Poslední lovec čarodějnic

The Last Witch Hunter

Posledný lovec čarodejníc

Akční / Dobrodružný / Fantasy

USA, 2015, 107 min

Docela se mi to líbilo, dokonce to mělo jakýsi spád a atmosféru. Chyběla mi větší propracovanost jak světa čarodějnic a čarodějů - to u Harryho Dresdena byl prokreslen a promyšlen daleko víc -, tak i světa Seker a křížů, kde jsme vlastně netušil, kdo, proč, kdy a jak. Ale zas bylo fajné po čase vidět Renu Owen (pravda, Kdysi byli bojovníky to nebylo, ale to je přece jen jiný žánr ;-)), i Michael Caine se docela snaží ("Tomu se říká prokleté ráno.") a občas se dobře kouká i na Rose Leslie. Akce není moc, a když je, stříhal ji pitomec, takže z ní zas tak velký požitek člověk nemá. Celkově ale pokoukaná, která neurazí a chvílemi pobaví.(15.2.2016)

• Lokutus

Především za Rose Leslie.(19.1.2016)

• Chrustyn

Naprosto dle očekávání, nevýrazný a nudný fantasy akční snímek, který se hrdě řadí k novodobým reinkarnacím, jako "Hercules", "Souboj Titánů", nebo průser jako "Já, Frankenstein", kterému se toto dílo přibližuje asi nejvíc.(4.4.2016)

// Distribútor: Lionsgate/Summit // Počet premietajúcich kín v USA: 3,082 // Otvárací Víkend v USA: $10,812,861 //(17.1.2016)

• kleopetra

no... už jsem viděla větší blbosti...(12.1.2016)