Poslední lovec čarodějnic

The Last Witch Hunter

Posledný lovec čarodejníc

Akční / Dobrodružný / Fantasy

USA, 2015, 107 min

Mám ráda filmy, které jsou na čsfd podhodnocené. Na první pohled od nich nic nečekám a pak jsem díky tomu mile překvapená :) Když pominu, že posledního lovce hraje Vin se stejným výrazem jako Dominic Toretto a že tak nějak miluji čarodějnickou tématiku (stále věřím, že se ve mě jednou nějaká magie probudí), jen doufám, že to nebude jen z úst mého milovaného, který vypráví kamarádům, že se z jeho přítelkyně doma stává čarodějnice :D, tak mě tenhle snímek celkem bavil. Sice je tam plno klišé a klišé a klišé, ale děj ubýhal a i když jsem trochu nechápala, proč je ta královna jediná odporná :D ale největší plus má prostě Ygritte, tedy Chloe, no prostě ta sexy zrzka.. Nevím proč, ale hrozně se mi líbí její hlas, mimo jiné :) Takže pro mě milé překvapení, nic náročného a palec hore za song (Ciara - Paint it black)(15.1.2016)

Nevím, jestli s přibývajícím věkem začínám hloupnout, ale s Posledním lovcem čarodějnic nemám problém. Jedná se o příjemnou, odpočinkovou podívanou, která sice jede přes šablonu, ale povedlo se jí vyvarovat logických přešlapů nebo je alespoň umně maskuje. Nesmrtelnej Vin Diesel je super, stejně jako jeho Hexenben. Jako fanoušek Dračího doupěte si musím postesknout, že je škoda, že děj příběhu nezůstal v temném fantasy středověku. Jinak je Poslední lovec čarodějinc výborná volba pro takové to domácí pokoukáníčko bez zbytečného přemýšlení a šťourání kolem.(30.10.2015)

Snímok, pri ktorom mi došlo, ako málo mi stačí na priemerné filmové vyžitie. Obsah je síce strašná hatlanina čerpajúca a hrozným spôsobom deformujúca mnohé prvky z rôznych fantasy a scifi filmov, ale keď človek vypne mozog, pretrie si oči a naladí uši tak sa to dá. Užil som si hlavne perfektne si kontrujúce a k sebe náramným a ojedinelým spôsobom pasujúce hlasy V. Diesela a R. Leslie, ktoré bola slasť počúvať (z toho dôvodu dabing dôrazne neodporúčam). K tomu nejaké tie pekné poletujúce obrázky, slušná kamera, čáry-máry, masky a bol som celkom spokojný. Za stratu času by som film určite nepovažoval. 60/100(28.1.2016)

• DEXTER099

No tak čekal,jsem,že to bude jiná jízda,ale toto i když v horší viděné kvalitě mi spíš připomínalo nějaké béčko z večerního programu Primy COOL.Za mě tedy celkově 45 % a dvě hvězdy.(26.12.2015)

Rozpočet $90miliónovTržby USA $27,367,660Tržby Celosvetovo $140,396,650Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ toto má skôr bližšie k tuctovej video produkcii než k filmu čo má strhnúť v kine, jednoduchý scenár z jednoduchou zápletkou si veru nevystačí, Vin Diesel na oko snaživý ale dohromady tu nemá čo hrať, ani jeho odfrky tu nemajú váhu, akcia jak by dal a ešte keď sa pridá rýchli strih škoda hovoriť neviete kto s kým sa cápe, oproti tomuto je Van Helsing alebo aj taký Kazateľ skvost /videl v kine: 40%/(4.11.2015)