poster

10 pravidel jak sbalit holku

 • anglický

  10 Rules for Winning Her Heart

  (festivalový název)
 • Slovensko

  10 pravidiel ako zbaliť dievča

 • Slovensko

  10 pravidel jak sbalit holku

Komedie

Česko, 2014, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dopitak
  ****

  Zřejmě zatím nejlepší Janák. Což samo o sobě není žádnou zárukou kvality. "10 pravidel" je ale dobře odsejpající, neurážlivá, technicky velice dobře zvládnutá "university comedy" s mimořádně zdařilým soundtrackem (slyšel jsem tam pořád Dana Bártu?). Rumla jsem zatím zaznamenal jen v kšiltovce, a protože tu nováckou hrůzu odjakživa považuju za urážku nejvyšší kategorie a sprosté slovo, je to docela milé seznámení. Kristíně bych poradil rovné vlasy, to jí totiž moc sluší. Dolanskému role sedla na kůži, a tak bych jeho úlohu nezveličoval (ale je jasné, že se po Macháčkovi stane dalším kultmanem). Obarvený Mirek vylepšoval vše, a Prachařovi vzhledem k jeho fyzické podobě s dědou odpustím asi všechno. Je to blbý, ale jeden z těch lepších českých filmů letošního roku.(5.9.2014)

 • swamp
  **

  10 pravidel, čemu se vyhýbat v komedii by si pan režisér měl oprášit...(7.4.2016)

 • honajz
  *

  Tuctová oddychovka, kde herci hrají, že hrají, ale nějaký oddechový feeling to samo o sobě nemá, jak je to křečovité. Vynikající je kamera, ale celá ta zápletka, figurky, konopí, škola, tenis, seznamování, to vše působí tak strašně strojeně a uměle a nezábavně... Možná kdyby to dostal do ruky jiný režisér a obsadil jiné herce, tak by z námětu něco vytřískal. Většina vtipů vyzní do ztracena (a přitom nejde o nějaké zábavné vtipy nebo gagy), navíc je zde spousta trapné vaty, kdy je člověku stydno za herce i štáb. Hodně mi vadilo, že hlavní hrdinka chvilku chodí do nóbl obchodů a hraje tenis, aby se pak chovala jak blbec ze čtvrté cenové. Na odreagování teenagerů možná ucházející, ale jinak to není dobré ani na jedno podívání.(1.1.2015)

 • heyda
  ***

  Konečně zas celkem sympatický český film. Samozřejmě žádná bomba se nekoná, ten konec byl dost velký klišé, je tam i několik hloupých scén jako ta u jezera, ale na druhou stranu to byla fajn oddechovka, párkrát jsem se i zasmál, Donutil a Nvotová taky super, prostě na ty 3 hvězdy to je bez debat. :)(20.12.2014)

 • sheen
  ***

  Čekal jsem větší stupiditu, Donutil ale kraluje a zachraňuje :)(14.1.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace