Stroj

Velká Británie, 2013, 90 min

Caradog W. James

Tom Raybould

John Giwa-Amu

Byl znát menší rozpočet, ale jinak poctivá filmarina s dobrým příběhem a herci dvou ústředních úloh.(8.10.2014)

Jen 52%, to jako vážně? A přitom dostává divák za málo peněz hodně atmosférickou pecku s originálně zvláštním střihem, luxusní minimalistickou hudbou a na seriálové herce velmi slušnými hereckými výkony. A to jedle mého názoru opravdu hodně muziky! Minimalismus tomuhle filmu vyloženě svědčí, prostředí opravdu působí hrozivě reálně a i ta trocha CGI vůbec nic nekazí. Originální je i čas a místo zasazení, byť uznám, že scénář jisté rezervy určitě má. Ale ta studená bezútěšná atmosféra, ta prostě nemá chybu!(25.4.2016)

• Malarkey

Celou dobu, co jsem tento film sledoval, jsem si říkal, že i když je to vlastně strašný, pořád musím ocenit ty nadšence, co se do toho pustili. Po hodině jsem ale stagnoval, smutně jsem uznal, že tohle je sračka a následně jsem přepnul na daleko přívětivější program. Taxikář od Scorseseho. Ten má sice stejně náročné téma, ale dokáže ho odprezentovat daleko lépe, než tvůrci tohoto paskvilu, který sice má nápad, ale odvyprávěn je hodně špatně a ještě k tomu nepřinese nic nového na zamyšlení.(10.6.2014)

• cariada

Já se u toho docela dost nudil, navíc k tomu ten robotí hlas a děj dost slabý. Prostě roboti by neměli myslet, jinak to s lidstvem dopadne špatně, stejně jako tenhle film.(12.4.2015)

• Johnny.ARN

Strašne nepodarená napodobenina Robocopa. 1 z 5(16.6.2014)