poster

One Direction 3D: This is Us

 • Velká Británie

  One Direction: This Is Us

 • Slovensko

  One Direction 3D: This is Us

Dokumentární / Hudební

Velká Británie, 2013, 92 min

Režie:

Morgan Spurlock

Střih:

Wyatt Smith
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • FilmFan24
  ****

  Je sympatické, že přes celosvětový obrovský úspěch, zůstavájí kluci rovnýma nohama na zemi. Momentální úspěch si užívají plnými doušky. Hudební dokument dá nahlédnout do zákulisí celosvětového turné a dovolí nám nahlédnout do soukromí sympatických kluků. Během sledování si uvědomíte, že na jednu stranu se kapela topí v pěnezích a na stranu druhou si nemůžou bez ochranky ani vyjít nakoupit...(14.12.2013)

 • Šimpy

  Díky Verbalovi vím, že už se na tohle koukat nemusim ;-).(6.12.2014)

 • Sokkk_y
  ***

  Když vezmu This Is Us z dokumentárního hlediska, tak je to spíše takový jalový průměr. Některé scény se vydařily (střihy ze světa), jiné byly spíše na facku (filozofický večer u ohně v nasvíceném lese...), ale že by to bylo vyloženě špatné, to se říci nedá. Co se týče té hudební stránky, tvorba One Direction jde absolutně mimo mě (jejich existenci zaznamenám pouze v případě, když hostují v X Factoru nebo zase někomu čórnou britské No. 1), nicméně záběry z koncertů byly poměrně kvalitní. Je vidět, že těch pět maníků jejich život baví, mají miliony fanoušků po celém světě a už teď jako náctiletí mají na celý život vystaráno. Toš budiž jim to přáno, já bych na tohle nervy rozhodně neměl...(8.1.2014)

 • andiek05
  ****

  Nejsem jejich fan ani anti-fan, hudebně i filmově mě to prostě táhne někam jinam. Takže když se naskytla příležitost na tento film, tak proč se nepodívat a nerozšířit si obzory. Bylo to pěkné, zajímavé, velmi vtipné a scény z koncertů ve 3D byly super, i když to pro mě bylo zároveň smutné, že u nás svou oblíbenou skupinu takto snad asi nikdy neuvidím. V tomto ohledu závidím jejich fanouškům, že oni tu možnost mají :-D Ale na druhou stranu je to možná lepší, protože bych se asi neobešla bez první pomoci :-D :-D :-D Právě proto jsem také ráda, že jsem to viděla na speciálním promítání, kde jsem si film mohla „užít“ v klidu, protože nevím jak vy, ale vidět takto své oblíbence, tak se jistě někdy neubráním nějakým větším emocím, a v případě, že s takovými lidmi nesdílíte stejné nadšení, mohlo by to při sledování být dost obtěžující :-D(5.9.2013)

 • MikyAff
  ****

  Aneb Když nás bylo ještě pět a Harry neměl dlouhý háro. Úvodem bych chtěla upozornit, že nejsem nijak velká 1D fanynka. Ano, znám některé jejich písničky, ale že bych měla po pokoji vylepené jejich plakáty a říkala si Directioner, to opravdu ne. Popravdě mi překvapilo jak to bylo fajn! Sice mi vadilo, jak u některých vystoupení si to tvůrci přilepšili grafikou a taky bych to o jednu/dvě písničky zkrátila, ale bavila jsem se. Nasmála jsem se víc, než u nějaký komedie. Jsou to obyčejní kluci, kteří se proslavili hrozně rychle a jsou to i neuvěřitelní paka, který dokážou hrozně rozesmát. Vtipný to sledovat v době, kdy už tam jeden z nich není a oni se baví o tom, zda by měli takovou slávu i bez někoho z nich. Sice mi některé fanynky ukamenujou, ale stejně mi tam Zayn neseděl a byl trochu navíc. Pardon.(6.9.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace