poster

Noc v muzeu: Tajemství hrobky

 • USA

  Night at the Museum: Secret of the Tomb

 • slovenský

  Noc v múzeu: Tajomstvo hrobky

 • USA

  Night at the Museum 3

  (neoficiální název)

Akční / Komedie / Fantasy / Dobrodružný

USA, 2014, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • epicek
  *****

  Říkejte si co chcete , mě to pobavilo celou dobu! Ačkoliv zápletka je poněkud jednoduchá, myslím že to mělo super tempo s krásným zakončením. Jednu hvězdu přídávám za "Huge Ackamana" a jeho Wolverina.(6.4.2015)

 • Rodriguez
  ****

  I třetí střeštěné dobrodružství jsem si bezvadně užil a vřele bych nenáročnému divákovi doporučil. 80%(2.5.2015)

 • Pepinec
  ***

  Do muzea chodím stejně rád jako k zubaři, a to dentistům možná křivdím, protože pozorování dávné dáávné dááávné dáááá...uááá...chrrrr...vné historie rozházené po šesti patrech mě obyčejně bolí víc než broušení řezáků. Když si vzpomenu, jak mě zničila i Benova předchozí prohlídka, je závěrečná nota muzejního trylku vlastně majstrštyk. Samozřejmě nikdo z nás neměl šanci vidět něco nového, ale to už hold tak v muzeu chodí, že je v něm věčně všechno při starém...(19.12.2014)

 • Terva
  ****

  CITÁT - To je bejkárna, už jsem jde Bejk................ Nečekal jsem nic moc, spíš řadu otřepaných fórů prvních dvou příběhů. Osvědčené kecy a situace. Ale ne, je to sice skoro stejné, ale jinak úplně jiné - rozumíte bejci? Například první vzrušení přišlo hned v desáté minutě. Opice a tygr v akci - to byla nádhera. Opět velmi povedená triková část příběhu, spousty zajímavých nových momentů, sranda, inovace a zábava. Třeba nový dinosaurus je borec, jen škoda, že nemá víc prostoru. CITÁT - Snad už jsme v bezpečí.............Jo, pár vtipů z předcházejících filmů tu je, ale plní svůj účel a nejsou trapný, jak to u některých filmů bývá. CITÁT - Otevři dveře .... hlavou!!!.......... Scéna v autobuse mě dostala do kolen a málem jsem se počůral. Ironie ala Wolverine je taky povedená - co více chtít? CITÁT - VÍm, že vás tahle práce štve, ale od zítra to bude úplně jiné............(20.4.2015)

 • hous.enka
  **

  Jedna hvězda za scénu Hugha Jackmana, když chce bojovat proti Lancelotovi, a druhá hvězda za Robina Williamse, protože mu toho Tedyho věřím a také proto, že je to jeden z jeho posledních filmů. Jinak začínám mít z Bena Stilera pocit, že by měl hrát už jen a pouze neandrtálce, protože jeho herectví začíná být dost cítit po malinách...(3.5.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace