poster

S láskou, Rosie

 • anglický

  Love, Rosie

 • slovenský

  S láskou, Rosie

 • anglický

  Rosie Dunne

  (neoficiální název)

Komedie / Romantický

Velká Británie / USA, 2014, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • IQ Tiqe
  ****

  Pohodová, lehce vtipná romanťárna, kde se vztahy přelévají neustále tam a zpátky. Lily má na pohodovce slušný podíl. Je to spíš kousek pro ženský, případně pro ty, kdo si chtějí představit, jak by se v mnoha zlomových kritických situacích zachovali. 3 je málo, 4 moc.(16.2.2015)

 • Chrustyn
  ****

  Velice pěkná a příjemná romance, která sice může v některých ohledech působit trochu zdlouhavě, ale přesto zahřeje u srdce.(3.4.2015)

 • evulienka3
  ***

  Spolupráca britov s američanmi tomuto filmu nebola tuším veľmi na úžitok. Obsahoval totiž skoro všetky americké neduhy a klišé, ktoré kazia takmer všetky ich romantické filmy. Pár pekných nápadov a britský humor sa tam potom strácali. Príbehu chýbala originalita a to nemyslím originalitu samotného námetu (veď v tomto smere sa už veľa nového vymyslieť hádam ani nedá) ide skôr o tuctovosť spracovania (ktoré ak sa podarí, tak aj obyčajný námet, može vyraziť dych). Samozrejme pozerateľné to bolo a dokonca som sa pri tom ani nenudila, ale som si istá, že o týždeň si na tento film ani nespomeniem a to je jeho hlavná chyba. Ak by som si predsa len spomenula...upravím mu hodnotenie, sľubujem!!(11.11.2015)

 • sheen
  ****

  Napsat, že to mezi sebou měli složité je slabé slovo, takto se míjet, to není ani možné :) Příjemná romantika.(3.12.2016)

 • kareen
  ****

  Tahle britská romantická komedie, trpí všemi neduhy svého žánru, jako jsou typově černobílé vedlejší postavy, z nichž ty kladné mají znepokojivou potřebu neustále trousit vyčpělá životní moudra nebo třeba obvyklou mírně přehnanou dávku komunikačních zkratů, které zamilované dvojici brání vyznat si konečně nehynoucí lásku a tak dále. Ale to je všechno úplně jedno, protože když mají, jako v tomto případě, oba šmrnc a mezi sebou vzájemnou přitažlivost, že by je od sebe neodtáhli ani párem koní, plus se jim do toho vloudí i nějaká ta vtipná situace, tak to já potom celá pookřeju a všechna ta klišé jim mileráda odpustím.(11.2.2015)

 • - Film se natáčel v Torontu v kanadském Ontariu a v Irsku. (rafix)

 • - Film vznikl podle románu "Kde končí duha" od irské spisovatelky Cecilie Ahern, která se ve filmu objevila v malé roli. (jenik71)

 • - Ačkoliv jak Alex (Sam Claflin), tak Rosie (Lily Collins) pocházejí z Dublinu, Rosie stále Alexe nabádá (aspoň podle titulků), aby se choval jako Angličan. Což by asi Ir neakceptoval. (Robbi)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace