Láska v oblacích

Love Is in the Air

Romantický

Francie, 2013, 96 min

• dopita

Tak jsem si říkal, že romanťák v letadle by nemusel bejt vůbec špatná volba. Doufal jsem ve výživnou konverzačku odehrávající se v devíti kilometrech (ve dvoupatrovým Airbusu a380 kterej je můj oblíbenej, bže jsem v něm letěl) a ono prd. Film je plnej flashbacků, páč oba hrdinové místo toho, aby se vtipně dohadovali a tím pádem sbližovali tak neustále vzpomínaj na to, jak se kdysi seznámili, jak spolu chodili a jak se rozešli, takže v letadle se film odehrává pouze minimálně a výsledkem je podprůměrná romantická břečka s nechutně nesympatickou titulní dvojicí. Jestliže jediným kladem filmu jsou odhalený kozy Lily Saletové, je něco špatně.(6.1.2016)

• BOURQUE

Nenáročná komédia z Francúzka, ktorá však obsahuje príliš mnoho klišé momentov a „neoriginálnych“ riešení. Scenár v podstate neobsahuje extra vtipné momenty. PS: L. Sagnier je v pohode a je veľmi atraktívna. Osobné hodnotenie: 65% (**) (12.11.2014)

"Jak se vzruší, přestanou myslet. Krev nezvládne zásobovat mozek a ocas najednou." Takže je nám vše odpouštěno, když za to nemůžeme? Ne, není a to je dobře, protože my občas víme, co děláme. I takový čtrnáctidenní obšourník Antoine ví, co činí, ale stíhací žárlivce Julii se to těžko vysvětluje. Já jsem samozřejmě oběma fandil, aby se k sobě vrátili a to zejména z důvodu, aby nezkazili život někomu normálnímu. Mně totiž tato letadlová romance dvou divných lidí moc neseděla, protože humor v ní zajišťoval jen steward Arthur a Juliina matka, přičemž mne pobavily hlavně prostřihy, ve kterých hrdinové občas vychází z jiných dveří, než do kterých vstoupili. A taky Antoinův harém nebyl k zahození.(23.4.2016)

Príjemné, milé, vtipné. Keď sa dvaja rozídení stretnú po dlhšom čase v uzavretom priestore, môže to dopadnúť všelijako. Je to ako v tom vtipe, že hádka so ženou je ako koncert slávnej kapely. Najskôr novinky a potom staré, osvedčené hity. Ale oni si to vydiskutovali, za pozorného načúvania ostatných prísediacich. Ako vravím, dá sa to zniesť dokonca a človek sa občas aj schuti uchechtne. A ani Sagnier nebola na zahodenie. 3 z 5(16.1.2016)

• Silvi_

Myslím, že tohle je přesně ten typ filmu, kvůli kterému slečny považují ty své nadutce za neromantické dobytky. Velice nepravděpodobný příběh, přesto - zahřál u srdce.(17.7.2016)