Rozpolcené až běda. Na jedné straně je řada výborných gagů, na druhé spousta hlušiny, trapnosti a scenáristických i režijních selhání. Všechny cesty pobaví. Bohužel ale za cenu toho, že vás dvakrát větší měrou ubijí svojí unylou debilitou. MacFarlane holt dostal příliš volnou ruku a tentokrát to nebylo k dobru věci. (5/10, tak tak zaokrouhlených nahoru)(5.6.2014)

4* za ty nekorektní sexistický hlášky, kterýma mi MacFarlene připomněl jeho Oscary. Tohle je parádně ujetá parodie. Navíc Charlize je kost a má tu správňáckou roli, a ty camea – Cesta do budoucnosti a Django – taky stály za to. # [monitor, 5.1] # příběh *** | hudba **** | humor *** | akce *** | napětí * | pustil bych si znovu ****(2.8.2014)

Dle mého ducha jednoznačně nej-bránicově-destruktivnější komedie za poslední minimálně dva roky a pro mě osobně jeden z nejzábavnějších filmů vůbec. Seth je prostě fekální borec se syslem pro tumor o velikosti černý díry (nemyslím takový ty malý černý díry co se schovávaj ve skříních a občas do sebe vcucnou třeba šálu nebo ponožky, ale takovýty obrovský ve vesmíru). Opravdu si už nepamatuju, kdy jsem naposledy chytal takový ultra-brutální záchvaty smíchu. "Gratuluji, je to chlapeček. - Super. - Chcete si ho pochovat? - Nasrat." (14.9.2014)

Ve srovnání s Méďou úplně jiná liga. Méďa mi vůbec nesedl, zatímco Albert s jeho smečkou dredovských ovcí mě dostal. Komedie plná zábavy, dobře vystavěných vtípků, dělajíc si srandu, vééélkou srandu z westernovského západu. Byl jsem totálně odrovnanej u scény s Christopherem Lloydem. :D(7.9.2014)

Je vidno, že když se utvoří vkusný kompilát absurdního humoru, inteligentních narážek a fekálních džoučků, může to stále ještě fungovat na jedničku jako Clintonovo libido. Oh, má Čárlý, kdybych já v tobě stále neviděl tu nešťastnou hrmolizku ze Zrůdy.... o kolik jen smutně osamocených orgasmů jsi mě onou prokletou rolí připravila. Nu což, vstaly nové bojovnice. Tak tedy - nejen za ukázkový happyend, bonusovou scénu a naději, že ne všechny cysty vedou do hrobu, pálím plnou a pěstím vykroucený mustaš.(11.9.2014)