Gigolové

Reality-TV / Dokumentární / Pornografický
USA, 2011, 32x25 min

Seriál Gigolové sleduje pětici reálných mužů, kteří si vydělávají na živobytí coby luxusní společníci v Las Vegas. Jimmy, Steven, Nick, Brace a Vin musí zvládnout zkoordinovat své vztahy, přátele a rodinu s požadavky dámské klientely.
Dejte si schůzku s Gigoly, HBO uvádí velmi unikátní a necenzurovaný pohled na osobní a profesní život pětice sexy mužů v Las Vegas, které baví jen tak se potloukat, bavit a svádět dívky... ale v jejich případě si za to nechávají platit. Reality show, jako žádná jiná, Gigolové jsou nejen provokativní, ale také překvapivě upřímní. Pro tyto luxusní společníky, kteří si nikdy nenechají ujít příležitost k výdělku, je život skutečně divoká jízda. (oficiální text distributora)

cheonsacz

Myslela jsem si, že mezi prostitutem a gigolem přece jen existuje nějaký rozdíl, zejména v jejich přístupu, ale jak se zdá tak není. Je to takový druh porna (sex je zde necenzurován), které se snaží tvářit jakože to porno vůbec není ale naopak je to zcela běžný luxusní životní styl pro bohaté a znuděné američany. Dost to zkresluje realitu. Ironické k tomu, že se jedná o reality pořad. Mimochodem bylo by fajn kdyby zde komentující muži přestali napadat a urážet ženské publikum (a ženy všeobecné). Jen protože je to o gigolech neznamená, že se to hned každé ženě líbí. ()

Sidonka

Viděla jsem asi dva tři díly. Jediného pohledného nebo charismatického muže jsem tam neviděla. Nehledě na to, že dokument má takřka nulovou, pramalou výpovědní hodnotu, může mi někdo vysvětlit, která reálná žena a proč by měla těmto nevzhledným, mnohdy vyžilým případům bez mozku a duše zaplatit za společnost? Zajímalo by mě, jak jsou tito herci z rádoby reality show úspěšní ve skutečném životě? Já bych podobnému týpku zaplatila jedině za to, aby co nejrychleji vypadl z prahu mého bytu, do něhož by neměl přístup. Přitažlivého sexy muže si představuji opravdu jinak. Možná jsem si měla pustit jiný díl a hledat v dalších případných sériích, ale to už bych fakt nedala. ()

Fiftis

Aby ste ma chápali, prečo sa mne - 30 ročnému chlapovi (v dobe vysielania 22 ročnému) tento seriál ako tak páčil a prečo som si pozrel všetci epizódy. Namal som za potrebné sledovať holých chlapov na steroidoch, ako si spolu rozprávajú o svojich sexuálnych zážitkoch. Avšak na tomto seriáli bola zaujímavá jedna vec. Čo všetko sú schopní urobiť ľudia, aby sa dostatočne sexuálne uspokojili. Samozrejme že to všetci len hrali, neviem kto normálny by dal súhlas, aby ho nahrávali na kameru a ešte bez rozmazanej tváre. Ale takéto prípady sa skutočne stali. Jednu ženu napríklad vzrušovalo, keď ju chlap preťahoval a ona hrala mŕtvolu. Zavolala gigola, ležala nehybne na posteli a on si na lístku prečítal, že - umrela som, prosím pretiahni ma tak ako som. V inom prípadne napríklad jeden pár experimentoval a skúsil, že sa najprv chlap vyspí s inou ženou pred očami svojej ženy a potom sa vyspala jeho žena s gigolom a on sa na to díval z gauča. Keď sa miloval on, páčilo sa mu to a keď gigolo šukal jeho ženu, tak dobre že sa nerozplakal. Pretože jeho žena si to užívala a stonala. Podobné primitívnosti ľudí ma skutočne bavia a preto hodnotím na 50% a na tento "seriál" nezabudnem. ()

Mikecat

Nejde len o reality show, "spoločníkov", ide o pozadie, čo prežívajú, načo myslia, čo všetko musia koľkokrát spraviť pre uspokojenie klientok, sú to proste herci, ktorý musia vedieť dobre jemne a niekedy tvrdo sexovať, ale musia sa vedieť aj správať na úrovni, vedieť vystupovať, starať sa o seba. Hláška Steve-ho: nechcem skončiť v strednej európe niekde v ČeskoSlovensku v nejakom Hosteli(myslel film) ukazuje, na akej úrovni si žijú oni - prepych prachy, byty, autá,a kde sme my podľa nich, ktorý dal prednosť kamošom gigolom a synovi pred istym 3-mesačným zárobkom, vyjadril sa, nevydržal by som tak dlho s jednou ženou...Trochu mi tu chýba ako sa k tej práci prepracovali, lebo samozrejme nič nieje také super ako to vyzerá pred kamerou, čo vidieť aj na tom ako niektorí opúšťajú túto "super" prácu a idú za plnohodnotejším životom. ()

kristynca

Tak o tu "realitu" bych se hádala, ale připouštím, že není na světe scénárista ten, který by dokázal sepsat tolik hlubokomyslných debat. Tady nejde jen o klasickou soulož, ale klucí na to jdou hlavně přes "porozumění", navíc to vypadá, že co gigolo, to citlivá duše... Jeden chce mocinky býti raperem, další zase nemá peníze pro svého synka, třetí by rád zkusil stand-up vystoupení, ale nikoho nepobaví... No a nechtějte vědět, co se stane, když se Braceovi poprvé nepostaví ;-). ()