Vylomeniny (TV pořad)

Soutěžní / Komedie / Reality-TV

Česko, 2013, 35 min

Každý rok vzniká tolik nových pořadů, které většinou končí fiaskem. A přitom mi stačí skrytá kamera, absurdní úkoly alá bublání do skleničky - a směju se od začátku do konce. Pro mě mají Vylomeniny už teď potenciál na nejlepší český pořad za poslední roky. Zatím fakt pecka.(15.3.2013)

Dejdar je klasik a Měcháček ho sympaticky doplňuje. Velice se bavím a těším se na každý další díl. Scénář jednotlivých vylomenin se dost opakuje, pořad se také dostal do širšího diváckého povědomí, takže už bude asi složitější sehnat soutěžící, ale na případné pokračování se stejnými "moderátory" se vždy ráda podívám.(6.3.2013)

Překvapivě zábavný.(1.4.2013)

Zábavný pořad, který má ovšem i slabší chvilky. Některé dvojice nejsou moc povedené. Některé zase naopak. Nejdříve jsem dal plný počet, ale to bylo zbrklé ohodnocení hned po první epizodě. Takže se musím zkrotit a hodnocení snížit na 4. I to je ovšem slušné.(22.5.2013)

• Korbitch

Naprosto nevtipné, nudné, sterilní a tupé. Ba co víc. Trapné, ubohé, skličující a.....prostě špatné.(26.5.2013)