poster

Sex a Lucía

 • Španělsko

  Lucía y el sexo

 • Francie

  Lucia et le sexe

 • anglický

  Sex and Lucia

 • Slovensko

  Sex a Lucia

Drama / Romantický

Španělsko / Francie, 2001, 128 min

Režie:

Julio Medem

Scénář:

Julio Medem

Kamera:

Kiko de la Rica

Producenti:

Fernando Bovaira
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • rawen
  *****

  Jeden z nejlepších filmů, jaké jsem měl za poslední dobu možnost shléhnout. Úchvatný příběh a skvělé provedení, snad jen toho sexu tam mohlo být míň. Skvělé, skvělé, skvělé!!! 9/10(12.12.2006)

 • lillien
  ***

  Prvky zobrazení vášně a touhy na mě fungovaly. Zbytek ani za mák. Sympatie vůči postavám u mě naprosto nebyl schopen tenhle snímek navodit. Oko se nasytilo, duše nikoli. Místy navíc příliš rozvleklé až nudné. Prošlo, neublížilo, ale spláchnuto bez vzpomínek.(31.3.2012)

 • Cappuccino
  ****

  Ale hej, páčilo sa mi to. Čakal som teda viac sexu (nie že by ho nebolo dostatok) a menej depresie. Ony sa však tieto dve faktory v priebehu snímku jasne vyrovnali, čo vôbec nie je na škodu veci, práve naopak. Svojím spôsobom mi Sex a Lucia pripomínal môj milovaný film Abres los Ojos (1997). Na neho však, pochopiteľne, nemá, ale aj tak sa jedná o pozoruhodne rozhádzanú skladačku, ktorá sa pre pozorného diváka na konci sama poskladá. A keď všetky časti začnú do seba pomaly zapadať, buď vás Medemov výtvor dostane, alebo ešte viac odradí. Mňa osobne dostal.(1.5.2012)

 • sud
  ***

  Z filmu "Sex a Lucía" mám velmi rozpačité pocity. Na jedné straně je pro mne příjemným překvapením a na druhé straně zklamáním. Začíná velice příjemně a originálně. Celou první hodinu (která se téměř celá prosouloží), která je výtečně natočená a plná krásných záběrů jsem byl velice spokojen. Ovšem druhá polovina byla nudná a já se v ní ztrácel jako v bludišti. Jinak má film zručnou režii, krásnou kameru, charismatické herce a pěkný příběh. Ovšem příběh na shruba 80 minut. Závěr to sice trochu urovnal, bohužel ani hluboké oči krásné Paz Vegy mne nedokáží přemluvit k vyššímu hodnocení.(7.2.2008)

 • flanker.27
  *

  Nuuuda, jako všechny filmy o sexu. Ten je lepší praktikovat v reálu, no ne?(9.12.2005)

 • - Paz Vega získala za tento film následující ocenění: Nejlepší španělská herečka na cenách Sant Jordi 2001 a nejlepší herečka na cenách Ondas 2001. Cena Premios Goya 2001 a ocenění na filmovém festivalu v Cannes 2001 jako objev roku v kategorii herečka. (Rosalinda)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace