Máme rádi Česko (TV pořad)

Komedie / Soutěžní

Česko, 2013, 24x80 min

Michael Čech

Libor Bouček

Libor Bouček, Jakub Prachař, Lou Fanánek Hagen, Gabriela Partyšová, Martin Dejdar, Jitka Čvančarová, Leoš Mareš, Jiří Mádl, Jiří Krampol, Leona Machálková, Kristýna Nováková-Fuitová, Miroslav Etzler, Tereza Kostková, Naďa Konvalinková, Aleš Háma, Milan Šteindler, Lukáš Pavlásek, Tereza Kerndlová, Zdeněk Pohlreich, Jana Doleželová, Ondřej Hejma, Miloš Knor, Václav Vydra nejml., Dana Batulková, Jan Maxián, Jana Boušková, Otakar Brousek ml., Kristýna Leichtová, Oldřich Navrátil, Ladislava Něrgešová, Martin Kraus, Taťjana Medvecká, Petra Horváthová, Michal Kavalčík, Dana Morávková, František Ringo Čech, Andrea Kerestešová, Josef Alois Náhlovský, Luděk Sobota, Veronika Žilková, Agáta Prachařová, Michal David, Maroš Kramár, Olga Lounová, Martin Procházka, Marek Taclík, Miloš Pokorný, Monika Absolonová, Janek Ledecký, Roman Ondráček, Bohumil Klepl, Ewa Farna, Petr Vondráček, Jan Révai, Radoslav Banga, Ilona Csáková, Ivo Šmoldas, Michaela Kuklová, Karel Vágner, Michal Novotný, Lenny Trčková, Radim Uzel, Matěj Ruppert, Diana Kobzanová, Zbigniew Czendlik, Petr Bende, Kateřina Kaira Hrachovcová, Antonín Panenka, Sandra Pogodová, Kamila Nývltová, Štěpán Mareš, Tomáš Měcháček, Václav Kopta, Lucie Benešová, Pavla Tomicová, Tomáš Matonoha, Berenika Kohoutová, Vojtěch Záveský, Adam Mišík, Michal Malátný, Patricie Solaříková, Vanda Hybnerová, Roman Vojtek, Jitka Schneiderová, Petra Janů, Ondřej Ruml, Michaela Doubravová, Marek Ztracený, Marta Jandová, Petr Janda, Zdeněk Piškula, Vojtěch Kotek, Lenka Krobotová, Anna Šišková, Gabriela Kratochvílová, Roman Šebrle, Jitka Smutná, Dalibor Gondík, Adéla Gondíková, Václav Noid Bárta, Patrik Hezucký, Kateřina Kristelová, Vilém Čok, Markéta Hrubešová, Vincent Navrátil, Karel Voříšek, Alexander Hemala, Dalibor Janda, Michaela Maurerová, Jan Brožek, Jan Čenský, Petr Vágner, Marek Vašut, Monika Zoubková, Josef Laufer, Filip Čapka, Petr Vacek, Miluše Bittnerová, Lukáš Langmajer, Lenka Termerová, Karel Zima, Barbora Mottlová, Petra Černocká, Anna Kulovaná, Petr Jablonský, Pavel Trávníček, Yvetta Blanarovičová, Petr Kolečko, Zdeněk Chlopčík, Barbora Štěpánová, František Straka, Jan Onder, Šárka Kašpárková, Ota Jirák, Pavel Šimčík, Ivana Jirešová, Jožka Šmukař, Jakub Uličník, Anežka Rusevová, Markéta Konvičková, Jan Přeučil, Sandra Parmová, Dagmar Patrasová, Miroslav Šimůnek, Monika Leová, Pavlína Mourková, Ladislav Hampl, Jakub Štáfek, Leoš Noha, Aneta Vignerová, Boris Hybner, Jitka Sedláčková, Veronika Petrová, Jaroslav Svěcený, Daniel Rous, Andrea Kalivodová, Ivan Vodochodský, Tereza Bebarová, Richard Nedvěd, Varhan Orchestrovič Bauer, Eliška Bučková, Ondřej Pavelka, Lukáš Hejlík, Nikol Moravcová, Pavel Rímský, Filip Cíl, Tomáš Jeřábek, Jakub Žáček, Aneta Krejčíková, Dagmar Pecková, Filip Švarc, Jitka Válková, Věra Špinarová, Roman Šmucler, Jitka Zelenková, Kryštof Michal, Valérie Zawadská, Pavel Nový, Lejla Abbasová, Hana Gregorová, Martin Zounar, David Kraus, Oto Klempíř, Tonya Graves, Ondřej Brzobohatý, Pavel Nečas, Klára Doležalová, Albert Černý, Jan Pirk, Andrea Verešová, Ben Cristovao, Eva Pilarová, Yemi Akinyemi, Zora Jandová, Hana Křížková, Daniela Šinkorová, Mariana Prachařová, David Suchařípa, Jitka Asterová, Michael Foret
  • SexyAjinka

Nejvíc mě fascinuje ta přítomnost malého soukromého květinářství, které je vždy za moderátorem. Připomíná mi to pohřeb.. To jako fakt není to pravé ořechové! :D..(20.3.2014)

• OG_Swifty

Cokoliv s Jakubem Prachařem je automaticky odpad.(1.5.2013)

• Jara.Cimrman.jr

Česko mám ještě pořád rád, ale s touto ne/zábavnou ne/soutěží je to poněkud horší. Je to prostě jen další řady pokusů o estrádu, ve které se "celebrity" snaží být vtipné a diváci se řehtají, tleskají a mávají tak uměle, že s tím snad ani režisér nemůže být spokojený. Kde ale v dnešní době vzít kvalitního diváka, který se dokáže bavit naprosto přirozeně? Nechci se nějak vnucovat, ale ve středu odpoledne mám čas a místo financí bych si za odměnu vybral kop do rozkroku "mimořádně vtipného" rozhodčího Boučka.(24.1.2016)

• boshke

Demence, i když ne až tak urážející jako třeba Superstar... 0%(10.5.2013)

• kratajirka

Prostřednictvím téhle "šou" národ zjistí, která celebrita je tupá a která ještě tupější. A světě div se - převládají tupější. :)(20.6.2016)