Gigolové

Reality-TV / Dokumentární / Pornografický
USA, 2011, 32x25 min

Seriál Gigolové sleduje pětici reálných mužů, kteří si vydělávají na živobytí coby luxusní společníci v Las Vegas. Jimmy, Steven, Nick, Brace a Vin musí zvládnout zkoordinovat své vztahy, přátele a rodinu s požadavky dámské klientely.
Dejte si schůzku s Gigoly, HBO uvádí velmi unikátní a necenzurovaný pohled na osobní a profesní život pětice sexy mužů v Las Vegas, které baví jen tak se potloukat, bavit a svádět dívky... ale v jejich případě si za to nechávají platit. Reality show, jako žádná jiná, Gigolové jsou nejen provokativní, ale také překvapivě upřímní. Pro tyto luxusní společníky, kteří si nikdy nenechají ujít příležitost k výdělku, je život skutečně divoká jízda. (oficiální text distributora)

Mikecat

Nejde len o reality show, "spoločníkov", ide o pozadie, čo prežívajú, načo myslia, čo všetko musia koľkokrát spraviť pre uspokojenie klientok, sú to proste herci, ktorý musia vedieť dobre jemne a niekedy tvrdo sexovať, ale musia sa vedieť aj správať na úrovni, vedieť vystupovať, starať sa o seba. Hláška Steve-ho: nechcem skončiť v strednej európe niekde v ČeskoSlovensku v nejakom Hosteli(myslel film) ukazuje, na akej úrovni si žijú oni - prepych prachy, byty, autá,a kde sme my podľa nich, ktorý dal prednosť kamošom gigolom a synovi pred istym 3-mesačným zárobkom, vyjadril sa, nevydržal by som tak dlho s jednou ženou...Trochu mi tu chýba ako sa k tej práci prepracovali, lebo samozrejme nič nieje také super ako to vyzerá pred kamerou, čo vidieť aj na tom ako niektorí opúšťajú túto "super" prácu a idú za plnohodnotejším životom. ()

M0NCA odpad!

Kontroverzní dokument nechávající diváka nahlédnout pod pokličku praktik dámských společníků? Ale kdeže. Jeden díl, který jsem zvládla, mě nechal podívat se tak akorát na kolonoskopii dvou absolutně nezajímavých gigolů vedoucích rozhovory na úrovni třetí třídy zvláštní školy. Eklhaft. Avizovaná překvapující upřímnost a provokativnost se konala tak akorát v případě zavádění hadičky do zadku... Vážně jsem čekala o dost víc. ()

peiton

Je očividne jasné,že chlapcov to čo robia baví a sú mi nesmierne sympatickí.Len sa mi nechce veľmi veriť a síce,aby to bol až tak ideálny svet ...Myslím si,že relácia je podaná s miernou dávkou nadsázky (typicky americké) a nepochybne tu hrajú prím kombinácia šťavnatých erotických scén s luxusným prostredím.Veľmi dobre spracovanie,ktoré nenudí a zároveň i pobaví.Taká rozprávka na dobrú noc ;) ()

cheonsacz

Myslela jsem si, že mezi prostitutem a gigolem přece jen existuje nějaký rozdíl, zejména v jejich přístupu, ale jak se zdá tak není. Je to takový druh porna (sex je zde necenzurován), které se snaží tvářit jakože to porno vůbec není ale naopak je to zcela běžný luxusní životní styl pro bohaté a znuděné američany. Dost to zkresluje realitu. Ironické k tomu, že se jedná o reality pořad. Mimochodem bylo by fajn kdyby zde komentující muži přestali napadat a urážet ženské publikum (a ženy všeobecné). Jen protože je to o gigolech neznamená, že se to hned každé ženě líbí. ()

PlysovyMacko

Som prekvapena ako velmi su mi pani sympaticki, ako ich praca bavi a ako pekne hovoria o zenach a riesia osobne problemy. Pri uchylkach niektorych ludi mi ich je luto. Aj ked je to asi viac show ako realita, lebo kto normalny by sa nechal takto natacat. Paci sa mi sebavedomy Brace a Jimmy so Stevenom maju krasny usmev. ()