Celnice (TV pořad)

Colnica alebo Československo po 20 rokoch

Talk-show / Dokumentární

Česko / Slovensko, 2013, 13x90 min

Celú som videl dnes prvú, a veľmi sa mi ten koncept páči. Zaujímavý hostia, podporené dokumentami, kde sa dajú vidieť ďalší zaujímaví ľudia, ktorí v našej spoločnosti pôsobia, vyváženosť oboch krajín...(23.6.2013)

• lena60

Mé hodnocení dokumentů vysílaných v rámci projektu Celnice: Jan Látal - Hradčany (2/5), Zuzana Piussi - Krize slovenských elit (4/5).(16.4.2013)

Presne toto je ten typ programu,ktorý patrí na Dvojku.Slovenskí a českí dokumentaristi nás prekvapili dobrými filmami a tešili sme sa o to viac,že slovenské dokumenty hrali prím.Moderátorom sa zväčša darilo vytvoriť pútavú diskusiu a hoci si Adela Banášová vypočula aj kritické poznámky,no aspoň jej typický odľahčený štýl moderovania mal tendenciu získať pre reláciu aj mladých divákov.(15.7.2013)

60 % za Adelu, na ktoru sa este stale dobre pozera /zatial/.(16.4.2013)

• Havenohome

Viac ako uvedené dokumenty hovorí o kríze elít réžia celej talkshow a vystupovanie Adely Banášovej. :D(15.4.2013)