poster

Noc v muzeu: Tajemství hrobky

 • USA

  Night at the Museum: Secret of the Tomb

 • slovenský

  Noc v múzeu: Tajomstvo hrobky

 • USA

  Night at the Museum 3

  (neoficiální název)

Akční / Komedie / Fantasy / Dobrodružný

USA, 2014, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pepinec
  ***

  Do muzea chodím stejně rád jako k zubaři, a to dentistům možná křivdím, protože pozorování dávné dáávné dááávné dáááá...uááá...chrrrr...vné historie rozházené po šesti patrech mě obyčejně bolí víc než broušení řezáků. Když si vzpomenu, jak mě zničila i Benova předchozí prohlídka, je závěrečná nota muzejního trylku vlastně majstrštyk. Samozřejmě nikdo z nás neměl šanci vidět něco nového, ale to už hold tak v muzeu chodí, že je v něm věčně všechno při starém...(19.12.2014)

 • LiborGondek
  ****

  Třikrát jinak, třikrát dobře. Pořád vtipné, čím dál lépe obsazené a stále hodně nadprůměrné. Hughj Ackman nejlepší... :D 75%(2.5.2015)

 • Frajer42
  ***

  Za mě dobrý. Od pohádky pro děti člověk nemůže mnoho čekat. Tím pádem moje skromná očekávání byla naplněna. Pár momentů dokonce přišlo vtipných i mým očím. Na mysli mám konkrétně romantickou vsuvku mezi ošklivou a tlustou anglickou hlídačkou a pračlověkem, či ta momentka s Pompeji. Příběh z kraje stojí za prd, ale poté se naladíme na klasickou muzejní noc, ve které se změnil pouze kontinent a prostředí. S přimhouřením oka to vidím snad i na 3 hvězdy. Vyloženě odpočinková záležitost.(22.3.2015)

 • corpsy
  ***

  Prečo sa vracať k sérii, ktorá svojím druhým pokračovaním klesla ako u divákov, tak u účtovníkov štúdia. No preto, lebo pokračovanie bolo natoľko zábavné, že si zaslúžilo ešte jednu prehliadku. Pre stálych divákov tejto komerčne úspešnej ( po anglicky ) franchise, poviem len jedno - budete ( budeme ) mierne sklamaní. Tak ako pri ostatných pokračovaniach, kúzlo odišlo, a je to všetko šuma fuk. Ale dokáže táto hybridná fantasy komédia zaujať, aby neskĺzla do trápnosti ( čo aj v podstate urobila )? Áno! Zábavy je dostatok, záverečné disco je krásne nostalgické a jedno geniálne monumentálne cameo ( snáď najlepšia scéna filmu ) všetky ostatné neduhy maže. Poznám jeden recept, ako vytvoriť aj z otrepaného budúcu klasiku. Točiť to všetko s láskou.(22.12.2014)

 • FilmFan24
  **

  Nejlepším z celého filmu je, když se objeví Hugh Jackman! Cameo jak má být....Ale to je na celý film málo.(8.5.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace