných komédiách stáva malo krát. Seth MacFarlane a jeho vtip mi skratka sedia rovnako ako menšie odkazy na niektoré filmy. 85% - 4*(11.9.2014)

• Malarkey

Co mám k tomu svému hodnocení říct? Vždyť já snad nikdy neviděl tak rozporuplnou komedii. Na jednu stranu inteligentní a vcelku originální humor a na druhou stranu fekál, kterej byl nejenom trapnej, ale taky byl dost zbytečnej. Taky mě překvapilo, jak se Seth MacFarlane nebojí zangažovat Neil Patrick Harrise a přidat trošku vtip z HIMYM v podobě Barney Stinsona, protože přesně toho tady Neil Patrick Harris hrál. Každopádně to beru. Bylo to to příjemnější z celého filmu. Dvě hvězdičky ale jsou moje výsledná známka a měnit to nehodlám. A to i přesto, že jsem se párkrát opravdu upřímně zasmál. Jenže co je to oproti faktu, že před sebou mám totálně nevyrovnanou komedii, která vůbec neví, co chce.(24.8.2014)

Místy nápadité a třeskutě vtipné odkouzlení divokého západu. MacFarlane si ale s formátem celovečerního hraného filmu neumí poradit. Na to, jak se ve své seriálové tvorbě dokáže strefovat do rozmanitých žánrových klišé, do nich v té filmové až moc často upadá.(3.11.2014)