Solidní pokračování s několika velmi povedenými scénami..... opět jsem se velmi dobře bavil, ale na jedničku to nemá....(27.9.2007)

Další průměr mezi francouzskými komediemi. Sice je tu pár dobrých scének a gagů, ale mě to neoslovilo. Celá série má sestupnou tendenci, doufám, že skončí u trilogie.(28.12.2005)

Stejně zábavný a možná ještě nabušenější než jednička, pořád je to v ukrutným tempu, stejně jako první díl. A taky zustala i většina herců, vlastně prakticky skoro všichni, takže se mohlo začít tam kde se v prvním dílu skončilo a ještě tomu něco přidat, což se povedlo a vznikla zábavná bláznivá komedie s potřebnou dávkou akce. A hlavně je to jedno z mála pokračování, který se téměř vyrovná svému předchůdci(11.10.2005)

Slabší než jednička ale stále koukatelný.(19.5.2007)

Taxikář Daniel ve svém vyladěním Peugeotu 406 nejprve při jízdě do porodnice znemožní veterána rallyeových závodů Jeana Louise Schlessera a potom už se vydává na tradiční rychlostní souboj s obchodními zástupci japonské Yakuzy.(30.11.2008)