Dřív než půjdu spát

S.J. Watson (kniha)

Rowan Joffe

Ben Davis
  • pepo

Je mi záhadou ako na tak strašný scenár, ktorý ako keby vypadol z roku 94 zohnali tak dobrých hercov(7.10.2014)

Už v Kolejích osudu se ukázalo, že nový traumpaar Nicole Kidman a Colin Firth funguje. A toto je jejich druhý projekt. Příjemný komorní thriller se zajímavým rozuzlením. Někdy méně je více. Příště se na ně těším po boku Lawa ve filmu Genius.(2.7.2016)

• Flipnic

Třikrát do černého téměř by se dalo říct ... za poslední tři novější filmy, co jsem shlídl. Tedy do "černého odpadu!", řiťky, zakázaných, jinde povolených análů, kanálů taky, černé řiťky etiopského běžce a běžte s tím proboha doprdele, protože tam na to není vidět .. a nechci už o takový sračce ani slyšet ...(19.2.2015)

Zklamání. Nicole je pro mě v každém filmu ozdoba a je mi vždy velkým zážitkem koukat na její herectví ale tady tomu prvně bohužel nebylo. Snad to bylo tou rolí co měla. Firth se do své role vůbec nehodí a závěrečná pointa, kterou jsem čekal mnohem více zamotanou je také hodně slabá a jednoduchá. Slabé 3*(6.11.2015)

Námět obstojný, avšak zajímavé to začlo být až poslední půl hodinu před koncem, což zamrzí. Nicole Kidman mi zde byla velmi nesympatická, tudiž jsem jí nefandil. Filmu také velmi chybí větší komplikovanost, více zvratů a neuškodilo by i více napětí. Mělo to hold na víc. Poměrně tuctová a obyčejná záležitost. 55%(9.1.2015)