poster

Vampire Academy

 • USA

  Vampire Academy

 • USA

  Vampire Academy: Blood Sisters

 • Slovensko

  Upírska akadémia

Horor / Mysteriózní / Fantasy / Akční / Komedie

USA / Velká Británie / Rumunsko, 2014, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Wacoslav1
  *

  Jeden vzkaz normálním filmovým divákům : Pokud jste při smyslech, tak vás chraň ruka všemocného Aláha aby jste vůbec ať už vědomě či nevědomě zabrousili na profil tohohle filmu proboha! Už tu jste? No tak dobrá to jste tedy udělali pěknou blbost, ale hlavně neudělejte ještě větší jako já a za žádnou cenu na to nekoukejte!!! Jo aha? Už jste udělali i tuhle chybu a koukli se na to?? No tak dobrá tedy jste nepoučitelní jako já, ale co už někdo to musí patřičně odjebat aby ty přestřelený procenta trochu spadli. Čas od času prostě není na škodu vyhledat podobný odpudivý zážitek abych pak měl co odstřelit. A nebo ne já kecám ve skutečnosti jsem masochista a sledování podobných filmů mi způsobuje neskonalé potěšení... ale pšššššt nikomu to neříkejte... Jééé kurvazdrát už jsem to na sebe tady vyžvanil no co nadělám aspoň mi tihle tupíři a tupírky nevysáli prachy z peněženky za návštěvu kina, ale pěkně v klidu jsem si to stáhnul. Takže tentokrát udílím milost a k tomu 15%(5.4.2014)

 • liskam
  *

  Já prostě nechápu jak se může Gabriel Byrne upsat takovýhle prostoduchý hovadině. Sakra, to byla ale plochá sračka, opravdu dlouho jsem nic takhle prostoduchýho neviděl. Škoda mluvit. Za mě 20%(10.8.2014)

 • verbal
  odpad!

  Nikdy, ani v těch nejstrašnějších nočních můrách, jsem si nedokázal představit, že jednou uzřím něco, co může posunout už tak zrůdné hranice Tvajlajtu ještě hlouběji do páchnoucích kliček tlustého střeva. Mezi nekulturními, slaboduchými hovady už tolik populární žánr „Jang end restles koksakrs“ získal zcela novou dimenzi, dimenzi, která smrdí gangrénou, vzniklou šťouráním se špinavými nehty ve zhnisaných ranách po kousnutí homopýra. Dimenzi, co se nachází až daleko za už tak vzdálenými krajními mezemi naprosto bezduché debility. Nevěřím, že k tomuto svinstvu existuje jakákoliv knižní předloha. Pokud ano, měli by nechat autorku včetně nakladatele okamžitě bolestivě vykrvácet, protože si teď paní Majerová musí připadat jako Hemingvej. Tak si to opět trochu shrňme. Hlavní hrdinka, mimochodem ultranesympatická, přehrávající, zpruzená piča, které jsem měl celou dobu chuť šlápnout na xicht okovanou podrážkou, je Tapír. Tedy vlastně Thapýr, abych přesně dodržel terminus technicus pseudomykologické plísně, vykultivované pouze za účelem rádobymysteriózního čvachtání náctiletých emokrav. A náš milý Thapýr studuje kakademii plnou tak skvostných homopýrů, že proti nim i Patyzón vypadá jako prudký heterák, ve které zrovna houstne stolice, protože se zlí Oioiové rozhodli prudit mírumilovné Morgoie. Neštěstí je tu také sličný a charakterní rumunský gymnasta Popescu, který všechny chrání a jemuž může Thapýr romanticky usilovat o věneček, a to i navzdory nepřízni upjaté ředitelky Komanečiové. Oioiové však příliš neotravují, asi zrovna někomu pijí krev v jiné pičovině, a tak má holka spoustu času pořádně to na něj rozbalit, přičemž může své kroky dokonale rozebrat se svou nejlepší kámoškou, morgoiskou princeznou Takyvulvou. Celou dobu tedy bloumají po chodbách a trousí dialogy, které by duševně zdravá, sedmnáctiletá dívka nevzala do huby ani po koňské dávce THC a sem tam předvedou karate, za nějž by se nemusel stydět ani Hrošík liberijský. Nic víc, nic míň. Prostě dokonalý zástupce komerčně vyhajpovaného homožánru, po jehož shlédnutí/přečtení musí každý soudný divák/čtenář několikrát bolestivě praštit hlavou do zdi, aby se ujistil, že se mu to zvěrstvo opravdu jen nezdá. Takže, je-li vám více než dvanáct inteligentních let, lajkli jste onu údajnou „knihu“ nebo ohodnotili toto bezprecedentní svinstvo více než jednou hvězdou, je u vás téměř devadesátiprocentní předpoklad dalšího patologického vývinu a následné společenské neprospěšnosti, tudíž byste měli být ohleduplní a okamžitě se zabít. Nejlépe stylově tak, že si nahryznete zápěstí a vysajete se dosucha. A nebojte se, u samosajů nehrozí, že by se posléze proměnili v ještě většího debila!(1.7.2014)

 • necisty
  *

  Miluji upírky. Miluji hezké ženské. Ale toto je k*kotina.(24.3.2015)

 • Marqta
  **

  Na knížku film nemá, ale nemůžu si tolik stěžovat. Tvůrci se snažili splnit všechny dějové zápletky co jsou v předloze, to se jim taky povedlo, ale samozřejmě pak nemohli jít víc do hloubky detailů i postav. To způsobilo že film působí celkem ploše, bez emocí, detailů co by vše nějak ozvláštnily a přiblížily divákovi. Škoda že se nepovedlo lépe zapracovat na celkové atmosféře, ale prostředí bylo super. Obsazení by mohlo být lepší ale Zoe Deutch v hlavní roli "zachraňovala" (doslova) ostatní a místy i celý film. Hudba je taky celkem slušná. Celkově s hodnocením váhám. Knížka je podle mě ve svém žánru na naprosté špičce, film nedělá ostudu, ale rozhodně to mohlo být i lepší. Jsem vážně zvědavá jestli a jak se natočí druhý díl.(2.5.2014)

 • Lucy Fry

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace