100 sladkých holek

100 sladkých dievčat

Komedie / Romantický

USA, 2000, 90 min

• lopata555

LOL :D uznávam sladké dievčence tam rozhodne boli, to nepopieram, dokonca tam bolo aj toho vtipu zo začiatku, ale tak čo čakať od filmu kde hneď na začiatku mu dá tajomná dievčina vo výťahu a on potom počas celého filmu ju hľadá nooooo a koniec filmu je tak sladučký ... škoda že som to nevidel v roku 2001 možno by to bolo aj za 4*(6.10.2013)

Skvělé herecké obsazení, vynikající forma komentáře a mnoho zajímavých rad o sexu a vztazích. Do toho všeho ještě moře vtipných scén a máme z toho překvapivě příjemnou komedii.(29.10.2008)

Úsměvná komedie o vztazích a sexu, která vás jen utvrdí v tom, že ženám stejně nikdy neporozumíte, jednoduše proto, že život je na to příliš krátký. Ale jak řekl jednou Freddie Mercury: "Se ženami je to jako s moderními obrazy - budeš-li se je pokoušet pochopit, nikdy se z nich nebudeš radovat." (od homosexuála to snad není žádný -izmus) Domácí puťka Larisa Oleynik se žlutými gumovými rukavicemi mě bude ještě nějakou dobu navštěvovat v mých sexuálních fantaziích a hned tak nezapomenu ani na brilantní scénu s Venušinými kuličkami.(16.9.2005)

Film, který osciluje mezi teenagerovskou komedií, dokumentem a sexuální příručkou "Jak na to?". Stejně tak humor je místy povedený, místy trapný a místy roztomile didaktický. Svým pojetím má blíže než k současným teenagerovským komediím třeba k celkem povedeným "Sexuálním praktikám pozemšťanů", takže proč ne.(21.10.2005)

Ze začátku jsem se trochu lekl, že si ten film bude hrát na něco, čím býti nemůže. Postupně se ovšem z toho stala fajn tuctová romatická komedie, s kalsickým vyústěním, že se všichni mají krásně. Pár hezkých holek, lehce nevěrohodný Jonathan Tucker a bohužel zakřiknutý DeBello, který z toho mohl udělat mnohem větší srandu.(14.4.2011)