Proti všetkým kľúčovým podozrivým v prípade vychádzajú na povrch dôležité dôkazy. (Arsenal83)

Najt

Po minulém závěrečném cliffhangeru jsem byl napjatý, ale dopadlo to tak, jak jsem si myslel. Nicméně smyčka se dost utahuje, ale stále nad několika podezřelými, což je dobře. Hádat tady nemá smysl, protože to může být kdokoli. Každopádně jsem na poslední díl seriálu zvědavý. ()

Frajer42

Jakožto nejlepší uživatel této databáze musím tentokrát souhlasit i se zdejšími horšími uživateli a  naplno přiznat, že mi tam ta scénka se světýlky také vůbec neseděla do tohoto seriálu. V rámci tohoto dílu mi tam obecně nesedělo více věcí. Markovo ústavičné brečení vyeskalovalo na dosud nepoznanou a nesnesitelnou úroveň. Ta jeho dějová linka je v rámci této série maximálně zbytečná. Jsem osobně velmi zvědavý na zakončení této série. Jestli se znovu vytasí s neočekávaným a přitom dokonale smysl dávajícím závěrem, nebo bude pachatel nakonec z řad těch nejvíce podezřelých. Závěr této epizody se hodně povedl. Takovým cliffhangerem by měly povinně končit úplně všechny epizody. [75 %] ()