• Francie

Taxi 2003

Akční / Komedie

Francie, 2003, 84 min

• ed_wood

Tak toto už vôbec nebolo také vtipné, akčné a podarené ako Taxi a Taxi,Taxi, aj keď herci ostali všetci tí istí.(10.10.2007)

Taxík dostal zase nové vychytávky, takže Daniel může předjet svištící TGV, zalyžovat si v Peugeotu v Alpách a zazávodit si pro změnu s čínskými soupeři.(30.11.2008)

Naši hrdinové se vrací opět na scénu. Nyní bojují proti gangu Satna Clausů. Komisař Joubert z toho nemůže spát. A to ještě neví, že si hřeje hada na prsou. Ze Santa Clausů se vyklubou Číňani. Danielovo auto tentokrát využije i svou zimní výbavu. Ani Číňani nejsou neporazitelní. I když je vede záludná žena.(28.1.2013)

Taxi nezklame. Podobně jako u "dvojky" má příběh slabší, některé vtípky, jiné šablonovitě převzaté z předchozích dílů, ale i tak pobaví. 4* jsou možná moc, ale momentálně to na ně vidim. # [viděno: monitor, 5.1, dabing] # příběh 6 | hudba 6 | humor 6 | akce 7 | napětí 1 | pustil bych si znovu 7(6.7.2012)

70%(8.7.2011)