Sex a Lucía

Julio Medem

Julio Medem

Kiko de la Rica
  • duklak2

Sex a Lucie? Když jsem uviděl název filmu, tak jsem si pomyslel. To je asi nějaké „péčko“ pro dospěláky. Po shlédnutí musím uznat, že jsem se skoro trefil. Sexu je tam hodně, ale......... I když sex přímo zbožňuju, tak tento film ve mě žádné vzrušení nevyvolal a vidět podruhé ho už bohužel nechci. Byl jsem hodně zklamán, protože před zakoupením jsem se podíval na zdejší hodnocení a když jsem viděl, jak je vysoké, tak jsem si řekl, že to přeci jen vyzkouším. Bohužel, a je mi to hodně líto, uděluji jenom 2 hvězdy. Škoda, že ve filmu nebyly detailnější záběry sexuálních radovánek :-).(15.7.2008)

Ale hej, páčilo sa mi to. Čakal som teda viac sexu (nie že by ho nebolo dostatok) a menej depresie. Ony sa však tieto dve faktory v priebehu snímku jasne vyrovnali, čo vôbec nie je na škodu veci, práve naopak. Svojím spôsobom mi Sex a Lucia pripomínal môj milovaný film Abres los Ojos (1997). Na neho však, pochopiteľne, nemá, ale aj tak sa jedná o pozoruhodne rozhádzanú skladačku, ktorá sa pre pozorného diváka na konci sama poskladá. A keď všetky časti začnú do seba pomaly zapadať, buď vás Medemov výtvor dostane, alebo ešte viac odradí. Mňa osobne dostal.(1.5.2012)

Ach jo, Medem se zkrátka začal pouštět do experimentů dávno před tím, než si plně osvojil řemeslo...Lucía y el Sexo je typický případ filmu, který namísto procítěného a osobitého umění nabízí prostou scénáristickou zvůli, v níž se nešikovně proplétá několik jednoduchých motivů, aby nakonec vyústily v tiché plácnutí do vody, které se ovšem tváří, jakoby v sobě skrývalo tajemství celého pozemského života. Aspoň že vizuálně se Medem trochu rozcvičil, aby pak mohl o šest let později natočit fenomenální Chaotickou Anu....(11.1.2009)

velmi dobre riesene eroticke sceny, ktore su spravne stiplave a co je hlavne, nie su prvoplanovym riesenim. to je prvy plus. pribeh je do bodky prepracovany a co je aj v tomto pripade pozitivne, filmove prevedenie sa maxinmalne vydarilo. pevna ruka rezisera, prirodzene hrajuci herci, nadherna kamera, scenerie, strih.. spokojnost, a maximalna.(24.8.2007)

• Chrustyn

Pro mě naprosto nezajímavá romantika, příběhem připomínající podprůměrné erotické filmy vysílající TV Nova s tím rozdílem, že sexu je zde méně ale na druhou stranu chvílemi závaní až pornografií. Výsledný dojem nezachrání ani Paz Vega dost často ukazující jak ji Bůh stvořil.(10.3.2010)