Vylomeniny (TV pořad)

Soutěžní / Komedie / Reality-TV

Česko, 2013, 35 min

Konečně česká show, která je vtipná. Neoriginální nápad, ale dobře provedený. Já se doopravdy bavím. Škoda že se úkoly víceméně stále opakují. Ale zase jsou nějaké přesvědčivé. Vylomeniny jsou na dobré komerční i divácky úspěšné stezce. Ale pořád nechápu účast toho rozcuchaného blonďáka, to si mohla Prima vybrat někoho lepšího k Dejdarovy.(15.3.2013)

Narozdíl od Československo Má Talent dokázal tenhle pořad usměrnit Dejdarovo čůráctví správným směrem.(29.4.2013)

Jediný televizní pořad, na který budu koukat pravidelně :) konečně něco opravdu vtipného!(26.3.2013)

• Ainy

Kam až jsou schopni lidé zajít pro peníze ..... udělat ze sebe blázna přinejmenším půllitrem praštěného před cizími lidmi, před vlastním partnerem ... zkoušet co on vydrží ... nebavila jsem se. Jeden díl jsem chtěla vidět než budu hodnotit a jsem si jistá, že další si nepustím.(30.3.2013)

• kulyk

Tak co, šmudliku, co vykonáš za dvacku? Naser si za krk, podtrhni invalidce štokrle, obtiskni svůj řitní věnec do narozeninového dortu toho smutného pacholíčka od vedle....Dobrá, takto asi Dejdar nepřipepří, služba veřejná je holt služba veřejná a stížnosti od pobouřených kakolíků se na Radě nevyjímají dobře. A tady je první chyba. Čétéčko (vím že to sere Príma, kaňouři) prostě nenachází sílu ku kontroverzi, ať už se jeho zástupci modlí k BBC sebevíc. Máme tu další pořad, zapadající do estrádního průměru. Pro nás, degeneráty hrubšího zrnka slabota a trapná šeď, ovšem vrstvy, trsající na Edu a Šaška, se jistojistě pobaví. Chybou druhou bych si dovolil označit fakt, že evidentně není natočeno dostatečné množství materiálu, aby bylo v čem hledat perlu. Soudím dle toho, že některé ,,epizodky" jsou trapné jako má vkladní knížka.(25.3.2013)

• - Pořad je natáčen podle kanadského originálu Deal With It.  (Kolbenova)