Zvonilka a piráti

Tinker Bell and the Quest for the Queen

(neoficiální název)

Animovaný / Fantasy

USA, 2014, 78 min

Hezký příběh a milé postavičky. Kdo by se chtěl rýpat v těch nelogičnostech, když se na to pěkně kouká.(17.11.2016)

První polovina se mi líbila hodně. Zarina mi připomínala takovou tu neuznávanou vědkyni, která se pak přišla pomstít své domovině, tyhle náměty mám moc rád. Druhá polovina o zradě pirátů už ale byla o něco slabší a docela předvídatelná. Takže nakonec dám čtyři, původně jsem chtěl dát pět(19.11.2015)

Trochu dětské, víly jako hlavní hrdinky asi spíš sednou teenagerkám, ale celkově vzato to bylo docela zábavné a hlavně krásně animované.(10.11.2014)

Moje druhá Tinker Bell :-) Lehce méně zajímavá (hlavně díky humánnímu osazenstvu), ale i tak hezká. Důraz bych hlavně kladl na tu kočku pirátskou :-) 70%(10.9.2014)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $64,867,000Tržby za predaj Blu-ray v USA $15,005,586 //počet predaných kusov 636,214Tržby za predaj DVD v USA $17,686,552 //počet predaných kusov 931,953║ aj keď nejakú tu príbehovú úroveň si to udržalo, je to zatiaľ najslabší diel z danej série, na slušný priemer to ale bez problémov dosiahlo /60%/(14.7.2014)