• Francie

Taxi 2003

Akční / Komedie

Francie, 2003, 84 min

• predators

Teda trapárna až běda! Francouzi se snaží, snaží, ale většinou až příliš. Maximálně si dovedu představit šéfa komisaře jako růžového pantera, ale ostatní jsou dobří leda jako břečka sněhu. :-) 35%(29.12.2009)

• Hal_Moore

Zcela zbytečný film. Až na cameo Sylvestra Stalloneho je film o ničem.(17.9.2005)

Dvěstě v městě, třista z místa. Jednou jsem to k sérii Taxi napsat musel a řekl bych, že ke třetímu dílu je to příhodná chvíle. Landa to vystihnul dobře. Silnice jsou tvůrcům totiž už dost málo na to, aby se na nich mohli prohánět závratnou rychlostí a tak se jedou projet po hřebenech Francouzských Alp a jak řikám jestli série začíná originálností a inovací, tady veškerá originálnost končí a začíná jeden velký paskvil plný nesmyslů, které nemají význam. Ono už je těžké vymýšlet stále dokola příběhy gangů, které se prohánějí v autech jedné značky, pak druhé značky a nakonec třetí značky. Jde o to, že zábava ještě nevyprchala. Například začátek a cameo role Slye je naprosto dokonalá což o to, ale ke konci to ztrácí dech to uznávám. Ale beztak si nedokážu přiznat, že trojka není natolik špatná, že bych se u ní nedokázal nebavit. K téhle chvíli mě přinutila až čtyřka, ale to sem už nepatří. --- Ty si tu spal nebo co? - Jenom jsem si na pět minut zdřímnul. - Tak pět minut to asi nebylo pač máš ten spis optisklej na obličeji. Vypadáš jako strom. Jo jasně, strom. Hele kdyby to byly letokruhy tak by si tu musel spát......20 let.(17.10.2007)

Pro mě nejlepší (tzn. nejvtipnější) díl série. "Emiliáne tkanička!";-)(4.5.2008)

Taxi séria si drží veľmi vysoký štandard. Tak ako predošlé diely aj tento je skvelý. Hoci tu trošku ubudli akčné scény, humor je tu stále a vo veľkom množstve. Komisár je neskutočný a tie blbosti, ktoré vytvára sú úžasné. Rovnako aj ostatné postavy mu skvelo sekundujú, teda okrem "čínského prírastku". Postava je zbytočná a od prvého okamihu, čo sa objaví na scéne je jasné, kto to je a čo bude nasledovať. Dej je trošku nelogický, ale miestami zaručuje skvelu zábavu. Tak ako Sylvester "Sly" Stallone v úžasnej úvodnej scéne. Fanúšikovia Rockyho Ramba si ho užijú, ten chlap má komediálny talent, o tom niet pochýb. Tento diel sa stretol so zápornými ohlasmi, ale ono to vôbec nie je zlé. Je to vtipné a ak by takéto filmy stále točil Luc Besson (teda produkoval) bol by som úplne spokojný. Myslím si, že sa nám vytvorila skvelá európska komediálna séria. Štvorkou by som nepohrdol :)(27.12.2005)

• - Modrý automobil, který hlavní hrdinové míjí při vniknutí na trať rallye, je Subaru Impreza WRX STi. Daniel Morales (Samy Naceri) jezdí ve vozidla Peugeot 406. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Mená, ktoré sa objavia na výsledkovej tabuli v lyžiarskom stredisku, patria niektorým členom štábu. (m.a.t.o.)

• - V úvodu filmu pasažér (Sylvester Stallone) vymotá hasičskou hadici až do konce. O scénu později je však hadina vymotaná pouze do poloviny. (Rill)