Láska v oblacích

Love Is in the Air

Romantický

Francie, 2013, 96 min

• BOURQUE

Nenáročná komédia z Francúzka, ktorá však obsahuje príliš mnoho klišé momentov a „neoriginálnych“ riešení. Scenár v podstate neobsahuje extra vtipné momenty. PS: L. Sagnier je v pohode a je veľmi atraktívna. Osobné hodnotenie: 65% (**) (12.11.2014)

• Rihan

Tento způsob francouzské romantiky není můj šálek kávy. Film mě nudil.(3.1.2016)

• Silvi_

Myslím, že tohle je přesně ten typ filmu, kvůli kterému slečny považují ty své nadutce za neromantické dobytky. Velice nepravděpodobný příběh, přesto - zahřál u srdce.(17.7.2016)

45% - komentář 20ti slovy: Vlastně celý děj je popsaný v "obsahu filmu", pak už jenom přichází vyprávění, jak se dva potkali, chodili a rozešli. Oddychovka.(17.8.2016)

"Jak se vzruší, přestanou myslet. Krev nezvládne zásobovat mozek a ocas najednou." Takže je nám vše odpouštěno, když za to nemůžeme? Ne, není a to je dobře, protože my občas víme, co děláme. I takový čtrnáctidenní obšourník Antoine ví, co činí, ale stíhací žárlivce Julii se to těžko vysvětluje. Já jsem samozřejmě oběma fandil, aby se k sobě vrátili a to zejména z důvodu, aby nezkazili život někomu normálnímu. Mně totiž tato letadlová romance dvou divných lidí moc neseděla, protože humor v ní zajišťoval jen steward Arthur a Juliina matka, přičemž mne pobavily hlavně prostřihy, ve kterých hrdinové občas vychází z jiných dveří, než do kterých vstoupili. A taky Antoinův harém nebyl k zahození.(23.4.2016)

• - Na večierku žiada slečna svojho priateľa, aby jej priniesol kabát. Pritom drží lístok od šatne v ľavej ruke, ale po strihu ho už má v pravej. (Johnny.ARN)