Všechny cesty vedou do hrobu

Million Ways to Die in the West, A

• slovenský

Všetky cesty vedú do hrobu

Komedie / Western

USA, 2014, 116 min (SE: 135 min)

Ten film mi je tak nějak jedno. Pár vtipů skoro na smích, pár vtipů skoro na kroucení hlavou, ale nikdy nic úplně. Nepřijde mi to jako výrazně jiná laťka oproti Méďovi, jen měl MacFarlane míň štěstí.(5.6.2014)

Vydržel jsem se smát o něco víc jak těch 30 sekund (a to nejsem blázen), akorát to nebylo v kuse ..(11.6.2014)

Na tohle jsem se fakt tesil a sice pobavilo, ale takova mega pecka to zas neni. Hlavni problem je v delce, necenzurovana verze ma skoro 140 minut a to je na stupidni komedii z divokyho zapadu krapet moc. Neda se rict, ze by tu byly nejaky vylozene hluchy mista a film slusne odsejpa, ale nejakejch 80 minut by bohate stacilo. S vtipama je to takova ta klasika, obcas pobavi, obcas trapny, nekdy clovek jen krouti hlavou a sem tam se skoro smichy vali po zemi. Proste pobavit se u toho rozhodne da, i kdyz spousta foru a nadavani je krapet navic a pusobi tu jen tak do poctu. Navic vetsina nejlepsich scen se provarila uz v traileru. Co se tyce hercu, sice nemaj moc co hrat, ale jsou to sympataci. Takze ve vysledku zabavna oddychovka, ale jestli budu mit chut koukat na to znova, to fakt nevim.(9.11.2014)