Když to Veronica Mars před lety zabalila, nejeden dívčí pokoj zachvátilo zoufalství a slzy. Děj filmu se odehrává deset let po skončení stejnojmenného seriálu. Domov se ozývá a hlavní hrdinka bude muset volit mezi osobním a profesním životem. A my tu máme solidní dárek. Původní seriál není potřeba dopodrobna znát. Scénáristé netlačí na pilu, prostě jen přináší průměrně napínavý a stejně průměrně (ne)komplikovaný případ, který musí naše blonďatá, cynická, krásná, jízlivá a drzá hrdinka vyřešit. Prostě chytrá oddechová zábava, kterou zdobí svižné a vtipné dialogy. Kristen Bell vůbec nezapadá do té průměrné seriálové škatulky, do které ji leckdo cpe.(25.4.2014)

Objektivně za 3*. Ale ten sentiment a nostalgie. To mi prostě nedá. Pro fanoušky seriálu naprostá nutnost, ostatní asi film zas tolik nezaujme. We used to be friends, a long time ago, we used to be friends...(17.4.2014)

Inu, co dělalo seriál Veronica Mars dílem zábavným a vcelku koukatelným - tedy ironické průpovídky přemoudřelé teenagerky, to už je u té třicítky jaksi vyčpělé. Sice ne úplně, ale ten nabroušený komentovací drive jede tak na půl plynu - občas zábavně, občas nikoliv. Dějově ... asi jako jeden prodloužený díl, toliko velmi útrpné a pomalé. Fanoušek se dočká všech výraznějších postav ze seriálu, je to taková odměna za čekání. Ale upřímně: v rámci samostatně stojícího filmu je to dost špatné. Jenom z nostalgie dávám o jednu hvězdičku více! 50%.(29.1.2015)

Seriál jsem nesledoval, resp. jsem viděl pouze pár dílů. Přesto se mi film líbil a znalost seriálu není vůbec nutná, základní vazby mezi postavami se dozvíte s filmu a víc není potřeba. Kristen Bell skvělá, děj a zápletka taky v pohodě. Líbilo se.(3.6.2014)

Krásne spomienky na časy,keď som sledovala Veronicu Marsovú,skvelý prípad,pre film sa hodí a vrátenie všetkých starých postáv je veľmi príjemné pre fanúšika :) Logan je best!!(17.3.2014)