Nastala chyba při přehrávání videa.
 • evulienka3
  ***

  Úprimne povedané, konanie hlavnej hrdinky pre mňa zostalo záhadou a to aj napriek tomu, že som žena. Nenapadlo ma žiadne uspokojivé vysvetlenie, a ešte k tomu som si žiadne nemohla potvrdiť ani vyvrátiť, pretože vodítka k nemu vo filme absolútne absentujú. Z tých pár náznakov sa naozaj veľa vyčítať nedá. Dokonca mám podozrenie, že ani sám scenárista a režisér v jednej osobe, tento dôvod nepoznal. Len si povedal, že natočí film na zaujímavú tému s krásnou hrdinkou, proste len tak. Len tak! To je ono! Veď tento dôvod býva vo všeobecnosti najčastejšou príčinou konania (údajnou), že ma to skôr nenapadlo! Až na to, že takmer nič sa nedeje len tak...a to je to čo tomuto filmu proste chýba.(24.10.2016)

 • DaViD´82
  ***

  Záměr se kterým se buďto ztotožníte a… A nebo ne. Hlavní hrdinka/běhna, která vypadá jak o několik desítek let mladší klon Julie Roberts, totiž zůstává po celou dobu co se motivací týče neprostupná jak prešovský beton a tak je spíše na divákovi, co si do ní promítne. Je zrcadlem, které by mělo více vypovídat o vás než o ní. Tedy čistě teoreticky pokud Ozonovi na jeho hru přistoupíte. Já ji sice s Ozonem (roze)hrál, ale nedohrál, jelikož je to na něj ve výsledku málo rafinované a více chtěně prvoplánové než přirozeně působící.(20.1.2014)

 • togaf
  ****

  Marine Vacth je úžasná, tak přirozená a ten její pohled odtržený od reality a závěrečný úsměv...pro krása. Isabelle provokuje, ale nikdy nepřekročí únosnou hranici vulgarity. Je to takový milý, poetický příběh o mladistvé prostitutce bez explicitních sexuálních scén. Ozon to zkrátka s ženskými hrdinkami umí.(27.1.2014)

 • Enšpígl
  ***

  Film rozhodně nechce šokovat nějakejma otevřenejma sexuálníma scénama nebo svým tématem, jak by se mohlo z obsahu filmu zdát. Je to poměrně intimní pohled do duše sedmnáctiletý holky, která se vyrovnává se svou sexualitou a ženskostí. Příběh nedává divákovi svůj názor na hlavní hrdinku veškerá stanoviska nechává na čistě na něm. On prostě jen tiše vypráví a pomalu plyne, přesně tak, jak to mám u francouzských filmů nejradši.(14.12.2013)

 • ABLABLABLA
  ***

  Prostě puberťačka evidentně hledá sama sebe, zkouší, riskuje, je zvědavá... naprosto normální v tomto věku, ovšem Isabelle ty svoje hranice velmi posouvá až na samý okraj prostituce a leckdy se i ona musela cítit zneužitá. Evidentně to nedělala pro peníze, pro své vlastní potěšení /teda já neviděla, že by si to nějak užívala většinou/, proč to dělala možná ani neví ona sama... prostě to bylo něco jiného než její běžné starosti s rodinou a školou. Jsou to velmi silné 3*, skoro až 4*, jsem dost na vážkách. Marine je rozhodně neskutečně přirozeně krásná, tím lépe se na film dívá. Trošku podivný mi přišel ale vztah s jejím bráchou... velmi otevřený a intimní, to se jen tak nevidí.(14.2.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace