Všechny cesty vedou do hrobu

Million Ways to Die in the West, A

• slovenský

Všetky cesty vedú do hrobu

Komedie / Western

USA, 2014, 116 min (SE: 135 min)

Zábavná, v poslední době, nejvíce podařená americká parodie na daný filmový žánr.. budete se místy opravdu bavit, hlavně za postřehy hl.hrdiny vůči místu a času, v kterém musí žít.!! :-)))(13.9.2014)

Dle mého ducha jednoznačně nej-bránicově-destruktivnější komedie za poslední minimálně dva roky a pro mě osobně jeden z nejzábavnějších filmů vůbec. Seth je prostě fekální borec se syslem pro tumor o velikosti černý díry (nemyslím takový ty malý černý díry co se schovávaj ve skříních a občas do sebe vcucnou třeba šálu nebo ponožky, ale takovýty obrovský ve vesmíru). Opravdu si už nepamatuju, kdy jsem naposledy chytal takový ultra-brutální záchvaty smíchu. "Gratuluji, je to chlapeček. - Super. - Chcete si ho pochovat? - Nasrat." (14.9.2014)

• Wacoslav1

Všechny cesty vedou do hajzlu. Tak maximálně. Tohle je holt ten známý problém, že když někdo natočí komedii co se opravdu povede, tak má neotřesitelný pocit, že ať příště natočí cokoliv musí to být prostě vtipné. A to je přesně případ tohohle filmu a jeho tvůrce. Jako, že Méďa byla fakt pecka o tom žádná. Tohle je bohužel jenom přehlídka ovčomrdačského, fekálního a místy opravdu trapnýho humoru kterej je sice sem tam proloženej nějakou opravdu povedenou hláškou nebo situací, ale těch je pohříchu kurevsky málo. Navíc délka je těžce přestřelená. Kdyby to mělo aspoň tempo a po 90 minutách to skončilo, tak bych zamhouřil obě oči, ale takhle prostě nemůžu dát vyšší hodnocení než dávám. Ostatně tenhle film se mi od začátku moc nezdál a ani když byla možnost jít na CSFD projekci, tak jsem do toho nešel a dobře jsem udělal. Dál je zbytečný to rozepisovat. Radši si znova pustím masakroidní Sousedy než tenhle hodně slabej odvar.40%(29.6.2014)

Fanoušek westernů nejsem, ale tohle fakt pobavilo. Několik povedených hlášek, přesně tento typ humoru mi sedí. Já se bavil a párkrát pořádně zasmál, jako praštěná komedie sedí výborně. Hledat v něčem větší smysl, logiku a nějaký příběh nemá smysl. Vypnout a užít si hlášky je to nejlepší, co může divák udělat .. 7/10 = 73%(7.9.2014)

Je vidno, že když se utvoří vkusný kompilát absurdního humoru, inteligentních narážek a fekálních džoučků, může to stále ještě fungovat na jedničku jako Clintonovo libido. Oh, má Čárlý, kdybych já v tobě stále neviděl tu nešťastnou hrmolizku ze Zrůdy.... o kolik jen smutně osamocených orgasmů jsi mě onou prokletou rolí připravila. Nu což, vstaly nové bojovnice. Tak tedy - nejen za ukázkový happyend, bonusovou scénu a naději, že ne všechny cysty vedou do hrobu, pálím plnou a pěstím vykroucený mustaš.(11.9.2014)