100 sladkých holek

100 sladkých dievčat

Komedie / Romantický

USA, 2000, 90 min

• swamp

Další z teenagerovských komedií..akorát s blbými kecy hlavního hrdiny.(1.2.2006)

Náhoudou tohle je velice zábavná komedie, která nečerpá z žádných žánrových klišé, ale dokáže zabavit hodně originálně a skoro po celou dobu a některý nápady jsou fakt neuvěřitelný, pravděpodobně nejlepší scéna je bradavkovej combat mezi Tuckerem a Greenem, krom toho je ve filmu Emmanuelle Chriqui, kterou považuju za takovej mix mezi Ivou Kubelkovou a Salmou Hayek(1.8.2008)

• AngelAngie

"Cool" americké teen komedie mi nevadí zase tak často, jak bych si myslela, občas se najdou kousky, které mě dokonce baví, ale tohle byl opravdu slabý kousek. Hl. hrdina silně nesympatický, Katherine ještě v dobách velké oplácanosti a Jaime opět jako megasexy dračice, hm ..(14.10.2008)

Proč se na CSFD skvosty žánru maskují u 55%? Woody Allen light + Emmanuelle Chriqui a Katherine Heigl v jednom filmu? Yes!(21.1.2008)

• exitak

Takovéhle filmy by měli zakázat točit, bože to byla taková bezduchá nuda :((25.7.2009)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)