Vylomeniny (TV pořad)

Soutěžní / Komedie / Reality-TV

Česko, 2013, 35 min

je to fajn, je to zábavný, ale ... Docela se bojím toho, že úkoly se časem stanou přespříliš jednotvárné, přeci jen i v dosavadních dílech se některé již opakovali.. Mimochodem, kdo se ještě nikdy o nějakou podobnou pitominu nevsadil? (O; a i ten PP na restaurace je snesitelnej(30.3.2013)

• Korbitch

Naprosto nevtipné, nudné, sterilní a tupé. Ba co víc. Trapné, ubohé, skličující a.....prostě špatné.(26.5.2013)

• peiton

To je neskutočnééé akých trápností sú ľudia schopný podstúpiť za pár mizerných šuštiacich bankoviek.Robiť zo seba debila v reštaurácii plnej ľudí,a hlavne pred vašou obeťou na druhej strane stola,ktorá ani len netuší o čo tu vlastne ide,je číry exhibicionizmus.A popritom ho dosť detailne sníma skrytá kamera,aby sa následne potom neskôr mohlo na jeho reakcii pobaviť celé česko a slovensko.(1.6.2013)

TV-pořad (Reality-show). Poměrně kvalitní a na české způsoby, dosti zábavný pořad v čele s duem Dejdar & Měcháček. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 75% (4*) |(15.10.2013)

Předem posílam obrovský dík uživateli Pilda17 za doporučení. Nějak mi tenhle pořad uplně uniknul. Moderátorská dvojice Dejdar a Měcháček naprosto exceluje. Osobně můžu říct že si nedokážu představit sebe v situaci soutěžících nebo jejich partnerů. Líbí se mi ale jak se lidi se svými úkoly dokážou skvěle poprat. A výrazy jejich, nic netušících partnerů... to je prostě boží. Takhle skvělej komediálně-soutěžní pořad jsme potřebovali. Originální, chytlavý a mrtě zábavný.(8.3.2013)