Ellie a Hardy si uvedomujú, že miesto útoku a všetky okolité okolnosti podstatne sťažia vyšetrovanie. (Arsenal83)

Frajer42

Tato série je opravdu protkaná velmi divnou atmosférou a já ani po druhé epizodě nevěřím, že by kdy k nějakému znásilnění mohlo dojít. Těžko však říct, když je zde stará ojetina s vizáží Babiše prezentována jako tamní nymfomanka a sex symbol.  A tak pátrání po muži s nejhorším vkusem ve městě pokračuje. Víceméně sledujeme takovou Broadchurch rutinu, kdy vyšetřovatelé jezdí od jednoho účastníka párty k dalšímu a sestavují seznam možných podezřelých, aby pak v závěru vytáhli nějaké zcela šokující rozuzlení. Pokud byla daná žena opravdu obětí znásilnění, čemuž prostě nevěřím, protože to je podobné jako, kdyby chtěl někdo v Česku znásilnit tu šerednou krávu Pekarovvou, tak budu v závěru hodně nasraný, že jsem musel trpět 8 dílů při pohledu na její neznásilnitelnou fasádu namísto obdivování někoho podstatně půvabnějšího. Špatná tato série rozhodně není, ale zatím tam nevidím absolutně nic, čím by si mě seriál zaháčkoval a převládá zklamání. [60 %] ()