• ripo
  **

  Bezduché trápne "vtipné" situácie hodné televíznej komédie 70-tych rokov...(9.3.2003)

 • Gilmour93
  ***

  No brain taškařice z Marseille, kde jde ze spálené gumy na asfaltu cítit rybina a otáčky motoru 406 jsou srovnatelné s otáčky taxametru pražského taxikáře. Francouzům nestačí, že pošlou na Japonsko Godzillu, oni se ještě musí poměřovat i v automobilovém průmyslu..(8.3.2010)

 • Hrabka
  ***

  Druhý díl této série je ještě obstojný. Zábava je na dobré úrovni a staří známí opět předvádí neuvěřitelné kousky. Trocha rychlosti, napětí, humoru, akce - vydařená směska! 65%(27.12.2007)

 • moviesfan
  **

  Pár vtipných i akčních scén zde je, ale příliš to nezabírá. Bavil jsem vcelku tak asi 20-30 minut.(7.12.2007)

 • Melies
  ****

  8 / 10 Adrenalínom napumpovaná Francúzka komédia v dynamickom a originálnom Krawczykovom poňatí poteší aj takých zaprisahaných anti-motoristov, ako som ja - a to autá v láske rozhodne nemám, vodičák som si robil dva roky a predstava výmeny pneumatiky či motorového oleja ma straší aj v snoch. Akákoľvek silná je ale moja averzia voči svetu rýchlych kolies, pred filmom s takýmto šarmom sa utiecť jednoducho nedá - najmä ak sa na vás rúti rýchlosťou 200km/h.(27.12.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace