poster

Americký ninja 5

 • USA

  American Ninja V

 • Slovensko

  Americký nindža 5

Akční

USA, 1993, 99 min

Hudba:

Daniel May

Producenti:

Ovidio G. Assonitis

Scénografie:

Davide Bassan
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • choze
  *

  "MALÝ NINJA BOJOVNÍK? JSTE BLÁZEN?" Zřetelně si vzpomínám, že když jsem se před nějakými patnácti lety nacházel ve věkové skupině, pro kterou je tento film určen, byl jsem s ním nadmíru spokojen. Dnes už to pobaví jen zcela nezáměrně. Ten klučina a celkové zacílení na děcka mi nevadí, ale Bradley, který u mě hodně zabodoval CYBORG COPEM (ten zkoušku časem úspěšně přestál), je tu nesympatický, zrecyklovaný příběh nudný a akce a padouši nestojí za nic. A Rambro tu citelně chybí.(7.8.2005)

 • klerik
  **

  Modrí ninjovia. Fialoví ninjovia. Bieli ninjova. Čierni ninjovia. Ale áno príde aj červený ninja. Hlúpučký film s neskutočnými zápltekami na vyvolanie súbojov. Naivné ale pri tom aj trochu roztomilé. Snaha o humor sa počíta, bitiek je naozaj dosť, záporáci sú ako zo škatuľky a Bradely je málokde taký sympaťák ako tu. Oproti takému AMERICKÉMU SAMURAJOVI skvelá zábava. "Ako to urobil?""To sa dozvieš, keď sa staneš ninjom." Len pre notorických fanúšikov starých čias...(8.9.2009)

 • nash.
  *

  Když vypít pohár hořkosti, tak do dna. Bradley se drží zuby nehty, Dudikoffa nahradil malý spratek a snaha o humor působí spíš jako zoufalé chytání se stébla, když už příběh stejně jako souboje za moc nestojí. Pokud existuje nějaký další americký ninja, nechci o tom vědět.(4.11.2010)

 • Her0.89
  **

  Když jsem byl malý, tak jsem u babičky ve videu střídal dvě kazety - Amerického Ninju 5 a Prince slunce. Obojí jsem strašně žral, ale když jsem se dnes díval znova na AN5, tak mě zdaleka tak nebavil... bohužel.(30.9.2010)

 • gouryella
  **

  Dalsi obdivuhodny prispevek do zanru akcniho filmu - stokrat omilany boj osamoceneho hrdiny, ktery nakonec vsechny porazi a docka se zaslouzeneho uznani.(30.7.2002)

 • - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii a v Římě v Itálii. (rafix)

 • - Po filmech Americký ninja 3 (1989) a Americký ninja 4 (1990) se David Bradley vrací do filmu jako jiná postava. Ve filmech Americký ninja 3 (1989) a Americký ninja 4 (1990) hrál postavu Seana Davidsona, zatímco v tomto snímku ztvárnil postavu Joea Kastla. (mzss1)

 • - Rovnako ako v Karate Kidovi, aj tu sa Pat Morita (Master Tetsu) stará o bonsaje. (Johnny.ARN)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace