* za moment s otcem, * za závěr a * za něco, co teď nedovedu popsat.(28.4.2014)

• NinadeL

Byl jednou jeden formální experiment, město Plzeň a žádný obsah. Michal Samir to celé zamíchal, protřepal a pak se podivil, že si tím zavřel dveře. #finaleplzen(14.5.2015)

Kreténistické postavy, prázdné dialogy a v podstatě ne-existující děj. Jenže ono to ani nevadí, i tak jsem se bavil, má to atmosféru (noční Plzeň!), hrozně zábavné střípky divných existencí (čtení na literárním večeru, na programu Markýz de Smutek!), což v kombinaci s natáčením na jeden zátah (i když v reálu je jich víc) působí svěže a zajímavě. Hledat tu nějaké pokusy o "generační výpověď" nebo hluboký art je zbytečné, já se bavil, víc nechci. Howgh.(22.2.2015)

• Hunt

kromě zajímavosti, že snímek působí, jako by byl natočen na jeden záběr, tak je obsahově dost prázdný a je únavné to jen dokoukat.(18.8.2015)

• 6thSun

Tahle forma nestřihů je dnes už úplně o ničem, kromě dokazování autorů sobě sama, že na to maj. Mě to ale neskutečně ruší a smutnou pravdou zůstává, že je oné formě vše podřízeno a na hercích je to prostě znát, ať se snažej, jak chtěj. Navíc tam jsou digitální zásahy, takže nakonec je to stejně trochu lež. Zajímalo by mě taky, kdyby autoři měli po ruce opravdu dobrý scénář, jestli by pořád experimentovali se střihem.(19.10.2014)