poster

Noc v muzeu: Tajemství hrobky

 • anglický

  Night at the Museum: Secret of the Tomb

 • slovenský

  Noc v múzeu: Tajomstvo hrobky

 • USA

  Night at the Museum 3

  (neoficiální název)

Akční / Komedie / Fantasy / Dobrodružný

USA, 2014, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • misterz
  **

  Tak ani do tretice Noc v múzeu neprekročila svoj tieň. Dvojka Stiller-Wilson obyčajne funguje minimálne priemerne a nie je núdza ani o zábavu, tu však divák nájde iba nudu zmiešanú s istou dávkou nostalgie a patetizmu. Prehliadka hereckých hviezd v prázdnej peknej škatuľke s občasným sekundovým zábleskom zlepšenia. 40/100(26.5.2015)

 • kaposlav
  *

  Niektorí nevedia kedy prestať. Film Noc v muzeu (2006) mal svoje muchy, ale bol mierne nadpriemerný a zožal úspech. Dvojka z roku 2009 bol možno správny ťah, aj keď podľa mňa nedosahoval úrovne jednotky. Trojka je marketingový a mediálne pretlačený šit. Lákadlom je len obsadenie a efekty s vizuálnou stránkou. Všetko ostatné je brak.(19.4.2015)

 • Pepinec
  ***

  Do muzea chodím stejně rád jako k zubaři, a to dentistům možná křivdím, protože pozorování dávné dáávné dááávné dáááá...uááá...chrrrr...vné historie rozházené po šesti patrech mě obyčejně bolí víc než broušení řezáků. Když si vzpomenu, jak mě zničila i Benova předchozí prohlídka, je závěrečná nota muzejního trylku vlastně majstrštyk. Samozřejmě nikdo z nás neměl šanci vidět něco nového, ale to už hold tak v muzeu chodí, že je v něm věčně všechno při starém...(19.12.2014)

 • hous.enka
  **

  Jedna hvězda za scénu Hugha Jackmana, když chce bojovat proti Lancelotovi, a druhá hvězda za Robina Williamse, protože mu toho Tedyho věřím a také proto, že je to jeden z jeho posledních filmů. Jinak začínám mít z Bena Stilera pocit, že by měl hrát už jen a pouze neandrtálce, protože jeho herectví začíná být dost cítit po malinách...(3.5.2015)

 • tatanapope
  **

  Upřímně si myslím , že už druhé pokračování ,, Noci v muzeu ,,nebyl žádný velký úspěch ,ale tou trojkou to zabili úplně . Málo humoru , celkem nudný děj a ani postavy nedošli k žádnému vývoji , spíš naopak . Tenhle film bych si klidně nechala ujít a vůbec o nic bych nepřišla .(26.4.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace