100 sladkých holek

100 sladkých dievčat

Komedie / Romantický

USA, 2000, 90 min

• Tomco

nikdy nesiahnite po tejto tuposti!!! s filmom to nema nic spolocne...(12.3.2006)

• AngelAngie

"Cool" americké teen komedie mi nevadí zase tak často, jak bych si myslela, občas se najdou kousky, které mě dokonce baví, ale tohle byl opravdu slabý kousek. Hl. hrdina silně nesympatický, Katherine ještě v dobách velké oplácanosti a Jaime opět jako megasexy dračice, hm ..(14.10.2008)

Proč se na CSFD skvosty žánru maskují u 55%? Woody Allen light + Emmanuelle Chriqui a Katherine Heigl v jednom filmu? Yes!(21.1.2008)

Lehce nestandardně vystavěná romantika, která svého diváka ráda vodí za nos, aby mu v závěru podlomila kolena vytříbeným závěrem a povedenou pointou. Účast Katherine Heigl a Emmanuelle Chiriqui je jako poleva na už tak lahodném korpusu. 7+/10(29.2.2008)

• swamp

Další z teenagerovských komedií..akorát s blbými kecy hlavního hrdiny.(1.2.2006)