poster

Zvonilka a piráti

 • anglický

  The Pirate Fairy

 • slovenský

  Cililing a pirátska víla

 • anglický

  Tinker Bell and the Pirate Fairy

  (neoficiální název)
 • USA

  Tinker Bell and the Quest for the Queen

  (neoficiální název)

Animovaný / Fantasy

USA, 2014, 78 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hygienik
  ****

  Pirátska téma je v poslednej dobe v animákoch veľmi obľúbená. Lenže vizuálna krása príbehu o Zvonilke tkvie v prekrásnom zobrazení kvetov a prírody. Táto pridaná hodnota je v tomto filme menšia, kedže príroda je tu z veľkej časti vymenená za palubu lode, resp. modrý oceán a oblohu. Okrem toho dejová vykrádačka Petra Pana (krokodýl, čo zhltne budík) bola zjavná. Ani dejovo nebola Zvonilka a piráti objavná, hoci vtipná a milá rozhodne bola. Aj napriek istým slabinám ostáva pirátska Zvonilka nadpriemerný rodinný film a celú sériu považujem prekrásnu a vydarenú.(16.3.2014)

 • Tom_Lachtan
  ***

  Okah, tohle je překvapivě fajn sympatická podívaná, na to, že se jedná o kdovíkolikátý díl video série, která na kinotrh leze tak maximálně v rusákii, Ázerbájdžánu, Mali a ... Ehm, v Čechách.. Co mě asi překvapilo nejvíc je fakt, že přestože rozpočet musí být solidně přiškrcený, počítačová animace vypadá dobře (a když to říkám já, který jinak 3D modely v animácích bez rozpočtů hranic státního dluhu Řecka ze srdce nesnáším, tak už to znamená, že to vážně nepůsobí špatně). A kdo by to byl čuchal, ona i ta banda postpubertálních poletuch nakonec nepůsobí tak otravně. A kdyby to bylo víc laděný do fantasy a mělo to propracovanější příběh, klidně bych vrhal bulvou po dalších dílech.(7.4.2015)

 • Aljak
  ***

  Milá rozprávka, ale v podstate nič prevratného, čo by ju radilo niekde k popredným priečkam súčasných animovaných filmov. No uvidíme čo ešte rok 2014 v tejto sfére prinesie. Ale ako oddychovka to bolo celkom dobré a teda mierny nadpriemer. Príbeh mal dobrú gradáciu a víly samozrejme boli všetky veľmi milé a prívetivé, páčilo sa mi že každá z nich mala inú špeciálnu moc, tak to bolo napokon také spestrenie. A tá úvodná znelka bola celkom chytľavá - ako po hudobnej, tak aj textovej stránke. Takže celkový dojem celkom fajn.(29.3.2014)

 • ConanVJ
  *****

  Další Zvonilka nás tentokrát zavede jak název říká za piráty. Je to opět krásné dobrodružství, ve kterém je spousta kouzelných momentů, roztomilých zvířátek a i vtipných situací. V tomto jsou příběhy o Zvonilce vždy srdce chytající. V tomto příběhu není zdaleka hlavní hrdinkou Zvonilka, ale kolektivní spolupráce známých víl, které musí spojit síly, aby se jim podařilo napravit vše tak jak má. Z celého filmu vyzařuje taková milá hravost. Opět zde nenajdeme žádné chmury působící pasáže, vše je natočeno s citem a krásná animace tomu dodává cit pro zahřátí na srdci. Příběh je prostý a bez větších překvapení, u kterého se nebude ani dospělý divák nudit. Já jsem opět spokojený a dávám 100% :)(22.6.2014)

 • liquido26
  ****

  Trochu dětské, víly jako hlavní hrdinky asi spíš sednou teenagerkám, ale celkově vzato to bylo docela zábavné a hlavně krásně animované.(10.11.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace