poster

Labyrint: Útěk

 • USA

  Maze Runner, The

 • slovenský

  Labyrint: Útek

Akční / Mysteriózní / Thriller / Sci-Fi

USA, 2014, 114 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TeeAge
  ***

  || Scenár: Noah Oppenheim, Grant Pierce Myers, T.S. Nowlin | Hudba: Jon Paesano | Distribúcia: 20th Century Fox | Štúdio: Gotham Group, Temple Hill Entertainment | Rozpočet: 34 miliónov $ | Tržby: 340,8 milióna $ || Nečakane napínavé dobrodružstvo, ktoré bolo pre mňa pokazené jedine otvoreným koncom s potenciálom pre pokračovanie. Takto sa z toho stala neplnohodnotná jednorázovka, so síce ohranou konštrukciou príbehu, ale slušnou výpravou a nápadmi. 65% | FullHD, THX, EN DTS |(29.9.2014)

 • Segrestor
  **

  Já vám říkám, že třetí díl bude na obrovským parníku uprostřed oceánu... A jestli ne, ať se propadnu do pekla obrovského bludiště. Jen nevím, které je horší. Běhat uličkami a nechat se nahánět robotími "rmuty" nebo si hrát na plácku s klukama. Přiznám se, že bych těm pitomcům nejdříve vytmavil, proč za ty dva roky postupně nevysekali zářezy do betonové zdi, po kterých se pak dá vyjít z bludiště ven jedna radost, než aby tam furt běhali jak blm blm blm mik mik kukačka kohoutí. A kdyby přece přišli se seriozním vysvětlením (což se ve filmu nestalo), pak teprve bych chápal, proč se před pavoučími terminatory schovávají v slaměných chýších. A tak je to s celým filmem. Nic nedává smysl, ksichtí se to lacině a už od začátku víte, že to bude průser... nebo pochvala.(5.1.2015)

 • Peytl
  ***

  Nalejme si čistého fridexu, na Osmana film pochopitelně nedosáhne, i když by se Lafita nabízel vzhledem k osazenstvu a ač se tlupa Bíbrů snaží a předstírá sebevíc, aby ukázala, že je majitelkou aspoň jedněch erárních varlat, my, dospělci... my jim věříme leda hovno, klecí teleportovaná Transka nepředstírá nic, snad jen hraní. Špatné. No nic. Snad bude aspoň v šestnáctém díle, který se bude točit z čistočiré dobroty, vysvětleno, kam chodili holobrádci k lazebníkovi, zatímco v šedesátém třetím pokračování Hangrgejms bude vysvětlena leda ta nejkyselejší prdel. Ve srovnání se zmíněnou slátaninou pro lobotomované nezletilce, je Labyrint o třináct levelů výš a i přesto ho mohou s klidem pouštět hafům v Jabloneckém útulku, aniž by jim zavařili šedou můru kostkovou. Mně, protože jsem velmi chitrí, tak mně se líbili ti Rmutové, Rmuti... ty kurvy nohatý a hošani si s nima aspoň sporadicky zapíchali. Málo labyrintu, hodně moralizování, to asi aby byla rovnováha mezi pubertálními vzory, na jedné straně píča létající na kouli, na straně druhé Thomas Dušín. Na adolescentní film, který je primárně určen pro dnešní (ouuu) dorost a nás, přestárlé, senilní geronty vcelku pohoda, jasně, bojím se věcí příštích, ale nemůžu vehementně a předrsně tvrdit, že se (pokud nezemřu) na další dílec nemrknu jedním, zeleným zákalem obdařeným vokem, což u hladové chujoviny můžu zaručit... páč by se vlastně jednalo o eutananastázii.(2.12.2014)

 • Shakers
  ***

  S tých všetkých knižných trhákov ma bavil aspoň tento. Asi to bolo tým, že hlavnú rolu nehrala nejaká slečna, ktorá ma obvykle komplikovanejšiu romantickú líniu ako Nolanové filmy. Tu sa vsadilo na záhadný, akčný a celkom fajn natočený teen-film. Možno potrvá kým si k tým sopliakom vytvoríte nejaké sympatie, aby ste im mohli fandiť, za to labyrint vás zaujme takmer okamžite. Slušná oddychovka zo zaujímavým námetom. Hudba sa tiež podarila. Obľúbený soundtrack: Finale. 70% - 3*(11.12.2014)

 • Flipnic
  odpad!

  Tak tu máme další ohraný vysokorozpočtový flick, který bych nazval "The Lost meets Divergence/Hunger Games" ... Samozřejmě "hrají v kinech", protože v kinech se v dnešní době ničeho pořádného moc nedočkáme, to je již česká tradice. Takže na ostrov se dostanou mladí haranti, kteří si nic nepamatují, je tam labyrint, ve kterém běhají digi-příšerky a hlavně je to další "sociální pseudo-studie" a fungování skupiny v postapokalyptickém světě ve stylu vydementněného seriálu "The Walking Dead". Takže když si sečteme všechny tyto filmy, seriál a žánry, máme z toho dokonalou sračku, kdy od třetiny, kdy divák pochopí, o co tady ZASE doprdele jde, jde to všechno do háje a trapnost s nudou hrají poker ve vysokém stylu ... Nakonec u mne osobně zvítězila trapnost, ale před nudou skutečně jen o prsa Bestlamovy bývalky ... :-D Prostě ne, tohle ne-e, další majnstreamový kousek pro mládež, nepřístupný náročnému divákovi, který toto hodí rovnou do koše. Počet hvězdiček v místním hodnocení je krásný ukazatel míry demence jednotlivých hodnotících, tedy čím víc, tím víc ... Bohužel, svět už je takový ... a lidé propadli kulturním a "uměleckým" odpadům na plné čáře ...(9.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace