Noc v muzeu: Tajemství hrobky

Night at the Museum 3

(neoficiální název)

Akční / Komedie / Fantasy / Dobrodružný

USA, 2014, 89 min

Nebylo to špatné. Vlastně to byla i docela sranda. Poslední díl této dobrodružné komedie se odehrává převážně v britském národním muzeuv Londýně. Kouzelná deska totiž přestává fungovat a tak se naši hrdinové vydávají pro radu za tamním faraonem. Tam se setkávají s novými exponáty. Lancelot se mi ze začátku líbil, ale pak se začal chovat jak magor. Některé scény byly celkem vtipné a originální. Třeba ta s obrazem. Hugh Jackman tam měl opravdu skvělý štěk. Pokračování už asi nebude. Ben Stiller jako hlídač Larry opět nezklamal. Taky je to jedna z posledních rolí Robina Williamse... "Máš nějaké zkušenosti s mečem? Jenom z Warcraftu." :D(10.5.2015)

• Tommassi3

"Co je to za jméno Huge Eggman ??" ;)(30.4.2016)

• VojinRyan

Na tretí krát je to asi najhoršie. Mne to neprišlo vôbec vtipné a ťažiť z úspechu jednotky, ktorá je takmer 10 rokov stará sa jednoducho nedá. Škoda, pretože táto séria určite vedela ponúknuť viac ako ponúkla. Ale ako si tvorcovia nevedia, čo by ponúkli. Jedine čo ma prekvapilo bola účasť "Wolverina", kde Hugh Jackman ale nezachránil túto potápajúcu sa loď. 40% - 2*(11.3.2015)

• kaposlav

Niektorí nevedia kedy prestať. Film Noc v muzeu (2006) mal svoje muchy, ale bol mierne nadpriemerný a zožal úspech. Dvojka z roku 2009 bol možno správny ťah, aj keď podľa mňa nedosahoval úrovne jednotky. Trojka je marketingový a mediálne pretlačený šit. Lákadlom je len obsadenie a efekty s vizuálnou stránkou. Všetko ostatné je brak.(19.4.2015)

Jednička se mi líbila, totéž dvojka. Je to nejspíš tím že toto pokračování se snaží o příběh a v konečném důsledku příběh nejde vidět. Jen ta snaha. Kdyby tento film zůstal bez příběhu bylo by to pro něj jen dobře. ( 31.12.14/Cinema City/Sčítání lidu:7/Poslední ohodnocený film v roce 2014 )(31.12.2014)

• Rebel Wilson