poster

Milionový nadhazovač

 • USA

  Million Dollar Arm

Drama / Životopisný / Sportovní

USA, 2014, 124 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Flynn
  ***

  Hrozně čitelné, hrozně to tlačí na morální pilu (pan hlavní hrdina jak se chytné správných hodnot apod) a další klišé.. přesto příjemné pokoukání, mě opět a zase nadchlo prostředí Indie a tamní typické věci. A je na tom fajn, že je to inspirováno skutečnými událostmi.(10.8.2015)

 • chelseaman22
  *****

  Menežr si střihne trip do krajiny bengálských tygrů, aby poznal, že souložit jde i dívkami, jež se nevěnují modelingu. Tři připálení indiáni se užívají házení tenisáku do té hloupé baseballové lapačky, učí se kalit v kokainových doupatech připálených raperů, ale hlavně pořádají grilovačky s roštěnkou od vedle. Vyjma neustálého skajpování a starocha, jež durch spí a plive moudra to nebylo marné! Hlava a pata se vyskytla a vše dobře dopadlo. O nic jiného Disney nestojí! 85%(30.10.2014)

 • Icefist
  ***

  Film jak dělaný pro Walta Disneyho. Tisící a první verze sportovní pohádky. V téhle ale nenajdete vůbec nic, co by vás překvapilo. Vše už jste viděli jinde. Takže velmi lehký nadprůměr a nemá cenu se jakkoliv obšírně rozepisovat. 60 % Oblíbená část- první nadhoz na opakované zkoušce před skauty(23.2.2015)

 • Malarkey
  ****

  Klasický rodinný příběh ze světa Walta Disneye. Pamatuju si, že dokonce před lety vznikaly u Disneye tyhle rodinný filmy jak na běžícím páse. Dobře někdy to nebylo bůhví jak kvalitní, ale často jsem z těch filmů odcházel s hrozně hezkým pocitem, díky kterému to stálo za to jej shlédnout. No a Milionový nadhazovač je přesně ten typ filmu, co jsem od Disneye potřeboval a dlouho se mi nedostalo. Pravdivý příběh, příjemné postavy, klasický průběh. Ten film nemá absolutně čím urazit, na druhou stranu povzbudí a zvedne náladu.(9.3.2015)

 • Pepinec
  ***

  Ruku plnou milionů má určitě producent, protože produkovat v Americe film o baseballu musí být stejně snadné, jako krájet mrkev nožem od Horsta. Upřímně - kdo už se taky bojí večer chodit spát, protože by mohl přijít nějaký další americký sen? Stačí si uvázat kravatu, zaletět do tramtárie, Vycvičit draka, pak se trochu zastydět, že to vlastně všechno děláte jenom pro prachy, sbalit buchtu od vedle a hle - jste Božan. Já vám nevím... Dívám se na americkou vlajku a říkám si "čím víc proužků, tím víc Adidas." (Dunedin, NZ)(24.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace