Poslední lovec čarodějnic

Posledný lovec čarodejníc

Akční / Dobrodružný / Fantasy

USA, 2015, 107 min

• S.Quentin QUALE

No to je teda hegeš! Postavy pózérský, Diesel castingovým omylem, vykradený scenérie (Já, legenda), vykradený postavy (Constantine), vykradený udělátka (Matrix), žádný čarodějnice. Achjo, všecko špatně....ale paradoxně se na to i podívat dá, takže upocený dvě hvězdy. Bída bídoucí. 40%(14.1.2016)

• Wacoslav1

Slyšte! slyšte! Distributor žumpa films uvádí nejnovější (údajně) fantasy (s)hit podzimu : POSLEDNÍ LOVEC PADOUCNIC! V hlavní roli naolejovaný, holohlavý a brutálně (ne)charizmatický pan Vin Nafta, nebo jak se ten plešatej čurák jmenuje. Ok jsem ho ještě ochotnej akceptovat jako Riddicka, tam mu to celkem sedne, přežiju i ty věčný žvásty o rodině v F+F sérii. Ostatně kvůli němu se na to nekoukám, ale tady mě střídavě sral a nudil po celej film a nejenom on. doufal jsem v pohodový nablblý fantasy z dostatkem akce a dostal brutálně vážnou, totálně ukecanou zoufalost. Další skvost kterýmu jsem se letos vyhnul v kině a dobře jsem udělal.15%(19.11.2015)

• Shakers

Na to, že je to Dieselov vysnený projekt je to teda fakt bieda. To, že ma The Last Witch Hunter jednoduchý, slabý a priehľadný scenár a príbeh mi nevadí, skôr mi vadí to, že každý to dobre vie a oni sa s toho ešte snažia spraviť seriózny film, ktorý je vo výsledku veľmi slabý. Keby tu bolo viac akcie, alebo aspoň nejaké vtipné hlášky (kedže nič moc na papieri nemám), ale nič. Dokonca aj akcia je snáď celá ukázaná v ukážkach, tak jej je až žalostne málo. A kedže sa tu len kecá a každý sa vážne tvári, The Last Witch Hunter plynie strašne pomaly, skoro až uspáva. Efekty tiež nestoja za zmienku, herci zahrali svoj štandard, no aspoň, že ten Jablonský tam trošku pre akú takú atmosféru, záhadnosť a akčnosť brnkal. Jeho hudba bola prekvapivo akčnejšia ako celý film. Obľúbený soundtrack: At Your Service. 50% - 2*(24.10.2015)

Pro mě příjemné překvapení. Film ma pěkné tempo, parádní efekty a svižnou akci. Dost mi to připomíná Constantina. Za mě 85% :)(24.4.2016)

• Zíza

Nečekala jsem od toho příliš, a tak když mě to ze začátku docela bavilo, byla jsem velmi překvapená a říkala si, proč to má tak nízké hodnocení. A pak se to během filmu vysvětlilo. Kaulder není vůbec kchůl, souboje už vůbec ne, na to, že to má jen 107 minut jsem si po 70. minutě říkala, že už by to mohlo skončit, že je to nějaké zdlouhavé. Bavilo mě to zhruba do té doby, kdy Kaulderovi nasadí halušky, ale pak už tam nic zajímavějšího nebylo. Dost průměrně podprůměrné akční fantasy.(16.1.2016)