poster

Špinavý prachy

 • anglický

  The Drop

 • slovenský

  Špinavé prachy

 • USA

  Animal Rescue

  (neoficiální název)

Krimi / Drama

USA, 2014, 106 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • poz3n
  ****

  Hlavní úskalí filmu, zmiňované snad ve všech nehezky hodnotících komentářích, pomalost, snad až loudavost tempa, šla naprosto mimo mě. Ba naopak. Loudající se, bloumající Tom Hardy, byl to nejlepší. Byl stylový. Samotná krimi zápletka je v podstatě až vedlejší produkt, který divák dostává. A to je vlastně i dobře. 7/10(7.1.2015)

 • Fr
  **

  „KDYŽ TĚMHLE LIDEM DOVOLÍŠ, ABY SI OD TEBE NĚCO VZALI, BUDOU SE POŘÁD VRACET. FURT JIM NĚCO BUDEŠ DLUŽIT. NIKDY, NIKDY SE NEZMĚNĚJ. NIKDY JE NEPŘEDĚLÁŠ…" /// Všichni, co ujížděj na komorních filmech o čemkoliv, budou mít žně. Seznáměj se s Bobem a nebude je štvát, že to bude seznamování dlouhý. Během toho se vodehraje třeba loupež, na kus řeči zajde nasranej čečenskej frajer Čovka, ale vyhraje ten, kdo to neuvěřitelně nudně pojatý vyprávění o změně názvu jednoho baru, vydrží s otevřeným vokem až do konce. Já měl kurevský problémy. Zlatá Býčí šíje! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Historku, kterou v rychlosti spíchnul Dennis Lehane, neznám. 2.) Jedu jen filmy, ve kterejch se zachraňuje pes. A na čase mně nezáleží. 3.) Thx za titule ,,ondrejlo86“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ ne(3.1.2015)

 • nascendi
  ***

  Nie som obdivovateľom Forresta Gumpa a tak u Špinavých prachov môžem hodnotiť iba to, že som pri ich sledovaní, ani v neskorej nočnej hodine, nezaspal ešte pred záverečnými titulkami. Počas celého filmu som sa snažil pochopiť zvláštne správanie sa, čudné dialógy a nakoniec i nevhodne zvolený jazyk. Nepodarilo sa. Ale ako rozprávočka pred spaním to celkom ušlo. Z hercov ma zaujal James Gandolfini, i keď Noomi vyzerala o čosi lepšie.(20.4.2016)

 • Sobis87
  *****

  pocitově..plnej kotel(28.12.2014)

 • Renton
  ***

  50. MFF KV(11.7.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace