poster

Labyrint: Útěk

 • anglický

  The Maze Runner

 • slovenský

  Labyrint: Útek

Akční / Mysteriózní / Thriller / Sci-Fi

USA, 2014, 114 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shakers
  ***

  S tých všetkých knižných trhákov ma bavil aspoň tento. Asi to bolo tým, že hlavnú rolu nehrala nejaká slečna, ktorá ma obvykle komplikovanejšiu romantickú líniu ako Nolanové filmy. Tu sa vsadilo na záhadný, akčný a celkom fajn natočený teen-film. Možno potrvá kým si k tým sopliakom vytvoríte nejaké sympatie, aby ste im mohli fandiť, za to labyrint vás zaujme takmer okamžite. Slušná oddychovka zo zaujímavým námetom. Hudba sa tiež podarila. Obľúbený soundtrack: Finale. 70% - 3*(11.12.2014)

 • Kordus
  ***

  Dvouhodinové intro k něčemu možná zajímavějšímu, co se možná ukáže v dalším díle. Na žádné otázky položené v tomhle filmu nenajdete odpověď a pokud se vám snad bude zdát, že ano, v následujících minutách zjistíte, že to byla jen zástěrka pro něco mnohem divnějšího, o čem se ale zase nedozvíte víc. Film obsahuje spoustu vysokých zdí, které se občas hýbají, nějaké kybernetické pavoukomrchy a logické díry. Například jak to, že když se mezi několika desítkami kluků v pubertě objeví holka, ani je nenapadne před její vagínou stát frontu?!(12.1.2015)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Bylo velmi obtížné věřit potenciálnímu budoucímu Blockbusteru, kterého se uchopil v brandži úplně nový a nezkušený režisér, ale kupodivu to zvládl se stylem a s přehledem. Mladí herci charismatičtí , máme zde budoucí nadějné herce z nichž někteří před sebou mohou mít slušnou kariéru, tempo je velmi slušné bez jakýchkoliv hluchých míst, příběh je taktéž na daný žánr velmi vkusný a obsahuje nejeden parádní zvrat, akce je přehledná, velkolepá a neokoukaná, některé scény jsou tak skvěle vygradované, že jsou až napětím hmatelné a samozřejmě nepředvídatelnost je hlavní tahoun filmu, která nechává diváky v očekávání až do poslední minuty. Komu se líbil seriál Ztraceni, tak tohle funguje na podobný princip. 80%(2.10.2014)

 • verbal
  *

  Být metrosexuálním postapo kokotkem s odpovědností za osud celého lidstva rozhodně není pro chlapce žádná výhra. Téměř veškerý čas musí věnovat tomu, aby šel příkladem, byl za všech okolností uvědomělý správňák s posláním, pomáhal slabším a udržoval harmonické vztahy v kdovíproč izolované kokotmunitě Hladových gayů aka tupých ovcí, které nejsou zdaleka tak vyvolené jako On. Nene, je to nesmírně těžký a zodpovědný úděl, nejeden Dárce, Divergent nebo člen obludária kolem Ketnys by mohl vyprávět. Člověk by se po přečtení zdejších pubertálních polucí málem domníval, že se v té zasrané vlně dětských postapokalyptických pičovin konečně urodilo něco s originálním nápadem a hustou akcí uprostřed krutě zákeřného a smrdícího bludiště. Ani hovno! Tři čtvrtě filmu hledá skupina buzniček sveřepě vedená nejkrásnějším a jediným hrdinsky rebelantským hošanem hormonální rovnováhu, poté chvilku pohoní v debilním labyrintu mezi pár lidožravými pavouky, zvítězí a už se můžeme netěšit na pokračování. Docela se bojím, co přijde, až tato vlna vyčpí jako homopýři. Krosouvry? Něco jako Ketnys versus Dárce, Hladový labyrint či Liga vypičenců? Raději nedomýšlet! V tomto případě si kromě nadšenců do nudných, neinventivních a neustále recyklovaných kopírek na jedno brdo jako já navíc přijdou na své i milovníci obskurní logiky. Ale co. Otázky typu „Proč se ta partička bukanýru s kovovými nástroji, provazy, vším možným vybavením a lesem jako kráva za zády nechává decimovat v nějakém trapném bludišti a hraje si roky na skautský tábor, místo aby během chvilky stloukla třicetimetrové lešení a zdrhla vrchem?“ nebo „Proč je k testovací izolaci pár debílků zapotřebí postavit obrovský hájtech labyrint a opíchávat je složitě pěstovaným kyberhmyzem, místo aby je nechali servájvlovat na nějakém pustém ostrově a injektovali pěkně postaru“? si všechny ty otylé děti, hledající v Cinestáru svou identitu při hltání tohoto „ukrutného“ dobrodružství, zajisté klást nebudou!(26.11.2014)

 • kulyk
  **

  Zatímco páter noster vyvrhl do prostoru vyvaleného Thomase a nad klecí si hicující obyvatelé plácku nasazují na klacíky gumopryž, protože jsou nebetyčně uvědomělí a nákazu riskovat neradno, jukněme se na údajné postapo z odstupu. Svět nám zase dostal na prdel, tentokrát nějakým mozkomorem, co odrovnal naprostou většinu pracovní síly a tím pádem není co žrát. Proto je trošku překvapivá existence korporace, co má dostatek zdrojů na stavbu desítek prolézaček, složitějších než Gabčíkovo-Nagymaros, hraní her, hravě schovaných v jiných hrách a tvorbu robohmyzu. Ale pojďme zpět k našemu Tomíkovi. Ten se již seznámil s osazenstvem pionýrského tábora, svou neschopností se vypracoval až na velkého Vonta (to je pro tyto pubi filmy vážně příznačné, role náhody, hrající zásadně ve prospěch největšího polena) a na scénu vstoupila žena krásná natolik, až by snad bylo lepší, kdyby tam ta klucká zůstali sami. Samozřejmě je možné, že to časem začne dávat smysl, neříkám!(28.11.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace