• Francie

Taxi 2003

Akční / Komedie

Francie, 2003, 84 min

5 / 10 Typická 'taxíkovská' atmosféra poteší vynikajúcim tempom a niektorými nezabudnuteľnými gagmi ("Som tehotná" ... "Koľko?" ... "Osem mesiacov."), ale ku koncu tak neskutočne stratí dych, že to až možné nie je - vtipy sa začnú opakovať, rýchlosť rozprávania klesá a Damoklov meč s menom Nuda sa nenávratne vyrúti vstriec nášmu sklamanému srdiečku... A nezachránia to ani sexi budúce mamičky (to znelo divne) - na to sa tam objavujú až príliš zriedka.(27.12.2005)

Pro mě nejlepší (tzn. nejvtipnější) díl série. "Emiliáne tkanička!";-)(4.5.2008)

• Chrustyn

Oproti předchozím dílům výrazně slabší a nezachrání to, změna prostředí ani bondovská minirolička Slye.(19.5.2007)

• Hal_Moore

Zcela zbytečný film. Až na cameo Sylvestra Stalloneho je film o ničem.(17.9.2005)

• Lateef

Třetí taxík má v nádrži dost velkou díru, takže mu hnací šťáva dojde hned po několika kilometrech (ehm... minutách). Přitom rozjezd je slušný, cameo Slye potěšilo, vše je pěkně rychle střižené a policejní radar zase ukazuje závratná čísla. Poté se však z motoru zakouří a auťák je na odpis, stejně jako zbytek scénáře, kde se řeší už dvakrát (první a druhý díl) vyřešené situace, kde si zabedněný Emil myslí, že je vtipný a kde sem tam rozvíří pouliční prach nějaké to rychlejší auto. Cotillard a Sjoberg jsou skoro vyškrtnuty a Naceri už taky není ten týpek, co býval. Zůstal snad jen komisař Gilbert, který svými hláškami občas rozvibruje bránici. Spousta scén samoúčelně a na efekt. Soundtrack slušný, v rámci série standardní.(14.4.2007)