poster

Poslední lovec čarodějnic

 • USA

  The Last Witch Hunter

 • Slovensko

  Posledný lovec čarodejníc

Akční / Dobrodružný / Fantasy

USA, 2015, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dever
  ****

  // Distribútor: Lionsgate/Summit // Počet premietajúcich kín v USA: 3,082 // Otvárací Víkend v USA: $10,812,861 //(17.1.2016)

 • S.Quentin QUALE
  **

  No to je teda hegeš! Postavy pózérský, Diesel castingovým omylem, vykradený scenérie (Já, legenda), vykradený postavy (Constantine), vykradený udělátka (Matrix), žádný čarodějnice. Achjo, všecko špatně....ale paradoxně se na to i podívat dá, takže upocený dvě hvězdy. Bída bídoucí. 40%(14.1.2016)

 • honajz
  ***

  Docela se mi to líbilo, dokonce to mělo jakýsi spád a atmosféru. Chyběla mi větší propracovanost jak světa čarodějnic a čarodějů - to u Harryho Dresdena byl prokreslen a promyšlen daleko víc -, tak i světa Seker a křížů, kde jsme vlastně netušil, kdo, proč, kdy a jak. Ale zas bylo fajné po čase vidět Renu Owen (pravda, Kdysi byli bojovníky to nebylo, ale to je přece jen jiný žánr ;-)), i Michael Caine se docela snaží ("Tomu se říká prokleté ráno.") a občas se dobře kouká i na Rose Leslie. Akce není moc, a když je, stříhal ji pitomec, takže z ní zas tak velký požitek člověk nemá. Celkově ale pokoukaná, která neurazí a chvílemi pobaví.(15.2.2016)

 • Pepinec
  **

  Před filmem jsem si v sále všiml jedné těhotné sympaťandy a celých 107 minut se pak o ni bál, aby z toho chuděra předčasně neporodila. Já totiž bolesti měl, a to mám do těhotné ženy podobně daleko, jako Vin Diesel k Oscarům. Dneska jsem si na tuhle digitální bombardiádu vzpomněl znova, to když se ke mně na hlaváku došoural bezdomovec a hlasem připomínajícím přechlastaný dvouválec s náběhem na tuberu po mně loudil drobáček. Byl jsi to ty, Diesele?(30.10.2015)

 • Spiker01
  ***

  Ono to není úplně špatné. Je to takové komornější fantasy se sympaťákem Dieselem a dalšími, které odněkaď určitě znáte. Celkově je to téma ovšem stokrát provařené, sterilní, nenápadité. Breck Eisner lovci čarodějnic zkrátka nedodal onu pověstnou jiskru, která by jeho dítko oddělovala od řádky jiných. Sice jsem ještě neviděl nejnovějšího Frankensteina, ale troufám si tvrdit, že tam se pojede na totéž a bude to taky jen průměr. Zkrátka a dobře jsem z trailerů nic moc nečekal, nic extra nedostal, snad jen kupu cgi efektů naplácaných tak nějak aby se neřeklo a vedle Vina jsem si vduchu víc představoval Paula Walkera, než Michaela Cainea. Nic proti němu, chraň pánbůh nebo radši chraň bojovník Sekery a kříže, ovšem ten má své místo u Nolana a nerad bych, aby zastával podobnou mentorskou funkci jako už pěknou řádku let Morgan Freeman v každém druhém filmu...50%(29.10.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace