Celnice (TV pořad)

Colnica alebo Československo po 20 rokoch

Talk-show / Dokumentární

Slovensko / Česko, 2013, 13x90 min

Pro mě, jako patriota, velice zajímavý pořad. Co se mi velice líbí je rozvržení pořadu: dokument a následná diskuze. Plus jsou samozřejmě mně příjemní moderátoři. Těším se na další díly.(29.5.2013)

• ancientone

Tá piča Banášová(21.4.2013)

Celú som videl dnes prvú, a veľmi sa mi ten koncept páči. Zaujímavý hostia, podporené dokumentami, kde sa dajú vidieť ďalší zaujímaví ľudia, ktorí v našej spoločnosti pôsobia, vyváženosť oboch krajín...(23.6.2013)

Ja mam taku smolu ! Celkom fajn relacia to moze byt - a ja si zrovna pozriem diel, kam pozvali hosta, od ktoreho zaznie tolko tuposti - myslim tym pana Jaroslava Duseka. Ze okrem treskutej zimy (vtedy nosi sandale naboso, bez ponoziek) chodi bosy - to je jeho vec. Energia zeme prijimana cez choddla, nejake /zabudla som ten terminus technicus/ nemeratelne pole - dobre. Ale aby ovplyvnitelnych ludi presviedcal o blbinach ... Nador v mocovom mechuri, ktory v priamom prenose zmizne zo sonografickeho obrazu pri zariekavani mnichmi ... Zdravy je preto, lebo 20 rokov neje lieky .. boze. Kde je hranica medzi naivitou a hlupostou ? Ja tiez nejem lieky - lebo som zdrava. Nie naopak. Inak, Adelu mozem a tu bola velmi fajn. Vysoky obdiv vyjardrujem psychologovi prof. Fabianovi a psychiatrovi Dr. Černakovi. Nehviezdickujem, neda sa. Urcite si to pozriem aj nabuduce.(20.5.2013)

• Havenohome

Viac ako uvedené dokumenty hovorí o kríze elít réžia celej talkshow a vystupovanie Adely Banášovej. :D(15.4.2013)