Noc v muzeu: Tajemství hrobky

Night at the Museum 3

(neoficiální název)

Akční / Komedie / Fantasy / Dobrodružný

USA, 2014, 89 min

Říkejte si co chcete , mě to pobavilo celou dobu! Ačkoliv zápletka je poněkud jednoduchá, myslím že to mělo super tempo s krásným zakončením. Jednu hvězdu přídávám za "Huge Ackamana" a jeho Wolverina.(6.4.2015)

Třikrát jinak, třikrát dobře. Pořád vtipné, čím dál lépe obsazené a stále hodně nadprůměrné. Hughj Ackman nejlepší... :D 75%(2.5.2015)

Rodinná série o kouzelném muzeu a oživlých exponátech dostala už třetí pokračování, které rozhodně neurazí. Leč se jedná o záležitost čistě dětskou, dokázali jsme se s přítelkyní docela solidně pobavit. Změna New Yorku za Londýn vnesla čerstvý vzduch a celý film působí tak trochu jinak, i když se jedná pořád o stejnou zábavu jako předchozí díly. Perličkou je pak vystoupení Rebel Wilson, která je Benovi silným hlídačským konkurentem. Rozhodně lepší jako dvojka. 70%.(29.3.2015)

• panMartin

Prostě jednička ještě celkem bavila, ale pokračování už je naprosto zbytečně. Asi nemůžu dobře hodnotit, neviděl sem předchozí díl, ani nechápu proč je natočen tento a proč je v kategorii komedie, já bych ho zařadil do kategorie nuda bez nápadu. Příběh je naprosto o ničem a jeho rozuzlení je ještě horší. Nuda,nuda a zase nuda. Jen doufám že, nikoho nenapadne natočit čtyřku.(28.3.2015)

• FilmFan24

Nejlepším z celého filmu je, když se objeví Hugh Jackman! Cameo jak má být....Ale to je na celý film málo.(8.5.2015)

• Rebel Wilson