Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JimmyII
  *****

  Vypiplaná britská maloměstská kriminálka, jejíž největší pozitivum tkví v originálním prostředí a precizním vykreslením venkovské komunity. Scénář solidně dávkuje napětí i indicie, David Tennant válí a Olivia Colman je divně sympatická. Rozhodně stojí za vidění!(25.8.2014)

 • Cervenak
  ***

  Ona je sympaticky obyčajná, ale tradične zle obsadený krysí ksicht Tennant to strašne kazí. Plus páchateľa som odhadol asi tak na konci prvého dielu. Napriek tomu druhej sezóne dám šancu.(29.5.2013)

 • metal.storm
  ****

  (Pozor, nečítať ak ste seriál nevideli) Prvá časť: myslím že vrah bude otec boží a otec mŕtvoly bude mať milenku. Druhá časť: stale si myslím že to bude farár. Tretia časť: z otcom som mala pravdu. Potom som v tom mala strašný chaos a na konci siedmej časti som si bola na 98% istá, že viem kto je vrah. A kurva že som mala pravdu.(3.10.2013)

 • July
  ***

  Broadchurch mělo zajímavý a slibný rozdíl, ale v šestici dílů mezi prvním a posledním nás v zásadě jen vodilo v kruzích. Vrhání podezření každou chvíli na někoho jiného je zpočátku napínavé, ale po určitém počtu opakování už začne spíše nudit. Broadchurch má i dost nevyužitého potenciálu - několik drobnějších, ale zajímavých linek vyznělo zcela do prázdna. Dopadení vraha pak už bylo spíše scénáristické deus ex machina. A když člověku po polovině seriálu začne nejzajímavějším prvkem připadal silný skotský přízvuk jedné z hlavních postav, už je to špatné... Broadchurch je celkově dobrý seriál - ale bohužel jenom dobrý. Příjemný, ale ničím výjimečný tříhvězdičkový lepší průměr.(3.5.2013)

 • 6thSun
  **

  Někdo to tady srovnává s The Killing. Ano, je to podobné, ovšem nikoli pokud se realističnosti truchlení týká. The Killing fakticky zobrazoval neskutečné utrpení rodičů, kterým tragicky zahynulo dítě. To utrpení bylo sugestivně hmatatelný a divák byl nucen velkou jeho část absorbovat, což nemuselo být příjemný, ale pokud se to povedlo, zážitek byl logicky daleko intenzivnější. V Broadchurch se s tím nikdo nesere, po oznámení zprávy o úmrtí dítěte rodičům tito okamžitě spolupracují s policijí a vůbec se chovají tak, jako by o dítě přicházeli každej měsíc. Takže když to tvůrci hodlaj takhle vojebávat, jebu na ně taky.(9.4.2013)

 • - Hnědý labrador, jehož vlastní Susan Wright (Pauline Quirke), se jmenuje Bailey a i ve skutečnosti je Pauline jeho majitelkou. (jezurka42)

 • - Mylně je seriál označován za remake dánského seriálu The Killing (od r. 2011). Scénář k Broadchurch ale jeho autor psal už od roku 2002, tedy nejméně 5 let před severským počinem. Scenarista Chris Chibnall však svůj nápad dokázal zrealizovat až o 10 let později. (jezurka42)

 • - Charlotte Rampling (Jocelyn Knight) a Marianne Jean-Baptiste (Sharon Bishop), které ve 2. sérii seriálu hrají advokátky stojící na opačných březích, si již spolu dříve zahrály ve filmu Tonyho Scotta Spy Game (2002). (jezurka42)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace