Gigolové

Reality-TV / Dokumentární / Pornografický
USA, 2011, 32x25 min

Seriál Gigolové sleduje pětici reálných mužů, kteří si vydělávají na živobytí coby luxusní společníci v Las Vegas. Jimmy, Steven, Nick, Brace a Vin musí zvládnout zkoordinovat své vztahy, přátele a rodinu s požadavky dámské klientely.
Dejte si schůzku s Gigoly, HBO uvádí velmi unikátní a necenzurovaný pohled na osobní a profesní život pětice sexy mužů v Las Vegas, které baví jen tak se potloukat, bavit a svádět dívky... ale v jejich případě si za to nechávají platit. Reality show, jako žádná jiná, Gigolové jsou nejen provokativní, ale také překvapivě upřímní. Pro tyto luxusní společníky, kteří si nikdy nenechají ujít příležitost k výdělku, je život skutečně divoká jízda. (oficiální text distributora)

Zeck

Fake reality-show, ve které hrají pornoherci gigoly (mužské kurvy) a pornoherečky počestné klientky, které si je v rámci svých tajných erotických choutek objednávají a prožívají si skrze ně svojí vysněnou divokou noc s nadsamcem. Zní to jako námět béčkového porna, je to ale mnohem horší. V tomto shitu totiž nic neuvidíte, jelikož je pořad vyráběn pro omezované televizní vysílání. Seriál je určen výhradně pro ženy, čemuž se ani nelze divit, jelikož jen jejich přirozená naivita jim dovoluje nevidět, že je to všechno sehrané a umělé, přitom seriál je "legendární" jen svojí údajnou opravdovostí a otevřeností. Pusťte si porno, herecké obsazení bude identické a nebudete muset snášet ty ubohé dialogy herců, které psala stará panna s prstem na klitorisu. 10% ()

Fiftis

Aby ste ma chápali, prečo sa mne - 30 ročnému chlapovi (v dobe vysielania 22 ročnému) tento seriál ako tak páčil a prečo som si pozrel všetci epizódy. Namal som za potrebné sledovať holých chlapov na steroidoch, ako si spolu rozprávajú o svojich sexuálnych zážitkoch. Avšak na tomto seriáli bola zaujímavá jedna vec. Čo všetko sú schopní urobiť ľudia, aby sa dostatočne sexuálne uspokojili. Samozrejme že to všetci len hrali, neviem kto normálny by dal súhlas, aby ho nahrávali na kameru a ešte bez rozmazanej tváre. Ale takéto prípady sa skutočne stali. Jednu ženu napríklad vzrušovalo, keď ju chlap preťahoval a ona hrala mŕtvolu. Zavolala gigola, ležala nehybne na posteli a on si na lístku prečítal, že - umrela som, prosím pretiahni ma tak ako som. V inom prípadne napríklad jeden pár experimentoval a skúsil, že sa najprv chlap vyspí s inou ženou pred očami svojej ženy a potom sa vyspala jeho žena s gigolom a on sa na to díval z gauča. Keď sa miloval on, páčilo sa mu to a keď gigolo šukal jeho ženu, tak dobre že sa nerozplakal. Pretože jeho žena si to užívala a stonala. Podobné primitívnosti ľudí ma skutočne bavia a preto hodnotím na 50% a na tento "seriál" nezabudnem. ()

Marze

Mám rád dokumenty o jejichž tématu nic moc nevím. V tomto mě navíc pobavilo pár pěkných hlášek a kouzelná scéna prvního výstupu stand up komedie. ()

MoiJe

Videla som zo začiatku asi prvé dve epizódy. Chýbala sympatičnosť ústredných gigolov, o nejakej zápletke nemôže byť reč... ()

Sidonka

Viděla jsem asi dva tři díly. Jediného pohledného nebo charismatického muže jsem tam neviděla. Nehledě na to, že dokument má takřka nulovou, pramalou výpovědní hodnotu, může mi někdo vysvětlit, která reálná žena a proč by měla těmto nevzhledným, mnohdy vyžilým případům bez mozku a duše zaplatit za společnost? Zajímalo by mě, jak jsou tito herci z rádoby reality show úspěšní ve skutečném životě? Já bych podobnému týpku zaplatila jedině za to, aby co nejrychleji vypadl z prahu mého bytu, do něhož by neměl přístup. Přitažlivého sexy muže si představuji opravdu jinak. Možná jsem si měla pustit jiný díl a hledat v dalších případných sériích, ale to už bych fakt nedala. ()

rt12 odpad!

No to bych chtěla vidět ve kterém bordelu ty ,,klientky" pracují. K čemu by si poměrně mladý kočky kupovaly mužský kurvy a ještě se s nima cpaly šukat před kameru ? Prima LOVE vysílej raději normální klasický PORNO, než tenhle hranej nereálnej blábol. ()

K.I.N.G. odpad!

Jsou to lidé z okraje společnosti, stejně jako třeba zloději, vrazi, gambleři, narkomani, jenže jsou na sebe hrdí, a to je vlastně ten největší průser. A pokud je to kompletně hrané, tak to vůbec nevadí, protože i když pominu morální přesah, tak obsahově je to pořád odpad. ()

peiton

Je očividne jasné,že chlapcov to čo robia baví a sú mi nesmierne sympatickí.Len sa mi nechce veľmi veriť a síce,aby to bol až tak ideálny svet ...Myslím si,že relácia je podaná s miernou dávkou nadsázky (typicky americké) a nepochybne tu hrajú prím kombinácia šťavnatých erotických scén s luxusným prostredím.Veľmi dobre spracovanie,ktoré nenudí a zároveň i pobaví.Taká rozprávka na dobrú noc ;) ()

URBAN

Skvělý konečně nějáká reality show která má grády , ale fakt opravdový . Vejít do světa Gigolů se opravdu každému nedostane a vidět to aspon v televizi je taky bomba , ale je tu problém . Vypadá to tak trochu vyumělkovaně a moc se mi to nezdá že by byli opravdu gigolové protože nevím , ale já bych svoji tvář při takové profesi do televize neukázal a už vůbec nechápu že tam je dokonce zachycen sexuální akt s klientkami : D . No nevím , ale každý by se při tom natáčet nenechal obzvlášt něják učitelka která byla v první epizodě : ) . Nicméně budu koukat a doufám že mi to bude ještě co nabídnout . ( 24.10.13/MAC/1epizoda*****/2epizoda**** - 25.10.13/MAC/3epizoda*** - 26.10.13/MAC/4epizoda****/5epizoda***/6epizoda** ,7epizoda***,8epizoda**) ()

Paity

Někdy člověk kouká, co se ženským líbí za typy. Jednu věc ale mají zmáknutou, i když na to nevypadají, znají etiketu, něco mají v hlavě a vědí kdy co říct. ()

Janega

Čo... Ehmm... Počkať... Toto... Ja... Och... Bože... Ja som stratil reč. Vždy keď si myslím, že ma reality show nemôžu už ničím prekvapiť, vždy sa nájde ešte niečo... absurdnejšie. ()

LxLuthor

Konečne reality show, ktorá odhaľuje niečo, čo bežného spotrebiteľa aj zaujíma. Zaujímavý pohľad do bežne nedostupného prostredia sveta escortu. Skvelý oddych po dlhom pracovnom dni. ()

Piri

Videl som pár častí, boli aj v celku vtipné, niektoré tie klientky by mali sami robiť eskort ;) Niekedy mi ich bolo aj ľúto, ale nikto ich nenúti... V jednej časti mal ísť jeden z nich na 3 mesiace cestovať s klientkou po Európe a váhal - nechcel skončiť niekde vo Východnej Európe v Československu ako vo filme Hostel či Eurotrip, tak to ma pobavilo :D ()

kristynca

Tak o tu "realitu" bych se hádala, ale připouštím, že není na světe scénárista ten, který by dokázal sepsat tolik hlubokomyslných debat. Tady nejde jen o klasickou soulož, ale klucí na to jdou hlavně přes "porozumění", navíc to vypadá, že co gigolo, to citlivá duše... Jeden chce mocinky býti raperem, další zase nemá peníze pro svého synka, třetí by rád zkusil stand-up vystoupení, ale nikoho nepobaví... No a nechtějte vědět, co se stane, když se Braceovi poprvé nepostaví ;-). ()

Heero

Tahle reality show mě kupodivu celkem bavila. Chlapci celkem sympatický, ono taky tuhle práci nemůže dělat žádnej blbeček. Akorát někdy sem jim upřímně i nezáviděl, ale práce je práce. ()

Blueeyes

Jako špatný sitcom by ještě celkem to šlo: ) Jako reality show je to peklo. Divní naolejovaní klucí vedou rádoby oduševnělé hovory o životě, jako by jim bylo šestnáct a spřádají plány, jak nejlépe na tu kterou klientku. :) ani dokument, ani reality, ani péčko. ...zkrátka je to na pytel ! ()

M0NCA odpad!

Kontroverzní dokument nechávající diváka nahlédnout pod pokličku praktik dámských společníků? Ale kdeže. Jeden díl, který jsem zvládla, mě nechal podívat se tak akorát na kolonoskopii dvou absolutně nezajímavých gigolů vedoucích rozhovory na úrovni třetí třídy zvláštní školy. Eklhaft. Avizovaná překvapující upřímnost a provokativnost se konala tak akorát v případě zavádění hadičky do zadku... Vážně jsem čekala o dost víc. ()

cheonsacz

Myslela jsem si, že mezi prostitutem a gigolem přece jen existuje nějaký rozdíl, zejména v jejich přístupu, ale jak se zdá tak není. Je to takový druh porna (sex je zde necenzurován), které se snaží tvářit jakože to porno vůbec není ale naopak je to zcela běžný luxusní životní styl pro bohaté a znuděné američany. Dost to zkresluje realitu. Ironické k tomu, že se jedná o reality pořad. Mimochodem bylo by fajn kdyby zde komentující muži přestali napadat a urážet ženské publikum (a ženy všeobecné). Jen protože je to o gigolech neznamená, že se to hned každé ženě líbí. ()