Co je doma, to se počítá (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 2013, 40 min

Jiří Mádle

• Coleator

Stupiditu této soutěže ještě umocňuje odporná Sandra Pogodová...(28.8.2013)

• MikeCool

TV-pořad (Soutěž). | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 15% (odpad!) |(19.10.2013)

• Psychopat no.8

Ta pointa by nebyla zlá,tedy vyhrát lepší,nebo prohrát horší i lepší.Sandra je snad nejhorší moderátor,kterého jsem viděl.Ale párkrát jsem viděl ,že za ty své spotřebiče dostali nové,ale horší.Jinak ty otázky jsou divné,ale obyčejné.I tak je to jeden z nejhorších pořadů,co jsem kdy viděl.(24.8.2013)

• LiborGondek

Blbější soutěž jsem dlouho neviděl. Přijdou, když nemáš štěstí na otázky, tak ti vybílí byt a jdou dál. No, to je teda opravdu výhra...(30.5.2013)

• dandislav1991

asi jsme videl blbej dil. ale bez naboje a vyhry taky nic moc.(29.3.2013)

• lubospoti

Jedna ze nejhorších vědomostních soutěží. Bez napětí, které moderátor nedokáže vytvořit, i když se snaží (povětšinou marně a trapně).(15.4.2013)

• PetrKai

Něco jako "Můžeme dál?" na ČT. Tam to nemělo sledovanost, tak tu soutěž šoupli na Barrandov, a ten z toho udělal ještě větší paskvil.(21.4.2013)

• Aidina

Soutěž ve stylu "Nechci slevu zadarmo". A ty soutěžní otázky, nepřipravoval to náhodou taky CERMAT o prázdninách?(21.5.2013)

• Havala

Krom blbého moderátora a blbých pravidel mě celkem vědomostní soutěže baví. Hodně rodin je nesoudných a z toho rezultují i jejich neúspěchy.(9.4.2013)

• Anteia

Někdy mi to připadalo spíš, že za staré krámy dostali nové krámy aneb výrobky z teleshoppingu. Ale tak když se někdo opravdu doma nudí, tak proč si je domů nepozvat a nezahrát si o nějaký ten paskvil. Avšak k sledování to není zrovna nejlepší volba a to už jenom kvůli těm moderátorům! A s těmi otázkami se taky příliš nepárali.(24.8.2013)

• lachyman

Exekuce v přímém přenosu s možností i něco malého vyhrát :D(16.6.2013)

• Mitch196156

1 Hvězda za to, že si soutěžící musí uvědomit váhu svého rozhodnutí. Není to soutěž jako každá jiná, myšleno ve stylu: "Tak mě vybrali do soutěže, kde mohu vyhrát 10 milionů, ale neztratím nic." Ti kteří přijdou o svoji televizi, spotřebič nebo mobil jdou do toho s tím, že je vysoká šance že to prohrajou. Čím hodnotnější předmět, tím těžší otázka. Nemohu souhlasit s tím, že tam jsou jen lehké otázky. ................ Abych tento pořad jen neobhajoval. Jde v tom o lidi, pokud jsou tak hloupí, že se chtějí ztrapnit před kamerou, že chtějí prohrát svoji žehličku nebo televizi, tak právě pro ně je "Co je doma, to se počítá." Pokud se člověk účastní takovéhle soutěže a vybere si nápovědu internet, tak proč během té minuty jde teprve zapnout počítač a pak se divit, že sotva se zapne,tak musí odpovědět. Nebo, když se přihlásím, tak předpokládám že využiju i nápovědu v encyklopedii.. Tak proč si doháje nepůjčí po známých nebo v knihovně knihy s různými tématy. Ti soutěžící mi připadají jako ti co si půjčí peníze s vysokým úrokem a pak se diví, že z půjčených 500 000,- splatí přes milion, ale hlavně že jsou všichni blbý a ubližujou jim. .................. Tento pořad ukazuje čistou lidskou hloupost a proto si zaslouží hvězdu.(19.8.2013)

• JARDAHONDA

Kýč jako "prase"(17.8.2013)