One Direction 3D: This is Us

Dokumentární / Hudební

Velká Británie, 2013, 92 min

Morgan Spurlock

Wyatt Smith

Další dílo, které je podhodnocené proto, že tu někdo musí zaujímat nějakou pózu á la One Direction stinks... Opravdu povedený film o momentálně nejpopulárnějším boybandu, vizuálně nádherný, ve 3D je to zážitek. Navíc One Direction jako superhrdinové - supernápad! Dav zpívajících fanynek v kině člověka prostě strhne a cestou z kina už se slyšíte, jak pobrukujete: "And we dance all night to the best song eveeer.." Z mého pohledu skvělý film, o opravdu talentovaných klucích (teda ten Liam má ale rozsah), který nemusí nutně zaujmout jen fanynky či fanoušky, ale i obyčejného člověka, který by zrovna potřeboval naladit na veselejší strunku. Tihle britští kluci to umí. PS: Nejvtipnější je, že ČSFD a IMDb opět ztroskotává na bídném filtru uživatelů, takže hodnocení stojí za prd. Rotten Tomatoes je rozhodně se svými 65%/76% objektivnější. http://www.rottentomatoes.com/m/this_is_us/(16.9.2013)

Pěkně namixovaná směs písniček vylepšených o nějaký ten trik, spousta upřímných výpovědí, dobře zachycená šílenost fanynek, kopa srandy a pár křečovitých dialogů. Dohromady pecka! Jako hrdý directioner dávám thumb up.(5.9.2013)

• Martin741

Vykal. 0 %(29.10.2013)

• bestlama

Na začátek upozorňuji slečny i pány, kteří tuhle kapelu milují, aby raději tenhle komentář nečetli, protože by jim to mohlo způsobit vnitřní krvácení nebo jakýkoliv jiný sekreční záchvat. Jsem zvědavý, kolik si mě opět odebere lidí za tenhle koment, jako se mi naposledy stalo, když jsem nadával na nějaké buzíky u jednoho filmu. Takže předem píšu, že jsem vás varoval a nechci v poště číst ty blitky, že jsem nedokázal to, co oni. Ale dokázal, na koulích se umím škrábat sám a nepotřebuji k tomu další 4 BFF. Pokud se mě budete chtít zeptat, proč jsem se na film podíval, když jsem věděl, jak to dopadne? Nevěděl. Já jsem byl milé překvapen. Překvapen tím, že je to ještě přeslazenější a debilnější než jsem čekal. Neříkám, že jsem žádnou jejich komolenou písničku neslyšel a že to nemá nějakou tu melodii, ze které by zvlhl i čerstvý držitel občanky Franta. Ale můj šálek to není. Pokud jsem chtěl být objektivní a odproštěn od nEMOCÍ po zhlédnutí, tak jsem šel spát a nechal si to projít i svou druhou siamskou hlavou. No, jsem nasraný stejně jako včera. A tak film hodnotím z pohledu jejich vystupování, namyšleného chování a zpracování dokumentu. Na jejich hudbu tady jsou přece na databázi zvlášť jejich klipy. No, nejvíc mě uzemnila věta z filmu, kdy jsem málem vyřigal večeři: "Vidíte to? Madison Square Garden. Nejprestižnější aréna na světě. A tu jsme dnes vyprodali, to přece už o nás něco vypovídá." Áno, vypovídá to o vás jací jste namyšlení kokoti. Celou dobu jsem čekal, že budou prezentování v tom nejskromnějším světle jako Džastin. Ale jeden výlet do Afriky, kdy děti nemají co žrát a tihle hajzlové se jim smějí svým způsobem do ksichtu, tenhle film opravdu nezachrání. A zdravím tu slečnu, co řekla: "Poslala jsem jim už 16.000 tweetů." A tak ti vzkazuji: "Běž ven, ty čubko a najdi si kluka." Doufám, že to tady nebude číst. Moc by mě to potom mrzelo. Tohle je můj jubilejní 1000. koment a taky ten komentář, kvůli kterému mi lidé vezmou pár bodů, ale ser to pes.(17.3.2014)

• Wendy

Ach ta ironie, že nám reklama před filmem říká, abychom film nezapomněli ohodnotit na ČSFD, když se polovina uživatelů neobtěžuje před hodnocením se na film skutečně podívat a/nebo přistupovat k hodnocení s náznakem vážnosti. Zdá se mi, že všechna tahle "vyspělá" hubební snobárna, kde lidé automaticky považují za sračku něco, co jiným lidem přináší radost, je více nevyspělá a ovečkovitá než ty "dvanáctileté holky", co tak rádi šikanujete. Dobrá práce! Jste CHLAPÁK! (/Jste dobrá, ti CHLAPÁCI vás teď budou brát vážně!) Jste cool v očích dalších lidí, co se neobtěžují zjistit, proč může One Direction zaujmout jiné! P.S. Ale co, pokud je pro vás v pořádku nerespektovat náctileté dívky nebo používat homofobní nadávky, váš názor pro mě stejně nemá velkou váhu.(7.9.2013)

• - Režisér Morgan Spurlock v souvislosti s filmem uvedl: "Trávíme hodně času s kapelou, jejich rodinami a přáteli. Opravdu chceme, abyste viděli, jaké jsou jejich "normální" životy." (Nikoleta.)

• - Název filmu fanoušci hádali na officiálním twitteru kapely. (Sel.Miley)

• - Ve filmu se coby fanoušci skupiny objevují i slavný režisér Martin Scorsese a herec Chris Rock. (..Lucas..)