poster

Padesát odstínů šedi

 • USA

  Fifty Shades of Grey

 • slovenský

  Päťdesiat odtieňov sivej

Drama / Romantický

USA, 2015, 125 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  **

  Nemůžu se zbavit dojmu, že tohle je po marketingové stránce ta nejvýdělečnější červená knihovna, co jsem kdy viděl. A to jsem se přitom na film podíval jenom proto, že jsem očekával nějaké změny ve světové kinematografii. Nedostalo se mi ale ničeho krom jednoho trošku zvláštního vztahu, který ale neukáže prakticky nic. Jenom nějaký to bičování a jednu skromnou mučednickou místnost. Dorian Gray je sice magor, ale pořád se chová racionálně a tak se s Dakotou nic moc nestane. Závěr pak slabota, protože mi je jasný, že ta dominance Dakotě nevydrží dlouho.(12.3.2015)

 • Psema
  odpad!

  Žhavé asi jako rozbité topení.(15.2.2015)

 • Rogue
  *

  Kterak se devce sexem netknute podivuje, co je to analni kolik, ackoliv vaginalni svorky ji nechavaji chladnou. Nejprve chce sesvihat a pote se rozejde, protoze byla sesvihana. Dalsi romantak z moderniho trendu o tom, jak nudnou kravu chce alfasamec planety.(17.8.2015)

 • Cervenak
  **

  Samozrejme, je to hrozne idiotský "príbeh" s hlúpymi postavami hranými iritujúcimi hercami. Ale na rozdiel od Twilightu, čo je ubíjajúco idiotský "príbeh" s hlúpymi postavami hranými iritujúcimi hercami, toto je miestami celkom zábavný idiotský "príbeh" s hlúpymi postavami hranými iritujúcimi hercami. (btw. ona je príšerná, on je prekvapivo celkom sympaťák)(15.3.2015)

 • Botič
  **

  Padesát odstínů šedi by měli promítat ve 4D kině, nechat se (z)bičovat sedačkou by mohl být možná i větší zážitek, než sledovat tuhle podnikavou dívku, kterak se dvě hodiny snaží vykřesat z dominanta romantické štěňátko. Neškodná blbina, které ten humbuk kolem paradoxně hodně ubližuje. Příště míň kecat a víc plácat.(14.2.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace