poster

Co je doma, to se počítá (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 2013, 40 min

Režie:

Jiří Mádle

Komentáře uživatelů k filmu (14)

 • Coleator
  odpad!

  Stupiditu této soutěže ještě umocňuje odporná Sandra Pogodová...(28.8.2013)

 • MikeCool
  odpad!

  TV-pořad (Soutěž). | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 15% (odpad!) |(19.10.2013)

 • Psychopat no.8
  odpad!

  Ta pointa by nebyla zlá,tedy vyhrát lepší,nebo prohrát horší i lepší.Sandra je snad nejhorší moderátor,kterého jsem viděl.Ale párkrát jsem viděl ,že za ty své spotřebiče dostali nové,ale horší.Jinak ty otázky jsou divné,ale obyčejné.I tak je to jeden z nejhorších pořadů,co jsem kdy viděl.(24.8.2013)

 • LiborGondek
  odpad!

  Blbější soutěž jsem dlouho neviděl. Přijdou, když nemáš štěstí na otázky, tak ti vybílí byt a jdou dál. No, to je teda opravdu výhra...(30.5.2013)

 • dandislav1991
  *

  asi jsme videl blbej dil. ale bez naboje a vyhry taky nic moc.(29.3.2013)

 • lubospoti
  *

  Jedna ze nejhorších vědomostních soutěží. Bez napětí, které moderátor nedokáže vytvořit, i když se snaží (povětšinou marně a trapně).(15.4.2013)

 • PetrKai
  odpad!

  Něco jako "Můžeme dál?" na ČT. Tam to nemělo sledovanost, tak tu soutěž šoupli na Barrandov, a ten z toho udělal ještě větší paskvil.(21.4.2013)

 • Havala
  *

  Krom blbého moderátora a blbých pravidel mě celkem vědomostní soutěže baví. Hodně rodin je nesoudných a z toho rezultují i jejich neúspěchy.(9.4.2013)

 • Aidina
  odpad!

  Soutěž ve stylu "Nechci slevu zadarmo". A ty soutěžní otázky, nepřipravoval to náhodou taky CERMAT o prázdninách?(21.5.2013)

 • lachyman
  *

  Exekuce v přímém přenosu s možností i něco malého vyhrát :D(16.6.2013)

 • lordstanley
  odpad!

  To je něco mnohem horšího než odpad! Nejtrapnější soutěž, co jsem kdy viděl. Ti lidé, co se tam hlásí, asi také nebudou moc nejchytřejší. Nejtrapnější pasáž této soutěže je soutěž v ulicích, či jak to nazvat. Jak může někdo vsadit do soutěže mobil či cokoliv hodnotnějšího, s vědomím, že to může prohrát, když odpoví 2 otázky ze tří špatně. Navíc když ve hře je nějaká trapná sekačka z Lidlu a ještě to nabízí lidem z paneláku, kteří asi těžko mají zahradu. A ty otázky.... Pokud někdo vsadí do hry něco nehodnotného, tak dostane lehké otázky, na které dokáže odpovědět prvňák. Pokud však vsadí něco hodnotnějšího, třeba mobil, tak dostane mnohem těžší otázky. A ještě si vybírají bezdomovce, nebo nějaké pobudy z hospody. Oba "moderátoři", jsou podle mého ti nejtrapnější, co jsem kdy viděl. Naprosto nezáživní, snaží se být vtipní, ale vůbec nejsou, trapné řeči, prostě hrůza. A samotná soutěž v domácnosti je totální blbost. Můžete si najít odpověď na otázky na internetu, kdyby to s vaší inteligencí šlo z kopce. Máte na to minutu, přitom ty otázky jsou tak jednoduché, že jenom blbec by si je hledal na internetu. Ale zas někomu to vadit nemusí, že ty otázky jsou tak jednoduché, alespoň máte větší šanci něco vyhrát. A to ještě stačí odpovědět pouze na dvě otázky z tří. To podle mě ztrácí to napětí soutěže, protože je jasný, že to ti soutěžící vyhrají a možná proto sází do soutěže třeba televize a podobné věci s vědomím, že to můžou prohrát, když neodpoví správně, protože vědí, že to je jednoduché. A navíc celá soutěž je absolutně nahraná předem jak ze strany moderátora(ky), tak ze strany soutěžící. Všichni už prostě vědí předem, podle pokynů, co mají říkat. Třeba když si soutěžící přeje sekačku, ale přitom jakoby neví, jestli se o ní doopravdy hraje. A pak najednou strašná náhodička, že ji zrovna mají a ona hraje strašně překvapenou. Viděl jsem tři díly a pokaždý se tam hrálo o zahradní techniku, přístroje, či jiné podobné věci na zahradu. Mohli by do soutěže vložit taky jiné ceny, než pořád nějaký věci na zahradu. Aspoň by ta soutěž byla trochu záživnější. Prostě hnus, už to nechci nikdy vidět.(6.7.2013)

 • Mitch196156
  *

  1 Hvězda za to, že si soutěžící musí uvědomit váhu svého rozhodnutí. Není to soutěž jako každá jiná, myšleno ve stylu: "Tak mě vybrali do soutěže, kde mohu vyhrát 10 milionů, ale neztratím nic." Ti kteří přijdou o svoji televizi, spotřebič nebo mobil jdou do toho s tím, že je vysoká šance že to prohrajou. Čím hodnotnější předmět, tím těžší otázka. Nemohu souhlasit s tím, že tam jsou jen lehké otázky. ................ Abych tento pořad jen neobhajoval. Jde v tom o lidi, pokud jsou tak hloupí, že se chtějí ztrapnit před kamerou, že chtějí prohrát svoji žehličku nebo televizi, tak právě pro ně je "Co je doma, to se počítá." Pokud se člověk účastní takovéhle soutěže a vybere si nápovědu internet, tak proč během té minuty jde teprve zapnout počítač a pak se divit, že sotva se zapne,tak musí odpovědět. Nebo, když se přihlásím, tak předpokládám že využiju i nápovědu v encyklopedii.. Tak proč si doháje nepůjčí po známých nebo v knihovně knihy s různými tématy. Ti soutěžící mi připadají jako ti co si půjčí peníze s vysokým úrokem a pak se diví, že z půjčených 500 000,- splatí přes milion, ale hlavně že jsou všichni blbý a ubližujou jim. .................. Tento pořad ukazuje čistou lidskou hloupost a proto si zaslouží hvězdu.(19.8.2013)

 • Anteia
  odpad!

  Někdy mi to připadalo spíš, že za staré krámy dostali nové krámy aneb výrobky z teleshoppingu. Ale tak když se někdo opravdu doma nudí, tak proč si je domů nepozvat a nezahrát si o nějaký ten paskvil. Avšak k sledování to není zrovna nejlepší volba a to už jenom kvůli těm moderátorům! A s těmi otázkami se taky příliš nepárali.(24.8.2013)

 • JARDAHONDA
  odpad!

  Kýč jako "prase"(17.8.2013)