poster

Otázky pana Lásky

Dokumentární

Česko, 2013, 75 min

Scénář:

Dagmar Smržová
(další profese)
 • Vitex
  ****

  "Proč ne..?" v nejlepším slova smyslu, aneb film po formální i obsahové stránce tak neutrální, že nakonec při případném hodnocení hraje roli jen míra sympatie k protagonistům. Mimochodem, je to jeden z (nevtíravě) "nejpozitivnějších" filmů, co jsem kdy viděl. (PS: Ale uvidím, k čemu dostřízlivím..)(15.3.2013)

 • Katullka
  ****

  Jeden z nejsilnějších zážitku na festivalu. Snižuji za doslova fyzickou bolest. // Academia Film Olomouc, 2013(24.4.2013)

 • Terva
  ***

  Druhý dokument Dagmar Smržové mohl být víc dojemný a tvrdý. Jenže příběh je podáván spíše z láskou a někdy se divák u těch 75-ti minut bude trochu nudit.(16.4.2013)

 • Ceberus
  **

  Při vší úctě ke zpracovávanému tématu, dokument se mi zdál celkem sterilní, a to i přesto, že se kamery pohybovaly přímo v domě hlavního hrdiny. Film je to jistě poučný, na druhou stranu jsem očekával, že ve mě vzbudí i nějaké emoce, nicméně nestalo se tak. Pravděpodobně jsme byli ušetřeni záznamů těch "horších" schizofrenických momentů, i tak se ale dá z filmu odnést jistý nový náhled na tuto nemoc. Co se týče nálady, film navozuje celkově smutný dojem, přitom třeba film Nedotknutelní byl schopen i přes podobně smutný handicap nakonec přenést na diváka celkově pozitivní energii.(4.4.2013)

 • BigLebowski
  ****

  FNÁLE PLZEŇ 2013(25.4.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace