Troufnu si říct, že dvojka je o něco zábavnější, než jednička. Scénárista upustil fantazii a vyšlo mu to. Nejpovedenější díl celé série.(5.9.2015)

• Radyo

Na "taxíkovské" sérii mi asi něco uniká, jinak si nedovedu vysvětlit ta relativně vysoká hodnocení ze strany ostatních uživatelů a relativně nízké hodnocení ze strany mé. Vážně je v těch filmech o šíleně rychlém taxikáři s nadpozemsky upraveným autem skryta jiná myšlenka než ta, že v Marseille se příliš nevyplácí sedat do taxíku, pokud se máte aspoň trochu rádi? Pokud ano, napovězte mi.(19.1.2003)

Až na několik vtipných scének (hlavně díky Emilově sexy partnerce) a závěrečné honičky průměrné pokračování francouzské legendy s jejich novým "objevem" Nacerim.(31.3.2009)

• WANDRWALL

Jazuka zrovna neměla co na práci, tak si vzala na paškál svého ministra a prováděla na něm nepěkné experimenty!(29.9.2010)

Solidní pokračování s několika velmi povedenými scénami..... opět jsem se velmi dobře bavil, ale na jedničku to nemá....(27.9.2007)

• - 17. srpna 1999 při natáčení scény, kdy měl kaskadér přeskočit autem cisterny, byl zabit kameraman Alain Dutartre. (HappySmile)

• - Při úvodní scéně ve filmu můžeme vidět Jeana-Louise Schlessera kerý byl pilotem F1 z let 1983 a 1988, jeho navigátorem je Andořan Henri Magne, se kterým vyhrál Rally Paris-Dakar roku 1999, jejich filmovým závodní vozem je Peugeot 306 Maxi. Je v továrních barvách týmu Peugeot, který s ním jezdil v letech 1997-1998 Mistrovství světa. Ve filmu je zmiňováno jméno Vatanen, rodina Vatanenů skutečně existuje. Ari Vatanen je mistrem světa v rallye z roku 1981, jeho syn Max se dnes pokouší v juniorských soutěžích prorazit. A zmiňovaný mistr světa v rallye z let 1998-1999 je v reálu Tommi Mäkinen. (Turbinen)

• - Ve scéně, kdy Daniel Morales (Samy Naceri) přijede na večeři k Lilly (Marion Cotillard), obléká si na dres s nápisem Zidane košili. Když však veze jejího otce na letiště, má na sobě opět jen dres. (Ctitel)