Noc v muzeu: Tajemství hrobky

Night at the Museum 3

(neoficiální název)

Akční / Komedie / Fantasy / Dobrodružný

USA, 2014, 89 min

Tak nějak jsem se těšila a jako vždy, když se na něco těším, nalézám zklamání. Nic moc extra originální. Spíše těžili z úspěšnější jedničky. Vtipná byla scéna s otylou blonďatou hlídačkou britského muzea, jinak jsem se až nezvykle často netrpělivě vrtěla v sedačce kina s občasným pohledem na hodinky. Tohle by měl být poslední díl muzeijních nocí. Musím uznat, že pointa jim celkem vyšla. Důvod, proč už dál není možnost k velkému závěrečnému mejdanu. I když jednou, maximálně dvakrát za x let k tomu za jistých podmínek dojít může, jak jsme v závěru zjistili. Hugh Jackman, jenž si zahrál sám sebe taky trochu pobavil. Toho Wolverina si ale mohli odpustit. Vtipné mi to ani jako ironie nepřišlo.(28.12.2014)

Pohodové, dobrodružnější a vtipnější než druhý díl . 70%(18.11.2015)

Vím, že jsme se celkem bavil ale možná za to mohl alkohol. Teď už ani nevím o čem to bylo :) Prostě takovej průměr, žádnou novou originalitu nečekejte. Spíše více rodiného patosu a natahovaný zápletky, aby bylo co točit. Vše se dá celkem odpustit u komedií, dokud přinesou nějakej smích :)(15.4.2015)

• Beckett51

Za božský cameo Hugh Jackmana a skvělýho Lancelota jsem chtěl dát o hvězdu navíc, ale ani tak bohužel nemůžu, protože i přes tyhle dva klady je to strašná vyvařenina. Škoda.(20.5.2016)

Nebylo to špatné. Vlastně to byla i docela sranda. Poslední díl této dobrodružné komedie se odehrává převážně v britském národním muzeuv Londýně. Kouzelná deska totiž přestává fungovat a tak se naši hrdinové vydávají pro radu za tamním faraonem. Tam se setkávají s novými exponáty. Lancelot se mi ze začátku líbil, ale pak se začal chovat jak magor. Některé scény byly celkem vtipné a originální. Třeba ta s obrazem. Hugh Jackman tam měl opravdu skvělý štěk. Pokračování už asi nebude. Ben Stiller jako hlídač Larry opět nezklamal. Taky je to jedna z posledních rolí Robina Williamse... "Máš nějaké zkušenosti s mečem? Jenom z Warcraftu." :D(10.5.2015)