• Francie

Taxi 2003

Akční / Komedie

Francie, 2003, 84 min

• Hal_Moore

Zcela zbytečný film. Až na cameo Sylvestra Stalloneho je film o ničem.(17.9.2005)

• Hrabka

Taxi 1, 2, 3, 4 - Hvězdičky 4, 3, 2, 1. Čím víc dílů, tím horší. Tady to přesně platí. Všeho míň. Ale pořád je to stará známá banda a na film se dá koukat. 45%(17.10.2008)

Tento film jsem viděl z celé taxi čtveřice jako první a zdál se mi skvělý.. -Proč mu nezastaví? -Vy se divíte? Černej polda v Marseile, kdo by mu zastavil.(10.7.2007)

• Lateef

Třetí taxík má v nádrži dost velkou díru, takže mu hnací šťáva dojde hned po několika kilometrech (ehm... minutách). Přitom rozjezd je slušný, cameo Slye potěšilo, vše je pěkně rychle střižené a policejní radar zase ukazuje závratná čísla. Poté se však z motoru zakouří a auťák je na odpis, stejně jako zbytek scénáře, kde se řeší už dvakrát (první a druhý díl) vyřešené situace, kde si zabedněný Emil myslí, že je vtipný a kde sem tam rozvíří pouliční prach nějaké to rychlejší auto. Cotillard a Sjoberg jsou skoro vyškrtnuty a Naceri už taky není ten týpek, co býval. Zůstal snad jen komisař Gilbert, který svými hláškami občas rozvibruje bránici. Spousta scén samoúčelně a na efekt. Soundtrack slušný, v rámci série standardní.(14.4.2007)

Oproti minulejm dilum mi prislo, jako by tohle nebyla francouzska komedie, ale spis americka. Jasne, jsou tu stary znamy z minulejch dilu, ktery sou fajn a k tomu dobry auto, ale to je tak vse co zustalo. Vtipu tu je spousta a nektery jsou fakt dobry (porod, Stallone, general..), ale celkove tomu vetsi rozpocet spis uskodil. K cemu je, ze tu je spousta akce, kdyz nepusobi vubec napinave a do toho hraje nejakej debilni hip-hop. Dal bych mozna i 4, ale na predchozi dily to proste nema takze jen 3.(19.3.2005)