Láska v oblacích

Love Is in the Air

Romantický

Francie, 2013, 96 min

• Rihan

Tento způsob francouzské romantiky není můj šálek kávy. Film mě nudil.(3.1.2016)

Hlavní předpoklad pro úspěch tohoto filmu spočívá ve fyzické atraktivitě hlavních představitelů a to Ludivine a Nicolas splňují na sto jedna procent. Jejich jiskření je uvěřitelné, příjemně se na ně dívá a mohou být spokojeni jak mužstí, tak ženští diváci. Stopáž je přesně úměrná žánru, na žádné zbytečnosti není čas ani prostor. Odlehčená a příjemná komedie, která představuje navíc zářný příklad mezi francouzským a americkým pojetím, zvláště na konci. Dobrá zábava na jakýkoli večer.(25.12.2015)

• Silvi_

Myslím, že tohle je přesně ten typ filmu, kvůli kterému slečny považují ty své nadutce za neromantické dobytky. Velice nepravděpodobný příběh, přesto - zahřál u srdce.(17.7.2016)

Príjemné, milé, vtipné. Keď sa dvaja rozídení stretnú po dlhšom čase v uzavretom priestore, môže to dopadnúť všelijako. Je to ako v tom vtipe, že hádka so ženou je ako koncert slávnej kapely. Najskôr novinky a potom staré, osvedčené hity. Ale oni si to vydiskutovali, za pozorného načúvania ostatných prísediacich. Ako vravím, dá sa to zniesť dokonca a človek sa občas aj schuti uchechtne. A ani Sagnier nebola na zahodenie. 3 z 5(16.1.2016)

Ano, kombinace romantiky a francouzského filmu je pro mě téměř vždy sázka na jistotu. Nevím, čím to je, ale francouzké romanťárny jsou něčím specificky zvláštní a krásné (u tohoto filmu nevidím žádnou vyjímku). A absolutní plus je pro mě krásný a charismatický herec v hlavní roli.(14.9.2016)