Vylomeniny (TV pořad)

Soutěžní / Komedie / Reality-TV

Česko, 2013, 35 min

• kulyk

Tak co, šmudliku, co vykonáš za dvacku? Naser si za krk, podtrhni invalidce štokrle, obtiskni svůj řitní věnec do narozeninového dortu toho smutného pacholíčka od vedle....Dobrá, takto asi Dejdar nepřipepří, služba veřejná je holt služba veřejná a stížnosti od pobouřených kakolíků se na Radě nevyjímají dobře. A tady je první chyba. Čétéčko (vím že to sere Príma, kaňouři) prostě nenachází sílu ku kontroverzi, ať už se jeho zástupci modlí k BBC sebevíc. Máme tu další pořad, zapadající do estrádního průměru. Pro nás, degeneráty hrubšího zrnka slabota a trapná šeď, ovšem vrstvy, trsající na Edu a Šaška, se jistojistě pobaví. Chybou druhou bych si dovolil označit fakt, že evidentně není natočeno dostatečné množství materiálu, aby bylo v čem hledat perlu. Soudím dle toho, že některé ,,epizodky" jsou trapné jako má vkladní knížka.(25.3.2013)

Jediný televizní pořad, na který budu koukat pravidelně :) konečně něco opravdu vtipného!(26.3.2013)

Zábavný pořad, který má ovšem i slabší chvilky. Některé dvojice nejsou moc povedené. Některé zase naopak. Nejdříve jsem dal plný počet, ale to bylo zbrklé ohodnocení hned po první epizodě. Takže se musím zkrotit a hodnocení snížit na 4. I to je ovšem slušné.(22.5.2013)

• tuntavala

Kvuli penezum.(14.4.2013)

Předem posílam obrovský dík uživateli Pilda17 za doporučení. Nějak mi tenhle pořad uplně uniknul. Moderátorská dvojice Dejdar a Měcháček naprosto exceluje. Osobně můžu říct že si nedokážu představit sebe v situaci soutěžících nebo jejich partnerů. Líbí se mi ale jak se lidi se svými úkoly dokážou skvěle poprat. A výrazy jejich, nic netušících partnerů... to je prostě boží. Takhle skvělej komediálně-soutěžní pořad jsme potřebovali. Originální, chytlavý a mrtě zábavný.(8.3.2013)

• - Pořad je natáčen podle kanadského originálu Deal With It.  (Kolbenova)