Vylomeniny (TV pořad)

Soutěžní / Komedie / Reality-TV

Česko, 2013, 35 min

Z počátku když jsem viděl upoutávku tak to zas moc nestálo a nelákalo, ale po zhlédnutí se celkem těším na další pokračování. Je to celkem silný kafe a sledování je dosti napínavé a drsné. Já bych na to nervy neměl. Prozatím na slušné čtyři za poměrnou zábavu pořadu. Pro 20 000,- Kč jsou lidi schopni všeho. / Viděné epizody z 1 série *16.dílů / Sleduji 2 sezónu ( Hodnocení: 7/10)(2.4.2013)

• honajz

Kdyby ty úkoly aspoň byly vtipné... Zameč jako koza, plácni servírku po zadku, polej ho pivem, řekni své holce, že máš nemanželské dítě... Kolikrát si člověk řekne, že to ten protějšek nemusí rozchodit, a to ani po prozrazení toho, že se to natáčelo jako fór. Dělat ze sebe blba před celým národem debila pro možných dvacet tisíc. Neříkám, kdyby ty úkoly byly skutečně nějak vtipné, ale některé jsou urážlivé, některé za hranou jakékoliv slušnosti i vtipu, fakt mi to směšné nepřišlo.(31.3.2016)

Je to podle mě fakt vtipný..ale 20 tisíc se mi zdá docela málo...:)(10.5.2013)

Že by po dlouhé době zábavný český pořad?Snad to vydrží, tenhle autentický humor mám hodně rád :)(11.3.2013)

• Tommassi3

Další z nekonečné řady průjmových reality show rozhodně nestaví vůbec na originálnosti, navíc tohle rozhodně není můj šálek čaje.. Tento způsob zábavy se mi zdá poněkud nešťastným !! ;) Místy mě sledování tohoto pořadu opravdu bolelo, i když uznávám, že mnohdy až tragicky trapné scénky a jejich neojedinělá (ne)eskalace v nejvyšší možné míře závisí jak na výběru soutěžícího a potažmo i jeho schopnosti improvizace, tak samozřejmě i jeho parťáka.. Nikterak prudce zábavní Martin Dejdar s Tomášem Měcháčkem také často střídají lépe vymyšlené úkoly s těmi hloupějšími, nejsou mi nijak zvlášť sympatičtí a jejich škodolibé ohňostroje posměchu mě osobně dost iritují.. Dobrá, přátelé, podívejme se potisící znovu, co všechno jsou někteří jedinci schopni udělat pro peníze..(8.4.2013)