Ozona mám rád. Keby to netočil on a po citovej stránke by to nebolo tak civilné, avšak fungujúce a do sveta dievčaťa by nás to nenechalo nazrieť tak povrchne a pritom hlboko a keby nám nedal tú možnosť, utvoriť si vlastný názor, možno by som tam tú tretiu hviezdu nedal. Zo života 17ročnej prostitútky, by človek skrátka čakal niečo zábavnejšie. Ale zlý film to neni a záverečná scéna to (ne)vkusne zaklincuje. 55%(26.1.2014)

Příjemně sledovatelný příběh, který nemoralizuje a nechává diváka popřemýšlet a udělat si vlastní názor.(21.7.2014)

Marine Vacth je úžasná, tak přirozená a ten její pohled odtržený od reality a závěrečný úsměv...pro krása. Isabelle provokuje, ale nikdy nepřekročí únosnou hranici vulgarity. Je to takový milý, poetický příběh o mladistvé prostitutce bez explicitních sexuálních scén. Ozon to zkrátka s ženskými hrdinkami umí.(27.1.2014)

Zaprvé - ta holka je fakt nádherná. Zadruhé - ten film je vlastně docela chytrý. Zatřetí - režisér si z toho stejně dělá tak trochu prdel. Art ve velmi sledovatelné podobě. 8/10(10.7.2013)

Ozon staví diváka do role pozorovatele, sám poté předloží kontroverzní téma a bez vynášení soudu nechává děj plynout. Tento přístup mi byl sympatický ovšem Marine Vacth je v hlavní roli až moc chladná a bez emocí. Závěr snímku poté v podstatě nic nesdělí a to je škoda.(23.4.2014)