V podstate na rovnakej úrovni ako jednotka. Opäť skvelé postavy, vynikajúco vykonštruované gagy... výborná nenáročná oddychovka.(16.1.2014)

• Xeelee

Jak byla jednička originální a vtipná, tak je dvojka stupidní a trapná.(27.3.2008)

No, tak to je čistej průměr.Autičko je stále je stále skvělé ale to že dokáže na chvíli letět je blbost.Jinak jsem se zase dobře bavil.(8.8.2005)

No brain taškařice z Marseille, kde jde ze spálené gumy na asfaltu cítit rybina a otáčky motoru 406 jsou srovnatelné s otáčky taxametru pražského taxikáře. Francouzům nestačí, že pošlou na Japonsko Godzillu, oni se ještě musí poměřovat i v automobilovém průmyslu..(8.3.2010)

Zasloužená kultovní klasika. Hláška střídá hlášku, ňak, nindža, militaristický tatínek, reprodukce opic, konišouvá, Daniel a popelnice a na vrch samozřejmě spousta spousta SPOUSTA automobilové akce. Nevím jak vy, ale Ajlavit..(14.5.2009)