• mandes
  ***

  rozpočet : ? tržby celosvetovo : $60,726,164(3.5.2007)

 • T2
  **

  Rozpočet FRF 70miliónovTržby USA $626,164Tržby Celosvetovo $66,400,000(z toho vo Francúzsku s tržbou $63,704,000)║ /40%/(16.11.2007)

 • swamp
  ****

  O něco slabší, ale pořád docela dobrá zběsilost. :)(27.9.2012)

 • castor
  ***

  Kdysi to byla hodně skloňovaná akční taškařice. S cihlou na plynu se tehdy po marseilleských ulicích proháněl Peugeot 406 řízený zběsilým taxikářem, herci sypali jednu hlášku za druhou a produkční tým Luca Bessona si mohl mnout ruce. Výsledek se nemusel zatěžovat nějakým dějovým uměním, jednoduše se v klipovém stylu jen prchalo, pronásledovalo a efektně bouralo. Prostě hlavní role tady hrají auta a pár užvaněných Francouzů. Much to mělo hodně, ale koho to zajímá. S pokračováním pochopitelně míra hlouposti roste, nicméně se vrátily i vedlejší postavy, což je pro diváka jenom dobře. Nechybí tak ani Marion Cotillard, kterou si dnes spojujeme s úplně jinými rolemi. Nebrzdíme, jedeme dál.(13.1.2017)

 • Legas
  **

  Kdyby byl celý film na stejné úrovni jako prvních 30 minut, dal bych i 3 hvězdičky. Ve zbylém filmovém čase se přestává jezdit, což je docela průser, protože zrovna TO jsem od "nejrychlejší francouzské komedie" tak nějak očekával. Když už se schyluje k jízdě, tak se začne létat, což je další průser. Třetím průserem je vytracení humoru, respektive nahrazení celkem ucházejícího sitcomového vtipkování za vaření z vody. A ještě k tomu kung-fu a máme vymalováno. Třetí Taxi už raději ani nechci vidět...(26.1.2006)

 • - Pro hlavní automobilovou roli bylo použito celkem 8 Peugeotů 406. Po skončení natáčení se jich ujala různá muzea. Několik z nich (ospoilerovaný, okřídlený) je přímo v muzeu Peugeotu v Sochaux, kde se nachází i pásová verze ze 3. dílu. (Stejšn)

 • - Cyril Raffaelli, který ve filmu ztvárnil roli učitele karate, pracoval na filmu také jako kaskadér a člen parkurového týmu. (korbitch22)

 • - závodní pilot a vítěz Rally Paříž Dakar Jean-Louis Schlesser si první scenu filmu skutečně odřídil. (Martin_Happy)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace