poster

The 100 (TV seriál)

 • Slovensko

  Prvých 100

Fantasy / Sci-Fi / Drama

USA, 2014 - 2016, 31 h 53 min (Minutáž: 45x45 min)

Hudba:

Marc Dauer

Hrají:

Eliza Taylor, Bob Morley, Paige Turco, Henry Ian Cusick, Isaiah Washington, Marie Avgeropoulos, Devon Bostick, Christopher Larkin, Lindsey Morgan, Richard Harmon, Alycia Debnam-Carey, Thomas McDonell, Ricky Whittle, Adina Porter, Johnny Whitworth, Michael Beach, Dichen Lachman, Raymond J. Barry, Eve Harlow, Zach McGowan, Alessandro Juliani, Sachin Sahel, Ty Olsson, Terry Chen, Chloe Babcook, Lizzie Boys, Chris Browning, Eli Goree, Brad Kelly, Jake Croker, Izabela Vidovic, Joseph Gatt, Tatiana Szalay, Monique Ganderton, Luisa D´Oliveira, Kelly Hu, Chelsey Reist, Patrick Sabongui, Reese Alexander, Jarod Joseph, Osric Chau, Shawn Mendes, Michael Adamthwaite, Jedidiah Goodacre, Teach Grant, Nick Hunnings, Aleks Paunovic, Warren Belle, Dejan Loyola, Artine Brown, Lilah Fitzgerald, Barry Nerling, Nesta Cooper, Primo Allon, Aaron Hutchinson, Manny Jacinto, Mark Gibbon, Kate Bateman, Chris Shields, Gerardo Barcala, Lee Tichon, Chad Riley, Paul Lazenby, Toby Levins, Spencer Drever, Charles Edward Bae, Sharon Taylor, Mik Byskov, Patrick Roccas, Giacomo Baessato, Dalila Bela, T. Michael Morris, Donna Yamamoto, Aatash Amir, Rob Hayter, Brenda Strong, Keenan Tracey, Hiro Kanagawa, Ian Tracey, Catherine Lough Haggquist, Ben Cotton, Mac Brandt, Luvia Petersen, Kett Turton, Conrad Whitaker, Genevieve Buechner, Martin Zach, Valerie Tian, Christine Willes, Olivia Steele-Falconer, Katie Stuart, Andrew Francis, Fulvio Cecere, Quinn Lord, Kate Vernon, Steve Talley, Steve Bacic, Brendan Meyer, Garfield Wilson, Emily Haine, Kendall Cross, Colin Lawrence, Tanaya Beatty, Michael Rogers, Sarwan Badesha, Tasya Teles, Erica Cerra, Jessica Harmon, Leah Gibson, John DeSantis, Noah Danby, Link Baker, Julia Dominczak, Rhiannon Fish, Matthew Mandzij, Rick Dobran, Yasmine Aker, Aaron Miko, Celia Reid, John Specogna, Josh Ssettuba, Jane Craven, James Forrester, Rekha Sharma, Alyson Bath, Nicole Hombrebueno, Joleigh Schultz, Zak Santiago, Michael Strusievici, Patrick Sparling, Craig Blair, Georgia Hacche, Christian Sloan, Roger R. Cross, Neil Sandilands, Cory Gruter-Andrew, Shaine Jones, Jonathan Whitesell, Victor Zinck Jr., Bill Marchant, James Pizzinato, Jessica Racz, Paige Turco (a.z.), Henry Ian Cusick (a.z.), Richard Harmon (a.z.), Christopher Larkin (a.z.), Lindsey Morgan (a.z.), Nadia Hilker, Tristan Jensen, P.J. Pesce, Saidah Arrika Ekulona, Finn Wolfhard, Seth Whittaker, Marilyn Norry
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LIVINGDEAD
  ****

  Zatím 70%, uvidíme dál....(23.3.2014)

 • Sokka_
  *****

  Aaaaah Octaviaaa, I'm in looove with yoouu.(9.8.2016)

 • Handle
  ****

  1. SÉRIE (80 %): The 100 je přesně ten příklad seriálu, který nemusí být stoprocentní ve všech filmařských kvalitách, ale díky "nadupanosti" zaujme a nenudí ani na chvíli. Díly neskutečně odsýpají, protože se tam stále něco děje, opravdu výborně zrežírované jsou veškeré akční scény. Že to "lehce" připomíná Lost či Hunger Games nevadí, ale na čem seriál hodně ztrácí jsou mnohdy příšerné herecké výkony mladých herců a občasné přiblblé dialogy, které opravdu tahají za uši. Nicméně uteklo to jako voda a já se stále těšil na nový a nový díl, myslím, že potenciál to rozhodně má. // 2. SÉRIE (70 %): První série začala v čistě modrých barvách, druhá série končí na sebevědomé červené. A já vlastně nějak moc extra nerozumím proč. Přestože se děj hodně posunul jinam, klady a zápory zůstaly v podstatě stejné jako v 1. řadě, tzn. opět jsme se dočkali výborných dílů s atmosférou, ale herci a dialogy se rozhodně k lepšímu neposunuly. Není to nějaký extra pád dolů (a má to i naprosto skvělé díly a momenty), ale o chlup horší mi to přišlo. I od opěvovaného finále jsem čekal víc...(31.8.2015)

 • Bane_Boss
  ****

  Jasné vole, skupinka sto mladých pártylidiček dojde po 97 letech na zem a jeden z nich se prohlásí za vedoucího a všeci tupě následují. Okay, neřeknu kdyby jeho chování a rozhodnutí zaváněli po kvalitní strategii, přímočarosti, upřímnosti a podobně. Ale ne! Ale NE! On si sere do huby 24/7, jmenuje se jak kretén (Bellamy, ti jebe?) a chce chránit svou sestru. Nejhorší je, že v tomto seriálu, chce každý každého chránit kurva...a víte co z té ochrany vzešlo? Na konci první série je ze stovky tak sotva padesátka. Inu, kvalitní to vůdce, chránil jak lusk. Ty vole, jesti mi někdo řekne, že něco udělal, protože mě chtěl ochránit, tak normálně zešílím a urvu si hlavu! Ne prostě!!! A hlavní hrdinka..no to je kapitola sama o sobě. Blondýnka, modré oči, bílá barva pleti - typický árijec, HITLERjugend ti jebe. A kdo umře mezi prvníma? No černoch přeceeee, jasnéééé vole. A aby ho ponížili ještě víc, tak ho zabije malá holka..no jasná páka vole. A kdo z celé stovky umí s technikou? No kdo asi...japonec vole Toshiba. Kdo jiný že....v piči prostě. Ale kolem a kolem, docela dobrej seriál. 75 % PeS: Nazi hlavní hrdinka je super, když se ji ve větru pohupují přednosti, to vždy slavím.(30.3.2015)

 • hygienik
  ****

  Fascinujúca a nebezpečná vec v jednom, to sa nevidí každý deň. KILL OR BE KILLED - to je, oč tu běží. A to čo má byť? Asi 5 najväčších strachov ľudstva v jednom seriáli. Je návykový a zaujímavý, to áno. Lenže prečo točiť niečo tak deprimujúce, násilné a načo si zahrávať s pudovým strachom divákov? V realite človek zažije až príliš negatívnych emócií na to, aby bolo správne mu ich servírovať aj na obrazovke. Qui bono? Po 30. dieloch mám toho už dosť.(1.5.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace