Noc v muzeu: Tajemství hrobky

Night at the Museum 3

(neoficiální název)

Akční / Komedie / Fantasy / Dobrodružný

USA, 2014, 89 min

Tak nějak jsem se těšila a jako vždy, když se na něco těším, nalézám zklamání. Nic moc extra originální. Spíše těžili z úspěšnější jedničky. Vtipná byla scéna s otylou blonďatou hlídačkou britského muzea, jinak jsem se až nezvykle často netrpělivě vrtěla v sedačce kina s občasným pohledem na hodinky. Tohle by měl být poslední díl muzeijních nocí. Musím uznat, že pointa jim celkem vyšla. Důvod, proč už dál není možnost k velkému závěrečnému mejdanu. I když jednou, maximálně dvakrát za x let k tomu za jistých podmínek dojít může, jak jsme v závěru zjistili. Hugh Jackman, jenž si zahrál sám sebe taky trochu pobavil. Toho Wolverina si ale mohli odpustit. Vtipné mi to ani jako ironie nepřišlo.(28.12.2014)

I třetí střeštěné dobrodružství jsem si bezvadně užil a vřele bych nenáročnému divákovi doporučil. 80%(2.5.2015)

• Xmilden

Když celá hlavní zápletka (tady extrémně jednoduchá) skončí po 75 minutách a do konce zbývá ještě nějakých 20 minut, něco je špatně. Ano, tohle pokračování je zcela určitě odfláknuté. Pár minifórků kdy se alespoň ti nejmenší budou smát až se za břicho popadat. Naštěstí se Ben s Owenem již brzy představí v novém Zoolanderovi, takže si pořádně spravím chutě. PS: A Egyptského faraona hraje .... kdo jiný než Ben Kingsley. Jaké překvapení. 40%(16.3.2015)

• Jara.Cimrman.jr

"Theodore Roosevelt, prezident Spojených států Amerických. - Ani zbla netuším, co to značí." Vynikající hledač grálu sir Lancelot a závěrečná parodie na Hříšný tanec jsou jediná dvě pozitiva, která jsem v muzeu zahlédl. To ostatní tady už totiž bylo a já patřím mezi ty nešťastníky, kteří ani při první návštěvě muzea neskákali nadšením mezi oživlými exponáty.(26.1.2016)

Rodinná série o kouzelném muzeu a oživlých exponátech dostala už třetí pokračování, které rozhodně neurazí. Leč se jedná o záležitost čistě dětskou, dokázali jsme se s přítelkyní docela solidně pobavit. Změna New Yorku za Londýn vnesla čerstvý vzduch a celý film působí tak trochu jinak, i když se jedná pořád o stejnou zábavu jako předchozí díly. Perličkou je pak vystoupení Rebel Wilson, která je Benovi silným hlídačským konkurentem. Rozhodně lepší jako dvojka. 70%.(29.3.2015)