• Marius
  ****

  Prekvapivo dobré pokračovanie, aj keď moje očakávania nenaplnilo. Diabolský otec Lily........(14.7.2004)

 • Pluhy
  odpad!

  Všechno špatně! Takhle přece pokračování skvělýho bijáku s auťákama vypadat nemá! Naprosto nejhorší příběh, a nezajímavé zpracování. Do toho všeho tam nacpeme spoustu nablejskanejch bouráků, hromadu groteskních situací, uděláme z taxíku letadlo a ono se to určitě prodá...(17.1.2011)

 • duklak2
  **

  Rychlé auto + šílený řidič = jasný vítěz jednoho závodu ve Francii. I když on ani vlastně nevěděl, že vyhrál. Jen plnil svoji práci, aby se zákazník dostal včas na místo. Myslím, že je to zbytečný film. Kdyby tvůrci zůstali jen u prvního dílu, tak by udělali nejlépe.(24.1.2010)

 • Yardak
  ****

  Stále solidní jízda. Peugeot 406 takhle vytuněnej bych chtěl mít taky doma:). 75 %.(18.1.2006)

 • Djkoma
  **

  Nuda na koleckach co však rychle uteče.(28.7.2004)

 • - Spoiler: Když nindžové unesou Petru, v záběru je vidět, jak jí spadnou černé kalhotky. Když ji ale později Emil a Daniel osvobodí a Petra se s japonskou agentkou pustí do boje proti nindžům, při její hvězdě je vidět, že nejenže má bílá tanga, ale i natažené silonky. (newer_more)

 • - Při úvodní scéně ve filmu můžeme vidět Jeana-Louise Schlessera kerý byl pilotem F1 z let 1983 a 1988, jeho navigátorem je Andořan Henri Magne, se kterým vyhrál Rally Paris-Dakar roku 1999, jejich filmovým závodní vozem je Peugeot 306 Maxi. Je v továrních barvách týmu Peugeot, který s ním jezdil v letech 1997-1998 Mistrovství světa. Ve filmu je zmiňováno jméno Vatanen, rodina Vatanenů skutečně existuje. Ari Vatanen je mistrem světa v rallye z roku 1981, jeho syn Max se dnes pokouší v juniorských soutěžích prorazit. A zmiňovaný mistr světa v rallye z let 1998-1999 je v reálu Tommi Mäkinen. (Turbinen)

 • - Ve scéně, kdy Daniel (Samy Naceri) najede na koleje, změní se oběma vozidlů, Peugeotu i Mitsubishi, pneumatiky na vlaková kola, načež se kola opět mění při najetí na štěrk. (camperiqk)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace