poster

Neporazitelní (festivalový název)

 • Hong Kong

  Ji zhan

 • Hong Kong

  激戰

 • anglický

  Unbeatable

 • Hong Kong

  MMA

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Neporaziteľný

  (festivalový název)

Drama / Akční / Sportovní

Hong Kong, 2013, 122 min

Režie:

Dante Lam

Kamera:

Kenny Tse

Hudba:

Henry Lai
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bestlama
  ****

  Tak ťamanský Warrior se nekoná. Ono se to snaží být smutné, snaží se to být hravé, rychlé, zábavné, inspirativní. Občas se to podaří, ale jinak v tom vidím další asijskou změť mlátičky a životním příběhu o cestě na vrchol. Celé to funguje poměrně na můj vkus výborně a dá se na to dívat. Jediný problém, který jsem opět a jako vždy měl, tak, že jsem nerozeznal Fučiminiani od Kolenanakaši a často jsem si je pletl s Čumizgumy. Já fakt nemám na ty asiaty paměť. Ale to samozřejmě na kvalitě filmu neubírá, spíš přidává. Nestihnu si aspoň k nikomu vytvořit vztah a tudiž jsem objektivní. No a bitky jsou samozřejmě celé TOP filmu, kdy musím uznat, že choreografie funguje a MMA opět potvrzuje po Kríglingu můj druhý nejoblíbenější sport. PS:. Lepší než Warrior? Četl jsem to tu někde? To je debil, to je debil.(20.12.2013)

 • verbal
  **

  Jakmile je jednou Ťaman v kleci, nevyšroubuje jej odtamtud ani Yan Tlesk-Acch! Třicetikiloví zabijáci v této fantasy ukazují, že jsou schopni v pohodě vyhrát i mezinárodně obsazený turnaj v Mixéru Mentálních Analfabetů, v němž by jim kterékoliv z těch devadesátikilových pokérovaných indoevropských hovad, ze kterých vyzařuje nespoutaná inteligence skoro stejně jako z dobrotivě moudrého obličeje hokejisty Ovečkina, orvalo na zemi všechny bambusové výhonky dříve, než by vůbec stačili zjistit, že nemají čím zaklepat o tatami. Ale to není zdaleka vše. Těch zápasů ligy Mimořádně Mozkově Atrofovaných je ve filmu poskrovnu, zbytek přemrštěné stopáže je kantonská snaha o šikmookého Rock-y-ho V. na pomerančích a se smaženými nudlemi, při kterém místo Tygřích očí vyhrává nějakou čínskou barovou zpěvačkou monstrózně zpotvořený Zvuk ticha, za který určitě nezaplatili tantiemy. Vše zalité tunou toxického patosu ze Žluté řeky, a tak si nakonec náš vychrtlý obstarožní rýžožrout vyboxuje nejen prestiž ve stádě makaků, ale také opatrovnictví nad šikmookou nesympatickou žačkou s prořízlou držkou, jejíž matce z toho fracka hráblo. No, nejedna čínská hospodyňka se u toho dozajista píchne dojetím do prstu při vyšívání pruhů na originál exportní teplákovce Adddidddas. **(4.6.2014)

 • Deschain
  ****

  (Art Film Fest - Cinemax - Trenčín - 25.6.2014)(11.10.2014)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Zatím nejlepší Dante Lamův film a zároveň letošní nejlepší Hongongský akční film. Je to zábavné,upřímné,hezky dojemné,MMA zápasy skvělé,vyhýbá se to i tradičním klišé,což vše je nezbytné zde vychválit. Oproti Warriorovi svižnější,napínavější,zápasy lépe zpracovanější a příbeh lépe stravitelnější. Jsem nadmíru spokojen. 80%(13.12.2013)

 • Madsbender
  ***

  Tak pre začiatok by som film neoznačil za akčný, minimálne nie v oficiálnej do sveta vypustenej verzii. Na to sa totiž primálo venuje samotnému MMA, vlastne z celej stopáže je asi hodina čistokrvný rodinný film s trochou komediálnej prímesi (ktorú zväčša používajú do filmov všetkých žánrov Juhokórejci - česť výnimkám ako Ki-duk Kim alebo Chan-wook Park), 15 minút vyložene vzťahová dráma, a až tá zvyšná ledva trištvrte hodina sa venuje čírej zmesi boxu, teakwonda a ktovie čoho ešte v jednom z choreograficky najzaujímavejších ázijských bojových umení. Herci sú slušný, je to kvalitne natočené, no samotným zápasom je v tejto verzii venovaný tak malý priestor, že nemôžem hodnotiť vyššie. A to je škoda, lebo jednotlivé súboje sú perfektné, ako herecky, tak po stránke choreografie a cítiť z toho autentickosť. Trochu sklamanie, ale stále celkom dobré. 70%(24.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace