Nastala chyba při přehrávání videa.
 • M.i.k.e
  **

  jakkoliv původní Angelika patří k mému dětství,nikdy jsem nebyl její fanda a od doby kdy jsem jí viděl naposledy už uplynulo hodně vody a tudíž si s děje prakticky nic nepamatuju a tenhle remake mi nikterak žíly nerve.Bohužel ovšem novodobá verze je poměrně veliká nuda,kde se sice tu a tam něco děje,ale už jen díky nepříliš vydařenému obsazení jsem po celou dobu neměl potřebu někomu fandit a zajímat se kdo jak dopadne.Jelikož je Angelika pro mnohé nesmrtelnou klasikou,tohle beru jako krok vedle.Pro větší snesitelnost a spád by určitě pomohlo pokrácení o dobrou půl hodinku...40%(26.7.2014)

 • blackrain
  odpad!

  Nečekala jsem, že tenhle film pošlu šmahem do horoucích pekel, ale je tomu tak. Po celou dobu sledování jsem se snažila ubránit porovnávání s klasikou. Stálo mě to hodně sil. Chtěla jsem tenhle film dát až do konce. Vyšel mi z toho ale hodně podivný slepenec něčeho, ke kterému se už nechci vracet.(8.12.2014)

 • slunicko2
  ***

  Čekal jsem, že to bude propadák, což rozhodně není. Ale k čemu nová verze, je-li slabší, než ta původní? 1) Z půvabného špičkového díla žánru červené knihovny se stalo průměrné řemeslně, pravda, zručně spíchnuté dílo bez osobitosti ve stylu akčních dobrodružství, jakých vznikají stovky do roka. Jak říkají sami tvůrci: beaucoup plus rock´n´roll, plus violente, plus politique et plus moderne. Přibyl střih ve stylu videoklipů, vše je rychlé a přehledné. V didakticky vedených rozhovorech se divák vždy dopředu dozví, co se bude v nejbližších minutách dít. Zmizela romantika, pryč je tajemství. 2) Knižní předlohy jsem nečetl, srovnávám jen s pětidílnou sérií ze šedesátých let. Koment píši po zhlédnutí prvního dílu. 3) Původní Angelika je ženskost sama včetně vší naivní stylizace a čistě ženských zbraní. Její nástupkyně se chová jako sufražetka, moderní emancipovaná žena, jež je na mužích nezávislá a na této nezávislosti si zakládá. Peyrac značně zestárl a ztratil své kouzlo. Advokát Desgrez už není uhlazený a duchaplný elegán, ale zapálený bojovník za pravdu. Snad jen Sorbonne si zachoval svůj psí šarm.(28.12.2014)

 • corona
  **

  Na novej Angelike je vidieť, ako bola dobre natočená stará verzia, aj so všetkým, čo jej bolo kedy vyčítané. Novej verzii chýba baroková pompéznosť, ľahkosť, dobrodružstvo, krásne kostýmy a romantika. Hlavná predstaviteľka je možno pekná baba, je však mizerná herečka, v úvode nasadí výraz: pozor mám silný predmenštruačný syndróm, koniec dohrávala v zúfalom kŕči. Zvyšok kastingu rovnako zúfalý, Joffrey má cez 60 rokov, Nicolas čo mal byť prvý, krásny a hlavne mladý, okolo 50 rokov! V "starej" Angelike ju oslovia jej titulom možno 2x, tu sa to hemží "pani grófkou" viac ako v Sissi "Vaším veličenstvom".(9.9.2016)

 • Lucina84
  odpad!

  Sorry, ale původní klasika se nedá nahradit. Toto vážně ne! Pro mě něco takového je, jakoby to neexistovalo. Jiným slovem řečeno: TABU!(7.4.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace