Lady a Tramp

• slovenský

Lady a Tramp

Animovaný / Rodinný / Romantický / Hudební

USA, 1955, 75 min

Tahání špagety!! Tahání špagety!!(30.10.2007)

Krásné charaktery, hezké obrázky, ale ke konci ztráci tihle hafíci dech.(13.8.2009)

Tohle je můj nejoblíbenější kreslený film. Krásný příběh, dokonalá animace a navíc hlavní představitelka je roztomiloučká kokřice:).(16.8.2010)

Kde se dnes podělo to kouzlo a klasicky animovaná tvorba prvních Disneyovek. Velice pěkná, místy možná až moc dojemná pohádka, která má ovšem v sobě nadobro vrytý nezapomenutelný nádech těch prvních disneyovských kreseb a animací, které byly a jsou sand tím nejlepším v animovaném průmyslu pro děti. Z filmu přímo sálá to "stáří" a nostalgie z prvních kreslených filmů. Dnešní tvorba, hlavně 3D, nemůže mít nikdy tenhle hřejivý projev.(16.10.2011)

Stejně jako Miyazaki dokázal vystihnout v Totorovi pohyby a chování malého dítěte, dokázali tvůrci filmu Lady a Tramp zachytit pohyby a chování štěněte a psa. Made with Love :). ■ P.S. A líbí se mi: "Rosita Chiquita Juanita Chiwuawua"(6.3.2012)