100 sladkých holek

100 Girls

100 sladkých dievčat

Komedie / Romantický

USA, 2000, 90 min

Tři hvězdičky. A to hlavně za Emmanuelle Chriqui, jinak bych dal asi méně. (Viděno 19.07.2010)(23.7.2010)

• Radiq

Voject někoho potmě ve výtahu je možná sen, ale tenhle filmek teda ne...(12.3.2007)

• lopata555

LOL :D uznávam sladké dievčence tam rozhodne boli, to nepopieram, dokonca tam bolo aj toho vtipu zo začiatku, ale tak čo čakať od filmu kde hneď na začiatku mu dá tajomná dievčina vo výťahu a on potom počas celého filmu ju hľadá nooooo a koniec filmu je tak sladučký ... škoda že som to nevidel v roku 2001 možno by to bolo aj za 4*(6.10.2013)

Proč se na CSFD skvosty žánru maskují u 55%? Woody Allen light + Emmanuelle Chriqui a Katherine Heigl v jednom filmu? Yes!(21.1.2008)

Ze začátku jsem se trochu lekl, že si ten film bude hrát na něco, čím býti nemůže. Postupně se ovšem z toho stala fajn tuctová romatická komedie, s kalsickým vyústěním, že se všichni mají krásně. Pár hezkých holek, lehce nevěrohodný Jonathan Tucker a bohužel zakřiknutý DeBello, který z toho mohl udělat mnohem větší srandu.(14.4.2011)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)