playboxguest

Zatímco jednička se víc orientovala na filmy vyobrazených herců, dvojka už se zúčastněnými herci paroduje kousky, v nichž se objevili jiné tváře, takže ústup dolů, ale na druhou stranu jsem se pobavila nad několika fórky v čele s "Vypusťte Tatuma" a konečně se někdo taky pokusil zfilmovat tetris, že... :-) ()

kingik

Těžko odhadovat, kam by film směřoval, kdyby mu byla dopřána delší stopáž. Jimmy Kimmel z pozice showmana se rád vyžívá, když se celebrity, a že jich je tady pěkná řádka, dostanou do situací, kdy si ze sebe tropí legraci nebo se postaví čelem k tomu, když si z nich někdo utahuje, případně je uráží. Jeho show, ve které celebrity na kameru čtou urážlivé výroky z tweeteru na jejich adresu, je v tomhle ohledu peprnější a pikantnější. Tady lze být spokojený především s výskytem známých herců, kteří se v rovině parodie pitvoří v parodii na vše možné, která nedává příliš smysl, a v podstatě ani prostor zaujat více, než na pár vteřin, než se ta "ulítlá" a neorganizovaná směsice přežene. Anebo ještě jinak: Andrew Fisher alias Jimmy Kimmel není až tak zkušený režisér a už vůbec ne dobrý herec, aby na cca sedmiminutové ploše dokázal natočit mimořádně zábavnou krátkometrážní parodii na katastrofické filmy říznutou hororem i comicsem, a já nevím čím vším ještě, a ještě chtít po něm, aby byl vtipný, dal tomu řád, smysluplnost a nakonec, aby to celé perfektně skloubil dohromady, aby to mělo tu správnou funkčnost. Něco z toho vyšlo výborně, a něco naopak přebývá, ale to není až taková katastrofa. Výsledný dojem je sice splácaný, ale autora podezřívám, že tak činil záměrně a byl příčetný. Mé hodnocení: 60% ()

Frajer42 odpad!

Ve srovnání s prvním dílem je tohle opravdu ten nejzářivější diamant. Opět mě potěšila pouze ta hovadina s Damonem, kde konečně vyplula na povrch jeho sexuální orientace. Zbytek je ještě o tři řády blbější, než tomu bylo v jedničce. Dále ve srovnání s jedničkou, razantně ubylo známých tváří, které byly nahrazeny totálně neznámými idioty, což člověka taky rozhodně nepotěší. První díl měl 9 minut, tento díl má 7 minut. Pokud tento trend bude pokračovat, tak první koukatelný díl by měl mít číslo 6. Hodnotím opět odpadem. Stejně by měl hodnotit každý člověk, který inteligenčně převyšuje pštrosa. ()

nash.

Když v Hollywoodu uspějete, není nic lepšího než svůj úspěch znehodnotit pokračováním. A jak řekl, tak Kimmel udělal. Pokračování už není tak dobré, svižné ani vtipné, ale stále se tu najde několik momentů, které mě upřímně rozesmály. I když nejsou nijak převratné či novátorské. Ať už je to táta Buttler, Cranstonův pianista, Krasinského hrdina zrozený z tragédie nebo Vypusťte Tatuma!. ()

korbitch22

Koncentrovaná trapnost na druhou.Je mi jasný, že to je takhle naschvál, bohužel to prostě není vtipné.Jednička byla zoufalost a dojka je úplně stejná.Kurva s tolika herci by se dalo udělat tolika věcí.Hollywood už definitivně neumí parodie.Ještě, že žijí Wayansové.15% za Motion capture Matta Damona. ()

JASON_X

Taky u tohohle pokračování jsem se nejen opět nezasmál, ale navíc ani nepousmál... Trapné, nevtipné, sterilní. ()

Caszidy

Tak to se nepovedlo. První počin Jimmyho Kimmela měl vyvážený poměr dobrých a trapných vtipů, ale zde už to bohužel přehnal. Jednu hvězdu nechávám za "release the Tatum!" ()

MikO_NR_1909

Skutočne, nie v malom rozsahu to charakterizuje všetku tú povrchnú a lacnú komercializáciu, ktorá v Amerike letí. Že ohúriť sa dá len grafikou, hláškami, bleskurýchlym strihom a škandálmi. Pretože divák by zrejme zaspal od nudy :) ()

kaylin

Už to není tak originální nápad jako v prvním případě, ale potěší, že je to o něco kratší a navíc se zde objevují další herci. Nápad na film je celkově zajímavější a celistvější, místy je to i opravdu vtipné, ale hlavně ve chvíli, kdy máte k těm americkým celebritám vztah. A já ho očividně mám. ()