poster

Sex a Lucía

 • Španělsko

  Lucía y el sexo

 • slovenský

  Sex a Lucia

 • anglický

  Sex and Lucia

Drama / Romantický

Španělsko / Francie, 2001, 128 min

Režie:

Julio Medem

Scénář:

Julio Medem

Kamera:

Kiko de la Rica
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Arbiter
  *****

  Když lunu paprsky slunce laskají a z tmy vzejde světlo překrásné, tam kde hřích s chtíčem noci vládne, ztracená duše teskní potají. V každém skříňka utkaná z osudu pavučin a touha vlhce silná, nevědomky otevírá, rozplétá, až houstne viny stín a dopadne těžce přitažlivost okouzlující, lidská . Kde kruh nekončí, jen se jiným překrývá, světy drásá kruté tření a tvar udávají city z kovadlin. Klín rozráží klíny. Kladivo dopadá. Kdo odvahu má být soudcem cizí viny. Ať zhlédne do lůna rozkoše, jak niterná je ta cesta spletitá. V chybách tone. Kruhem bez konce prokletá.(30.7.2011)

 • Šakal
  *****

  Jedním slovem NÁDHERA! To se nedá popisovat, to se musí VIDĚT! K názvu filmu, bych před sex a Lucia přidal ještě jedno slovo a to LÁSKA! Julio Medem je bůh. Podle názvu by člověk čekal nějakou " erotickou slátaninu " , ale to, čeho se mi dostalo, předčilo veškerá moje očekávání a to v nejpozitivnějším slova smyslu! Neskutečná režijní invence Julia Medema, nádherná kamera, spousta hodně otevřených erotických scén, které ale nejsou ani trochu samoúčelné, výborné herecké výkony ( což při obsazení dvou překrásných žen jménem Paz Vega a Elena Anaya bylo nesmírně těžké ( soustředit se pouze na jejich hraní :o), překrásný příběh a opravdu povedený konec, který nepokazil dosavadní zážitek ( ba právě naopak ). O tom, jak mě snímek zasáhl, hovoří samotný fakt, že silně zvažuji, že změním mou TOP10 ,uvidíme.....(1.6.2009)

 • Rudovous
  *****

  Nadherny pribeh, nadherna vizualni stranka, nadherna hudba, nadherna Paz Vega!(28.10.2007)

 • murakamigirl
  ****

  Tento film je ako vzťahy. Nemusí byť za každú cenu zmyselný, je ale dobre, keď zmyselný je, a dá sa chápať, keď zmyselný nie je. ,)(22.10.2009)

 • seale
  *****

  Sdílím stejný názor jako Tosim. Včetně jeho posl. slov (resp. zvolání). Nádhera.(25.3.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace