Musel bych být hodně sentimentální, abych uvěřil tak naivní osudové shodě. Ale zase uznávám, že nejde o klasickou totální nudu s ambicema na sošky díky hereckým výkonům. V tomto atributu je kvalita zaručena, což bude v kombinaci s docela pesimistickým rodinným dramatem poplatné spíše starší divácké generaci. Soudní síň dodává napětí, historie dodává smích ale i solí dlouho otevřené rány, takže výsledný koktejl je i přes přes dvouhodinovou stopáž docela chutný. Když ten slátaný příběh vezmu s nadhledem, tak se jedná o nadprůměrnou podívanou. 73%(23.1.2015)

Zdlouhavá poctivá nuda.(15.1.2015)

Tohle rodinné drama ze soudní síně mně celkem zaujalo, protože šlo o ryzí a zajímavý pohled, do běžného, komplikovaného vztahu otce a syna, navíc otce tvrdého a zásadového a syna rebelujícího právníka, který se otci vzepře až jako dospělý. Okolnosti ho ale donutí své přesvědčení přehodnotit. Velmi kvalitní podívaná!(20.1.2015)

CITÁT - Jaký je to pocit, vědět, že každý koho obhajujete je vinen?......... Podivné drama ze světa soudců a obhájců, synů a otců. Já se vlastně skoro nudil. Dlouhé dialogové pasáže, nudné flashbacky a nepříjemný hudební doprovod. CITÁT - Oční kontakt se nedá dokázat. Idiote!!......... Když si Hank Palmer (Robert Downey Jr.) vyjede okolo 70 minuty na kole, má na sobě tričko skupiny Metallica z jejich studiového alba .....And Justice For All (Spravedlnost pro všechny) z roku 1988.(31.1.2015)

Tento film má dvě velká plus a jedno velké mínus. Plusem je Downey a jeho charisma + hodně negativních rozuzlení ve filmu. Lépe řečeno - je to ten typ filmu, kde dochází k mnoha zvratům a milníkům, které v tomto filmu většinou končí špatně, což hodně kvituji. Snad jen závěr měl trochu nádech odpuštění a smíření, ale jinak je film krásně negativistický a to se mi líbí a hodně si toho vážím. Horší je, že je celý příběh roztahaný na nějakých 140 minut a to už bylo přes čáru. Celkově bych dal silné 3 hvězdy, fanouškům soudních a rodinných dramat určitě doporučuji!(2.8.2015)