poster

Stroj

 • Velká Británie

  Machine, The

 • Slovensko

  Umelá inteligencia

Sci-Fi / Thriller

Velká Británie, 2013, 90 min

Scénář:

Caradog W. James

Hudba:

Tom Raybould

Producenti:

John Giwa-Amu
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LiVentura
  ****

  Byl znát menší rozpočet, ale jinak poctivá filmarina s dobrým příběhem a herci dvou ústředních úloh.(8.10.2014)

 • JohnCZ
  ****

  Jen 52%, to jako vážně? A přitom dostává divák za málo peněz hodně atmosférickou pecku s originálně zvláštním střihem, luxusní minimalistickou hudbou a na seriálové herce velmi slušnými hereckými výkony. A to jedle mého názoru opravdu hodně muziky! Minimalismus tomuhle filmu vyloženě svědčí, prostředí opravdu působí hrozivě reálně a i ta trocha CGI vůbec nic nekazí. Originální je i čas a místo zasazení, byť uznám, že scénář jisté rezervy určitě má. Ale ta studená bezútěšná atmosféra, ta prostě nemá chybu!(25.4.2016)

 • Malarkey
  *

  Celou dobu, co jsem tento film sledoval, jsem si říkal, že i když je to vlastně strašný, pořád musím ocenit ty nadšence, co se do toho pustili. Po hodině jsem ale stagnoval, smutně jsem uznal, že tohle je sračka a následně jsem přepnul na daleko přívětivější program. Taxikář od Scorseseho. Ten má sice stejně náročné téma, ale dokáže ho odprezentovat daleko lépe, než tvůrci tohoto paskvilu, který sice má nápad, ale odvyprávěn je hodně špatně a ještě k tomu nepřinese nic nového na zamyšlení.(10.6.2014)

 • cariada
  *

  Já se u toho docela dost nudil, navíc k tomu ten robotí hlas a děj dost slabý. Prostě roboti by neměli myslet, jinak to s lidstvem dopadne špatně, stejně jako tenhle film.(12.4.2015)

 • Johnny.ARN
  *

  Strašne nepodarená napodobenina Robocopa. 1 z 5(16.6.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace