poster

Noc v muzeu: Tajemství hrobky

 • USA

  Night at the Museum: Secret of the Tomb

 • slovenský

  Noc v múzeu: Tajomstvo hrobky

 • USA

  Night at the Museum 3

  (neoficiální název)

Akční / Komedie / Fantasy / Dobrodružný

USA, 2014, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bourec
  **

  První,a snad i druhej díl bych označil za zručnou podívanou,první snad i s příběhem,ale tohle je jaksi prázdný.Příběh prakticky žádnej,vtip žádnej,prostě ždímání suchýho hadru.30%.(28.6.2015)

 • Terva
  ****

  CITÁT - To je bejkárna, už jsem jde Bejk................ Nečekal jsem nic moc, spíš řadu otřepaných fórů prvních dvou příběhů. Osvědčené kecy a situace. Ale ne, je to sice skoro stejné, ale jinak úplně jiné - rozumíte bejci? Například první vzrušení přišlo hned v desáté minutě. Opice a tygr v akci - to byla nádhera. Opět velmi povedená triková část příběhu, spousty zajímavých nových momentů, sranda, inovace a zábava. Třeba nový dinosaurus je borec, jen škoda, že nemá víc prostoru. CITÁT - Snad už jsme v bezpečí.............Jo, pár vtipů z předcházejících filmů tu je, ale plní svůj účel a nejsou trapný, jak to u některých filmů bývá. CITÁT - Otevři dveře .... hlavou!!!.......... Scéna v autobuse mě dostala do kolen a málem jsem se počůral. Ironie ala Wolverine je taky povedená - co více chtít? CITÁT - VÍm, že vás tahle práce štve, ale od zítra to bude úplně jiné............(20.4.2015)

 • juta
  ***

  Další zbytečné natahování série. Tohle je nejslabší díl série a jak už to tak bývá, nemá co nového nabídnout. Ani se tu nedá pořádně čemu zasmát.(3.6.2015)

 • LiborGondek
  ****

  Třikrát jinak, třikrát dobře. Pořád vtipné, čím dál lépe obsazené a stále hodně nadprůměrné. Hughj Ackman nejlepší... :D 75%(2.5.2015)

 • stration
  ****

  Nezklamalo. Povedené pokračování této kdysi nápady sršící taškařice. Ty nápady jsou ovšem tentokrát kámen úrazu. Je jich totiž sakramentsky málo. Na co celá cesta do Londýna? Vždyť tam mohla být taková kupa nových, zajímavých postav! Přece nejsou v US takoví idioti, aby nepochopili pár postav mimo jejich teritorium. Lancelot je hodně málo. To mě tam přímo nasralo. Jinak je to zase takové, příjemné, hravé a scéna s Hugh Jackmanem je naprosto boží. No co se dá dělat. Ale i tak příjemná zábava.(9.3.2015)

 • Rebel Wilson

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace