poster

Zvonilka a piráti

 • anglický

  The Pirate Fairy

 • slovenský

  Cililing a pirátska víla

 • USA

  Tinker Bell and the Pirate Fairy

  (neoficiální název)
 • USA

  Tinker Bell and the Quest for the Queen

  (neoficiální název)

Animovaný / Fantasy

USA, 2014, 78 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hygienik
  ****

  Pirátska téma je v poslednej dobe v animákoch veľmi obľúbená. Lenže vizuálna krása príbehu o Zvonilke tkvie v prekrásnom zobrazení kvetov a prírody. Táto pridaná hodnota je v tomto filme menšia, kedže príroda je tu z veľkej časti vymenená za palubu lode, resp. modrý oceán a oblohu. Okrem toho dejová vykrádačka Petra Pana (krokodýl, čo zhltne budík) bola zjavná. Ani dejovo nebola Zvonilka a piráti objavná, hoci vtipná a milá rozhodne bola. Aj napriek istým slabinám ostáva pirátska Zvonilka nadpriemerný rodinný film a celú sériu považujem prekrásnu a vydarenú.(16.3.2014)

 • Lilloos
  *

  Těžko říct, zda to bylo zapříčiněno vyčerpáním všech čtyř ročních období, nesympatickým prostředím pirátů, a nebo jen snahou napodobit tuctové (leč výdělečné) animované ptákoviny pro dnešní prcky, ale tohle už není Zvonilka! Vílí kouzlo vyprchalo, a jindy tak působivá atmosféra nestála za nic. Hodně se tu sází na vlezlé písničky, xichtíky a laciné vtípky (počínaje Cinkem s Bublou, kteří mají k dementním vtipálkům potenciál už od začátku, ale zvládali se držet), což děti jednou vydrží a příště přijde zas nová splácanina. Než tohle, radši už žádná Zvonilka!(20.1.2015)

 • SonGokussj
  ***

  Moje druhá Tinker Bell :-) Lehce méně zajímavá (hlavně díky humánnímu osazenstvu), ale i tak hezká. Důraz bych hlavně kladl na tu kočku pirátskou :-) 70%(10.9.2014)

 • kaylin
  ***

  Krásná animace, která se od Disneyho prostě očekává, celkem pěkný příběh, kterému se hlavně daří vytvářet nějaké základní události pro Petra Pana a jeho příběh. Jsou zde docela dobré narážky. Tohle je vlastně o zrození kapitána Hooka. Je to trochu klišovité, ale překvapivě ne tolik, jak by se dalo čekat. Tenhle film děti určitě neurazí a vzhledem k jeho délce ho mohou snést i rodiče.(16.5.2014)

 • Dyas
  ***

  Já teda viděl jen tento poslední díl, ale je to pěkná animovaná pohádka, která je bohužel víc zaměřena jen na děti, tudíž tu není tolik humoru pro ty starší osoby jako je tomu např. u animáků Ratatouille nebo Bolt. Naštěstí tento animák nabízí krásný vizuální příběh, v němž figurují roztomilé víly a jeden malý rozkošný krokodýl. Neurazí a uteče celkem rychle.(31.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace