poster

Láska v oblacích

 • Francie

  Amour et turbulences

 • USA

  Love Is in the Air

Romantický

Francie, 2013, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • claudel
  ****

  Hlavní předpoklad pro úspěch tohoto filmu spočívá ve fyzické atraktivitě hlavních představitelů a to Ludivine a Nicolas splňují na sto jedna procent. Jejich jiskření je uvěřitelné, příjemně se na ně dívá a mohou být spokojeni jak mužstí, tak ženští diváci. Stopáž je přesně úměrná žánru, na žádné zbytečnosti není čas ani prostor. Odlehčená a příjemná komedie, která představuje navíc zářný příklad mezi francouzským a americkým pojetím, zvláště na konci. Dobrá zábava na jakýkoli večer.(25.12.2015)

 • BOURQUE
  **

  Nenáročná komédia z Francúzka, ktorá však obsahuje príliš mnoho klišé momentov a „neoriginálnych“ riešení. Scenár v podstate neobsahuje extra vtipné momenty. PS: L. Sagnier je v pohode a je veľmi atraktívna. Osobné hodnotenie: 65% (**) (12.11.2014)

 • Rihan
  **

  Tento způsob francouzské romantiky není můj šálek kávy. Film mě nudil.(3.1.2016)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Jak se vzruší, přestanou myslet. Krev nezvládne zásobovat mozek a ocas najednou." Takže je nám vše odpouštěno, když za to nemůžeme? Ne, není a to je dobře, protože my občas víme, co děláme. I takový čtrnáctidenní obšourník Antoine ví, co činí, ale stíhací žárlivce Julii se to těžko vysvětluje. Já jsem samozřejmě oběma fandil, aby se k sobě vrátili a to zejména z důvodu, aby nezkazili život někomu normálnímu. Mně totiž tato letadlová romance dvou divných lidí moc neseděla, protože humor v ní zajišťoval jen steward Arthur a Juliina matka, přičemž mne pobavily hlavně prostřihy, ve kterých hrdinové občas vychází z jiných dveří, než do kterých vstoupili. A taky Antoinův harém nebyl k zahození.(23.4.2016)

 • Johnny.ARN
  ***

  Príjemné, milé, vtipné. Keď sa dvaja rozídení stretnú po dlhšom čase v uzavretom priestore, môže to dopadnúť všelijako. Je to ako v tom vtipe, že hádka so ženou je ako koncert slávnej kapely. Najskôr novinky a potom staré, osvedčené hity. Ale oni si to vydiskutovali, za pozorného načúvania ostatných prísediacich. Ako vravím, dá sa to zniesť dokonca a človek sa občas aj schuti uchechtne. A ani Sagnier nebola na zahodenie. 3 z 5(16.1.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace