poster

Syn zmaru

 • Austrálie

  Son of a Gun

Akční / Krimi / Drama

Austrálie, 2014, 110 min

Režie:

Julius Avery

Scénář:

Julius Avery

Kamera:

Nigel Bluck

Hudba:

Jed Kurzel
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • castor
  ***

  Poctivý, přímočarý, snadno zapomenutelný. Nejprve jim pomohl z vězení, pak, jakmile jde o velké prachy, netuší, komu může věřit a kdo pro něj někde potají chystá kulku do týlu. Mívám problém s hlavními hrdiny, kteří vypadají se samopalem v ruce směšně a tváří se ještě hůř. Brenton Thwaites je přesně takovým vyjukaným hošanem (ač mu to zcela jistě předepisuje scénář), ale jednoduše si sympatie získává velmi obtížně. Se zarostlým nervákem Ewanem McGregorem je to zcela opačné, jeho antihrdina vyzařuje charisma a diváka zajímá. Lokace jsou solidní, atmosféra také, stejně jako ta drobná princezna ze Švédska a další vedlejší postavy, akce jede v oldschoolovém rytmu, s gradací je to už horší. A vlastně s celým provařeným příběhem – který je namazaný na okoralý, i když pořád chutnající krajíc. Inteligentní thriller prostě nečekejte, nějakou zábavnou akční jízdu také ne. Spíš něco mezi tím, ale i to se počítá. A jasně stanovená cílovka to ostatně ocení. Takže nakonec opatrné poplácání po zádech za hodně slušné tři hvězdy.(4.1.2015)

 • Wacoslav1
  odpad!

  Totální čurákovina a trapnost, že nestojí ani za dehonestaci. Přesný a výstižný komentář : JASON_X 0%(11.1.2015)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Australané za rok 2014 váleli a i tahle akční žánrovka se dá pokládat za velký úspěch. Pěkně vymyšlené, chytlavé, zábavné se sympatickými herci, fajn akcí s parádním závěrečným zvratem a to vše podtržené solidním tempem. Za mě tedy velké nadšení a to jsem dokonce váhal, zda si film pustit. Díky Flipnicovi za tip.(9.1.2015)

 • T2
  ***

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $602,000▐ krimi príbeh ktorý má v dobrej polohe hrajucého Ewana McGregora, príbeh s niekoľkými zaujímavými svetlými momentkami čo majú určitú dravosť, chýba tam o štipku viac drsnosti, čo by tu fakt sedelo /60%/(22.11.2015)

 • Lama.Lama
  *****

  Já jsem královsky spokojena. Je to perfektně natočené, výborně zahrané a ta hudba tomu dodává tu pravou vořechovou atmosféru!(6.3.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace