• Boss321
  ***

  Solidní pokračování s několika velmi povedenými scénami..... opět jsem se velmi dobře bavil, ale na jedničku to nemá....(27.9.2007)

 • Hal_Moore
  ***

  Další průměr mezi francouzskými komediemi. Sice je tu pár dobrých scének a gagů, ale mě to neoslovilo. Celá série má sestupnou tendenci, doufám, že skončí u trilogie.(28.12.2005)

 • Shit
  ****

  Stejně zábavný a možná ještě nabušenější než jednička, pořád je to v ukrutným tempu, stejně jako první díl. A taky zustala i většina herců, vlastně prakticky skoro všichni, takže se mohlo začít tam kde se v prvním dílu skončilo a ještě tomu něco přidat, což se povedlo a vznikla zábavná bláznivá komedie s potřebnou dávkou akce. A hlavně je to jedno z mála pokračování, který se téměř vyrovná svému předchůdci(11.10.2005)

 • Chrustyn
  ***

  Slabší než jednička ale stále koukatelný.(19.5.2007)

 • petaspur
  ****

  Taxikář Daniel ve svém vyladěním Peugeotu 406 nejprve při jízdě do porodnice znemožní veterána rallyeových závodů Jeana Louise Schlessera a potom už se vydává na tradiční rychlostní souboj s obchodními zástupci japonské Yakuzy.(30.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace