V současné adaptaci slavné hry Langstona Hughese se dospívající chlapec Langston vydává na vánoční prázdniny do New Yorku, kam ho poslala jeho matka. Svátky má strávit daleko od Baltimoru se vzdálenými příbuznými - s reverendem Conellem Cobbsem a jeho ženou Arethou. Langston nemyslí na nic jiného než na to, jak se vrátit zpátky domů. Díky novým přátelům a malému zásahu shůry však objeví skutečný význam rodiny, víry a odpuštění. (HBO Europe)

Z natáčení 2 - Angela Bassett, Kasi Lemmons, Mary J. Blige, Nas, Tyrese Gibson, Jennifer Hudson, Forest Whitaker

BOURQUE

Slušný príbeh ako aj celá koncepcia (pesničky+spev). Avšak to celé ako film sa nedokáže dostať sa na takú úroveň, akú by mal. Škoda, že príležitosť nebola využitá! Osobné hodnotenie: 68% (**) ()

Mishqo

To bol film? Skôr zlátanina niekoľkých černošských pesničiek, všetkých černošských stereotypov a nejakých tých náboženských blábolov. Ani tie pesničky nestáli moc za to, keď už sme pri tom. Ale Jennifer Hudson vie stále pekne spievať. omega_SK: komentár, ktorý nie je hodný úrovne čsfd ... a vôbec načo pozeráš film s názvom Black Nativity, z ktorého nemôže vyjsť nič iné ako "negrovina", ktorá ti je evidentne proti srsti ()

Lovely.Bones

Jakožto kulisa pro cokoliv to není špatné, ale když si všimnete toho, o čem se tam vůbec baví a jak strašně, tak to budete chtít vypnout. Písničky ale ujdou a má to hodinku a půl. Za to jsou moje dvě hvězdičky ;-) ()