Vylomeniny (TV pořad)

Soutěžní / Komedie / Reality-TV

Česko, 2013, 35 min

Jediný televizní pořad, na který budu koukat pravidelně :) konečně něco opravdu vtipného!(26.3.2013)

• Allien.9

Vyzkoušejte si, kam až jste schopni zajít. Okolí si sice bude myslet, že jste se zbláznili, ale co... V rámci pořadů, kterými nás v dnešní době krmí, to zas až takové zlo není, ale že bych se na to musela dívat pravidelně, to ne.:-)(26.3.2013)

No uznávám, že je opravdu vtipné sledovat jak cizí lidé po sobě či okolí lijí pití či nějak jinak se pitvoří pro peníze... Alespoň tu vidíte, co všechno je ochoten člověk udělat pro těch pár korun. Koncept soutěže skvělý, ale vázne to na aktérech, kteří jakožto typičtí Češi toporně odříkávají své úkoly, a dělají to co jim kdo nadiktuje s malým prožitkem(rozhodně ne všichni). Jasný, nemusí se vám líbit určitý úkol, ale rozhodně není moc věrohodné, když se u toho co slyšíte v uchu začnete potutelně hihňat. Na takovou kratochvíli dobré, ale po delším sledování by mi to přišlo stejně stupidní jako šprťouchlata.(24.3.2013)

Vlastně ani nevím, proč jsem si to pustil. A vůbec toho nelituju. Asi jako plno dalších jsem byl hodně skeptický a tento pořad hodně dlouho ignoroval až jednou... 78%(30.5.2013)

Tak zpočátku mi seriál přišel velmi vtipný, později méně vtipný a dnes už se téměř nezasměju. Jedna věc se však od začátku nezměnila. Nějak nemohu přijít na chuť Tomovi Měcháčkovi. Tedy to jsem napsal hodně mírně. Neskutečně mě sere. Nicméně, je třeba si nalít čistého vína. Tento pořad jistě patří na vrcholek současné české zábavy a vedle ostatních sraček se pěkně vyjímá. Zatím zde zanechám 3*, ale pokud další díly ovládne stereotyp, tak kdoví jestli nepůjdu s hodnocením o hodně níž.(9.7.2013)