S láskou, Rosie

Rosie Dunne

(neoficiální název)

Komedie / Romantický

Velká Británie / USA, 2014, 102 min

Film o tom, když má "pravá láska" několikaleté zpoždění. Tu mamku Lily Collins prostě nežeru, i když jsem se hodně snažil. Jinak je ale Love, Rosie příjemná a ničím neurážející záležitost, která vás rozesměje a sem tam i rozpláče.(21.2.2015)

Velice pěkná a příjemná romance, která sice může v některých ohledech působit trochu zdlouhavě, ale přesto zahřeje u srdce.(3.4.2015)

Klasická cukrová vata :-) Jednoznačně jeden z nejlepších romantický filmů co jsem viděl! Kapesníky a mohutné posmrkávání celého sálu u závěrečných titulků hovořili za všechno! :-) Skvělý scénář podtrhuje opravdu úžasná hudba a celkový dojem, na mne tenhle filmeček udělal opravdu velký!(14.1.2015)

Ačkoliv je to pěkně natočené, poutavé a se sympatickými herci, tak dějově mi to přišlo poměrně plytké nebo spíš nelogické se spoustou samoúčelných přešlapů v chování hlavních postav, abychom se měli na co koukat. Svým způsobem pak film odráží zvrácenost/debilitu/uvolněnost současného stylu života, což vede k tomu, že si Rosie zadělá na problematický život tím, že při snaze přijít z trucu o panenství, zadělá si na potomka s někým, koho do té doby ani vlastně neznala. Na 4* to u mě rozhodně nemá a 3* jsou dostatečné k vystižení zábavnosti, solidního zpracování, ale také záporných hledisek filmu.(31.3.2015)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $20,431Tržby Celosvetovo $14,956,000▐ Lily Collins je v každom ohľade roztomilá a drží to nad vodou, nakoľko je táto romanca až zbytočne prekombinovaná /60%/(29.6.2015)